• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ARCAOféNyx - the Nyx Client - poslední verze 2.0.87 [20b57] (14. června 2007)
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    keeeper: ok zmeni se v pristi verzi
    detayl: bude v pristi verzi
    nailer: pokud de o postu, uz se na ni chystam, bude to fuska to rozparsovat z wapu. Velikost programu v pameti nejak neovlivnim, Visual Basic si to vse alokuje sam (bohuzel), ale skusim to.... uvidim.
    NAILER
    NAILER --- ---
    a jeste bych prosil setrnejsi programovani, klient zabere v pameti 10 MB! moje miranda icq asi 2,2 MB :/
    NAILER
    NAILER --- ---
    muzu si tam nekde precist tu postu, na kterou mne to upozornuje?
    DETAYL
    DETAYL --- ---
    v seznamu friends po kliknuti moznost psat primo jemu...
    KEEPER
    KEEPER --- ---
    JIMMI15: ad2: souhlas, ta italica se tm taky moc nehodi, mozna vsechno velkymi pismeny, no ale to uz moc kecam, je to vec autora ;)
    KEEPER
    KEEPER --- ---
    mno, dalsi vec, sice jsi nastavil aby se pri odpojeni preslo do offline modu, ale hazi to k tomu ten alrt, ten bych dal pryc, dost to otravuje :) musim kliknout, tzn. ze bych uz rovnou mohl kliknout na offline. navic se u toho sekce pri odpojovani zvuk alertu......
    JIMMI15
    JIMMI15 --- ---
    * jinak by nebylo spatne, kdyby se po odkliknuti msgboxu \"zprava byla odeslana\" zavrelo i to \"postovni okno\", kde sem predtim psal prijemce a text.
    * taky se mi moc nelibi, ze si muzu svuj vlastni nick mysi oznacit.. vis co myslim. zrus to, neni to pekne.
    * nefunguje mi odesilani posty ;))
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    no vidis.... opravim v pristi verzi....
    JIMMI15
    JIMMI15 --- ---
    misto textu \"odesilatele oddelujte carkou\" by mělo byt spis \"prijemce oddelujte carkou\"
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    ale alespon to co si napsal, tak to opravim v pristi verzi....
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    nj ono se totiz neda zjistit, zda se zpravu povedlo odeslat, ani zda prijemce existuje.... :o(
    KEEPER
    KEEPER --- ---
    pokud v poste nevyplnim, jmeno ani zpravu, stejne to napise zprava odeslana ;)
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    verze 1.1 na svete....... jukne te se na HOME....
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    test
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam