• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ARCAOféNyx - the Nyx Client - poslední verze 2.0.87 [20b57] (14. června 2007)
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    héééélp......fakt nevim co s tim... :-(((((
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    SKAFF: samozřejmě že ne... stahnul sem si poslední build....
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    po reinstallu systému se mi fenyx vůbec nechce připojit...nevíte čim to může být???
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    ARCAO: nesel by udelat i download bez instalacky,pls?
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    SKAFF: bude v dalsi verzi, uz to mam v ni napsane a plne funkcni...
    DONALD
    DONALD --- ---
    NYX: myslim ze uz to funguje
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    ARCAO: ty jo super...-to je přesně ono... vypadá to daleko přehledněj... :-)
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    SKAFF: melo by fungovat, ze pokud si tu zpravu neprectes ve fenyxovi, tak bude fenyx porad ukazovat nova posta..
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    SKAFF: dam si to do TODO..
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    MARECEK: no tak mam pro tebe dobrou zpravu, prave se mi to povedlo dat dohromady a nyni je mozne obarvit text "(Nové: xx)" jinou barvou, ted se jeste pohraju trochu s fontama a v dalsim buildu by se to snad melo objevit...
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    NYX: nevim, nemam nikoho v ignore listu...
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    NYX: no este tu postu a bude to bezva, sice to tedka posilam pres normalni web rozhrani a jakztakz to funguje...
    DONALD
    DONALD --- ---
    NYX: ok :), necekal jsem ze se to pozene az tak vysoko :))
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    NYX: heh ty este zijes? :)
    DONALD
    DONALD --- ---
    mel bych takovou prosbicku na funkci..
    FeNyx mi v seznamu aktivnich zobrazuje i uzivatele co mam ignore

    nepredokladam, ze to pujde nejak elegantne udelat automaticky, ale pomohl by treba jen nejaky input-box do ktereho bych si zadal, ktere nicky mi nebude zobrazovat i prestoze jsou online
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    Jo jinak uz se mi povedlo odchytit tu chybu, ze se to obnovovalo z minimalizovani mimo obrazovku (top: -32000, left: -32000), v dalsim buildu to je jiz opraveny...
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    MARECEK: jako to co si prejes je doooooooost heavy na naprogramovani, minimalne cely den na tom pracovat :) (hodit subclassing na prekreslovani treeview + dalsi blbosti) jako vim priblizne jak na to. No skusim na tom zapracovat.

    PECA: zkusim to tam zapracovat. Jinak sem premyslel, ze bych prepsal cely vypis topic tak aby se tam objevovali i prectene topics...
    PECA
    PECA --- ---
    ARCAO: hele, to je good napad. takhle by se mi to libilo taky :-)
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    ARCAO: mno....uplně by mi stačila možnost aby byl počet příspěvků barevně jinej než všechny ostatní texty... to jak jsi mluvil o dvou barvách tak to je možnost - klub<100 jedna barva a klub>100 jiná barva. pokud to chceš dohnat dál tak by mi i celkem sedla možnost vybrat velikost toho písma s nzvy klubů popř. možnost nastavit je jako bold.. jsou to fakt hovadiny a kosmetický úpravy ale přijde mi že za situace jak to je mi všechny ty kluby splívaj dohromady bez něz nějakýho (pro mě přehlednýho) optickýho rozdělení - teda kromě tý stromový struktury která je fajn...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam