• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ARCAOféNyx - the Nyx Client - poslední verze 2.0.87 [20b57] (14. června 2007)
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    ISHIN: sem ti to posilal do posty...
    KEEPER
    KEEPER --- ---
    nemam to v rootu...bere mi to taky user a pass, ale ne optiony pro velikost a pozici ty casti Klubu.
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    ISHIN: ??? staci mi to debuge.txt, co si udelal v debuge modu. Ta je to co vrati nyx a co ti hlasi chybu pri parsovani xml...
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    KEEPER: tak to je naky divny. Snad to nemas nainstalovany v korenu disku? Poku jde o ty pratele, tak to by uz vubec nemelo delat.
    KEEPER
    KEEPER --- ---
    jinak na co jsem jeste prisel je, ze mi to nektery pratele zobrazuje 2x, nektery vubec ;)
    KEEPER
    KEEPER --- ---
    no me to zase nebere tydata z toho fenyx.xml ...
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    ISHIN: ???
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    ISHIN: a co ti presne nefunguje?
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    KEEPER: hm tak uvidime, zajimalo by me, zda to dela jen tobe nebo vsem? Dela to jeste nekomu to same?
    KEEPER
    KEEPER --- ---
    no me se ta velikost nezachovava...i kdyz se to v tom .xml souboru meni, tak at je tam co je tam vzdycky to nabehne na stejnym miste se stejnou velikosti...
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    ADD ARCAO: instalace opravena...
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    KEEPER: jo o tom posuvniku vim, ale sti asi moc nenadelam. Kdyz si u klubu nastavis velikost, tak by se mela zachovat. Alespon me to funguje (tim nechci tvrdit ze to funguje kazdemu). Na ten odkaz se podivam...
    KEEPER
    KEEPER --- ---
    ARCAO: taky se vytvari spatny odkaz do panelu "Rychle spusteni".
    KEEPER
    KEEPER --- ---
    ARCAO: je to super ... jenom:

    kdyz kliknu na kluby, tak se mi otevre to okno v nejaky defaultne nastaveny velikosti i kdyz jsem si to nastavil predtim jinak ... to by chtelo, aby si to ten program zapamatoval... a taky se mi nelibi jak me se presune posuvnikem k zacatku jmen klubu misto aby to bylo uplne na zacatku...jestli vis co myslim .. i kdyz to by mozna resilo to, ze by si to pamatovalo tu velikost...
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    féNyx 2.0 Alpha venku, viz. Nastěnka
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    JACHYMKO: tak autentikace
    KEEPER
    KEEPER --- ---
    ARCAO: huraa :)
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    ISHIN: to mas jedno... hlavne ze kazdy vi o co de.. :o)
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    Tak asi zitra vypustim novyho feNyxe (Alpha verze). Je to trochu osekany (chybi tam automaticke prepnuti do offline a hlavne prace s offline, ta se vyresi pozdeji). Dulezite je ze to umi 100% pripojeni pres proxy (vcetne autentifikace (ci jak se to jmenuje)), vypis klubu + pocet novych prizpevku, zobrazit novou postu + zmena ikonky v tray, atd... Zatim plno veci je limitovano verzi Client /Witch rozhranim.
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    NYX: ok, mam to stale rozdelany... mphl bych to mit tak max do tejdne hotovy...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam