• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ARCAOféNyx - the Nyx Client - poslední verze 2.0.87 [20b57] (14. června 2007)

    Co je to féNyx?

    féNyx je Windows Based Free (zdarma a pro windowsy) Client, který dokáže hlídat, odesílat a prohlížet (přijatou přes féNyxe) vaši NYX poštu a ukazovat všechny vaše aktivní přátele.
    Tento klub by měl především sloužit k poznatkům, návrhu nových dodělávek a hlášení chyb.
    Pro správnou funkci programu je nutné mít v sekci OSOBNÍ-NASTAVENÍ vyplněné heslo pro EXTERNÍ ROZHRANÍ!

    Aktuální verze: 2.0 Build 87 [20b57]

    STÁHNOUT | ZDROJÁKY ZE SVN | NOVINKY | TODO LIST | SCREENSHOT | POPIS ROZHRANÍ

    Vše potřebné najdete na NÁSTĚNCE.

    Další externí klienti na Nyxu


    Návrhy na vylepšení nového Witch / Client rozhraní (pro NYXe) + prozativní odpovědi

    • u aktivních přátelů by mohlo ještě být, v jaké lokaci se nacházejí, v jakém modu jsou a id lokace (pro přímý vstup) - NYX: no, tohle mi uz prijde jako zbytecny balast
    • taky bych se ještě přimlouval, aby se dalo nějakým parametrem udat, že nemá pošta označovat za přečtenou - NYX: tohle dodelam nekdy potom
    • při zálohování Nyxu se blokne DB a pokud se pošle požadavek na client rozhraní, nevrátí žádná data - stačila by nějaká hláška, jako je např. při špatném hesle - NYX: uz se snad db neblokuje
    • Nešlo by, aby se posílalo u uživatele / friends unixtime poslední aktualizace ikonky??? - NYX: ke??? proc proboha? dej expire treba tyden a bude...
    • Nešlo by implentovat invisible mód, aby nebyli lide viděni, že jsou připojeni přes externího klienta? - NYX: ne
    • Nešlo by udělat nějaký xmlko, který by vracelo hashe pro vstup na nyx secure loginem?
    rozbalit záhlaví
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    MRTVY_KENNY: o tom vim, momentalne nevim, ale jak to vyresit...
    MRTVY_KENNY: avg nebrat...
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    hlasi mi to porad, ze proxy vyzaduje login+heslo. spravny login i heslo mam vyplneny v nastaveni, explorer mi funguje... ? :(
    NAILER
    NAILER --- ---
    NAILER: ad smazani... ale klavesa delete funguje :)
    NAILER
    NAILER --- ---
    a dalsi .. mam nastaveny razeni v seznamu zprav podle datumu, ale novy zpravy jdou vzdycky az dolu ... hmm? )))
    NAILER
    NAILER --- ---
    ad todolist .. vic prispevku v poste oznacit a smazat nejde, navic kdyz smazu prispevek v poste, oznaci se sice dalsi radek, ale nejde smazat, tlacitko je disabled ... tohle si zada jednoradkovy fix )))
    KRULDA
    KRULDA --- ---
    mno, presne tam jsem to nahodil...
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    nastaveni proxy do bere z IE, jen kdyz to chce login/heslo tak v nastaveni je tam na to polozka pod zalozkou pripojeni...
    KRULDA
    KRULDA --- ---
    Zdarec. Nejaka zaludnost klienta? Ted sem si ho nahodil na poc. Mame proxynu, z Win XP, z IE pristup bez problemu, z klienta chce login a heslo do proxyny, moje do site nevezme a jiny nemam k dispozici... nechapu... jakym zpusobem pristupuje na net? :-o
    KAMCATKA
    KAMCATKA --- ---
    ja to myslel z prdele - kyx je kix - potrebuje predelat :]
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    ICET: nj java, co bys od ni cekal....
    ICET
    ICET --- ---
    KAMCATKA: co no boooze? to fakt nebyla narazka na Kyx, nahodou mi prijde pomerne fesny a pouzivam ho, az na to, ze zere pamet jako prase...
    KAMCATKA
    KAMCATKA --- ---
    ICET: no boooze :)
    ICET
    ICET --- ---
    kdyztak zkysnu u kyxu
    ICET
    ICET --- ---
    este to testnu na ostatnich pocitacich, jestli to neni tou moji "unstable" verzi instalace windows... (normal inst, pad systemu -> delete c:\windows\system, reinstall an to co tam bylo)
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    hm, jako ses prvni, co mi napsal, ze se mu to po startu sesype...
    ICET
    ICET --- ---
    zkusim preinstalovat VB_runtimes...
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    problem je ze to u sebe nemuzu testovat, mam totiz u sebe jen WIN XP...
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    i na WIN98
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    ne melo by to fungovat...
    ICET
    ICET --- ---
    mam widle 98, doufam ze to neni jeden z tech programu co drzi krok s dobou cili jede only XP..?
    jj, starsi mi fungovala, myslim ze to je aspon pul roku co sem neco takoveho mel, mozna i vic :)
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    ICET: Nejaka starsi ti fungovala, nebo si to nezkousel?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam