• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ARCAOféNyx - the Nyx Client - poslední verze 2.0.87 [20b57] (14. června 2007)

    Co je to féNyx?

    féNyx je Windows Based Free (zdarma a pro windowsy) Client, který dokáže hlídat, odesílat a prohlížet (přijatou přes féNyxe) vaši NYX poštu a ukazovat všechny vaše aktivní přátele.
    Tento klub by měl především sloužit k poznatkům, návrhu nových dodělávek a hlášení chyb.
    Pro správnou funkci programu je nutné mít v sekci OSOBNÍ-NASTAVENÍ vyplněné heslo pro EXTERNÍ ROZHRANÍ!

    Aktuální verze: 2.0 Build 87 [20b57]

    STÁHNOUT | ZDROJÁKY ZE SVN | NOVINKY | TODO LIST | SCREENSHOT | POPIS ROZHRANÍ

    Vše potřebné najdete na NÁSTĚNCE.

    Další externí klienti na Nyxu


    Návrhy na vylepšení nového Witch / Client rozhraní (pro NYXe) + prozativní odpovědi

    • u aktivních přátelů by mohlo ještě být, v jaké lokaci se nacházejí, v jakém modu jsou a id lokace (pro přímý vstup) - NYX: no, tohle mi uz prijde jako zbytecny balast
    • taky bych se ještě přimlouval, aby se dalo nějakým parametrem udat, že nemá pošta označovat za přečtenou - NYX: tohle dodelam nekdy potom
    • při zálohování Nyxu se blokne DB a pokud se pošle požadavek na client rozhraní, nevrátí žádná data - stačila by nějaká hláška, jako je např. při špatném hesle - NYX: uz se snad db neblokuje
    • Nešlo by, aby se posílalo u uživatele / friends unixtime poslední aktualizace ikonky??? - NYX: ke??? proc proboha? dej expire treba tyden a bude...
    • Nešlo by implentovat invisible mód, aby nebyli lide viděni, že jsou připojeni přes externího klienta? - NYX: ne
    • Nešlo by udělat nějaký xmlko, který by vracelo hashe pro vstup na nyx secure loginem?
    rozbalit záhlaví
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    PECA: hm, thx :o)
    PECA
    PECA --- ---
    ARCAO: ses borec, takhle rychlou reakci jsem ani necekal (konec koncu jsem programator a zivim se tim :o)
    KEEPER
    KEEPER --- ---
    hezkyy :) diky
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    PS: bezpecne prihlaseni bude pozdeji...
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    Nová verze... 2.0 Build 74 [20b4A]
    Novinky viz nástěnka...
    PECA
    PECA --- ---
    ARCAO: ad 7, tedy bezpecne prihlaseni, tak si precu tu stranku muzes stahnout a spocitat md5, to bys urcite taky nekde nasel nejakej ukazkovej kod :o)
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    PECA:
    1. Dodelam
    2. Dodelam
    3. Snad se to poved naprogramovat
    4. Mel jsem v umyslu a bude...
    5. Podivam se a uvidim co s tim budu moct udělat
    6. Technicky je to slozite, nu ale cu, uvidime... :o)
    7. Nepouziva a ani nemuze protoze se tam generujou hashe ze serveru a fenyx si tu prihlasovaci stranku sestavuje sam a az pak posila dotaz na prihlaseni...
    8. Thx.
    KEEPER
    KEEPER --- ---
    PECA: super, treba se Arcao pohne :)
    PECA
    PECA --- ---
    ARCAO: nevim jestli to tu uz nezaznelo, ale po nainstalovani a spusteni mam par zasadnich vytek k jinak pomerne zdarilemu programku:

    1. nelze menit velikost okna s postou!

    2. postu nelze mazat pomoci delete ani ctrl+delete!

    3. ted nevim, jestli lze oznacit vice prispevku posty a smazat najednou

    4. kdyz nejsem na netu, tak mi furt vyskakujou hlasky a nelze, nez fenyxe ukoncit!

    5. seznam klubu je najetej vzdy nakonci, tedy kluby co mam nahore a nejcasteji do nich lezu nevidim, musim na ne nascrollovat!

    6. bylo by prima, kdyby si fenyx pamatoval kluby, a tam kde nejsou zadny prispevky ukazoval 0, takze byse dalo do klubu skocit

    7. doufam, ze fenyx pro prihlaseni pouziva "bezpecnou" prihlasovaci stranku. jestli ne, tak by to bylo moc fajn

    8. az me neco napadne, zase napisu :o)

    9. jinak peknej programek a mas muj respect
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    mno, nebyl snad se zase do toho pustim...
    KEEPER
    KEEPER --- ---
    vyvoj zastaven? :)
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    Build 73 (Hexa: 49) na světě. V zásadě opravuje jen jedinou a hlavní chybu, a to, že nejde spustit féNyx :o)
    KEEPER
    KEEPER --- ---
    ARCAO: diky ;)
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    KEEPER: ugh, podivam se na to...
    KEEPER
    KEEPER --- ---
    hele pise mi to pri spusteni Runtime error 91, Object variable or With block variable not set. stahoval jsem jen update.
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    Build 72 (HEXA: 48) na světě. Viz NOVINKY.
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    KEEPER: jj o to vim...
    KEEPER
    KEEPER --- ---
    po odeslani zpravy by se ten dialog mohl automaticky zavrit.
    KEEPER
    KEEPER --- ---
    chtelo by to tlacitko NO-HTML pri odesilani posty... :) zkus si napsat 2+3 < 6 a odeslat to .)
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    tak novej build 71 opravuje dve posledni chyby, zati je dostupny jen ve forme update (nahlasi to pri startu programu)
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    KEEPER: hm podivam se na to...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam