• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ARCAOféNyx - the Nyx Client - poslední verze 2.0.87 [20b57] (14. června 2007)
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    tak mě napadlo....-co kdyby si fenyx stahnul dejme tomu posledních 10 zpráv z pošty a nezobrazoval jenom zprávy který byly poslaný a přijatý jenom během jeho poslední session??? - když používam fenyx abych nemusel lézt na nyx skrz web tak by tohle mohlo lecos usnadnit ježto když si chci přečíst poslední kousky co mi přišly tak tam stejnak musim....
    jo a sorry za ten dlouhej link.... :-)
    DONALD
    DONALD --- ---
    ARCAO: diky!

    fenyx_2083.exe funguje perfekte
    fenyx_2084_postbuild_corrected_errors.exe mi dela ten problem co jsem tady psal
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    DONALD: Tady mas samotny exace, meli by jit spustit: http://nyx.arcao.com/fenyx/versions/

    Ta verze 2.0.84 ma uz opravene chyby co to byli nahlaseny...
    Verze pod 2.0.81 obsahuji MSXML 3 SP ?? (myslim, ze 6), pokus si mel nainstalovane predchozi verze, tak by ti meli fungovat...

    ARCAO
    ARCAO --- ---
    a bud budouci 78, nebo 78
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    ARCAO: jeste sem tu nasel zdrojaky 80
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    DONALD: verzovat jsem zacal az od verze 81 takze ti muzu nabidnout tu verzi 81 a vejs...
    DONALD
    DONALD --- ---
    ARCAO: nemas ke stazeni starsi build? bych zkusil jesli to opravdu je tim novym nebo ne..
    DONALD
    DONALD --- ---
    ARCAO: ted nevim co myslis? jako webovy stranky? jo, jasne ze jo

    stava se to jen s nyxem a to po obnoveni feNyxu... predtim jsem ho nechaval pustenej porad, aji kdyz jsem si cetl nyx normalne (pres web)
    ted ho muzu mit feNyx zaplej vlastne jen kdyz si nyx webove neprohlizim..
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    DONALD: a normalni stranky ti fungujou?
    DONALD
    DONALD --- ---
    mne posledni build taky nedela dobrotu :(

    kdyz mam otevrenej nyx jak v prohlizeci a zaroven spustenej feNyx... tak po aktualizaci feNyxu kdyz tuknu na cokoli v prohlizeci tak mi nyx vyhodi prazdou html stranku ktera obsahuje akorat
    <html><body></body></html>

    jedina moznost je tuknout protuknout se na nyx pres feNyx (tam to funguje ok), nebo se prihlasit na uvodni strance

    vim jiste, ze mi tohle ve starsi verzi nedelalo, pouzival jsem to normalne

    mozilla 1.7, xp sp2 cz

    hmm... tak koukam ze v iexploreru mi to vrati trochu jinej kod, ale je to taky prazdna stranka, a to
    <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN">
    <HTML><HEAD>
    <META http-equiv=Content-Type content="text/html; charset=windows-1250"></HEAD>
    <BODY></BODY></HTML>
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    ARCAO: jak zjistim co tam mam popř. d se to nějak upgradnout?
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    MARECEK: no jedine ze by chyba byla v msxml, fenyx pouyiva verzi 4 sp2
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    ARCAO: já taky koukam... :-) ale fakt nevim čim to je jelikož jem nahrával net framework 1.1 a pozdějc 2 a klient jako třeba nyx wokno jede bez problému na první ťuknutí... je to blbost ale nemůže to být tim že nemám windowsy v cz????
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    MARECEK:
    1. tezko rict, kde je chyba, protoze si zatim jedinej, komu to nejde pripojit (a napsal o tom)
    2. chyba lokalizovana a bode opravena v pristim buildu, ktery bude pravdepodobne jen opravny a vyjde co nejdriv...
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    tak ta chyba, co ji sem skaff poslal, je spusobena spatnym zadanim jmena ci hesla, pripadne obojiho. Vypada to na bug v klientskem rozhrani, protoze nix misto toho aby poslal XMLko s error zpravou, posle HTMLko (a jeste nevalidni), s cimz si neporadi xml parser.
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    nechápu to ale nejde... prostě se odmítá připojit :-(( navíc je tam chyba že když nejsem online a cvaknu na tlačítko KLUBY tak se aplikace složí a spadne... bééééé :-(((
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    SKAFF: kdyztak to spust s parametrem /debuge, melo by ti to v vytvorit soubor debuge.txt a tam by mel byt to co se prijalo, tak mi to dyztak posli do posty...
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    vypnul jsem zatim to hlaseni o nove verzi...
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    SKAFF: pri startu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam