• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ARCAOféNyx - the Nyx Client - poslední verze 2.0.87 [20b57] (14. června 2007)
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    ICET: co na ni nefunguje?
    ICET
    ICET --- ---
    jsou nekde ke stazeni starsi verze? nova mi nefunguje...
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    Nová verze!!!!
    Bohužel verze 2.0 build 79 [20b4F] vás neupozorní na novou verzi (je tam chyba), proto pouzijte následující automatický update:

    http://nyx.arcao.com/fenyx/fenyx_autoupdate.exe
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    Pokud by jste jeste neco chteli sepiste to...
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    Tak nova verze bude obsahovat:
    • pokud se pripojujete pres https na nyx, tak take budete vstupovat primo na nyx pres https (treba z klubu)
    • nyni se na nyx vstupuje pres "bezpecnou" prihlasovaci stranku (bohuzel je to o neco pomalejsi - musi se nejdriv nacist hashe na vypocet md5 hesla pro login)
    • veskera komunikace s nyxem ted probiha asynchrone, coz poznate napriklad tim, ze pri startu se nezasekava okno.
    • bohuzel jsem nasel chyby v autoupdate rozhrani (bude se muset automaticky update provest rucne)
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    no podivam se na to...
    PECA
    PECA --- ---
    ARCAO: doufam, ze fenyx pro prihlaseni pouziva "bezpecnou" prihlasovaci stranku. jestli ne, tak by to bylo moc fajn

    Moc prosim :o)
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    NOVÁ VERZE!!!! stahujte!!!!
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    odkazy na stazeni uz fungujou...
    obrazky u nicku budou yase fungovat v nove vezi...

    NIDING: jak si to myslel ze nejdou otevirat kluby???

    NIDING
    NIDING --- ---
    copa konkurence...
    hodla autor aktualizovat feNyx? Pac momentalne nejde otevirat kluby. Vygeneruje to jakysi html kod, ktery zrejme kdysi fungoval, ale nyni jiz ne.
    KAMCATKA
    KAMCATKA --- ---
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    Kde si muzu stahnout Fenyxe, ten odkaz na download je neplatnej
    PECA
    PECA --- ---
    PECA: jo a obcas nabehne s otevrenym oknem. radeji bych vzdy a pouze do traye. klidne na volbu at se to etluce s pranim nekoho jinyho :o)
    DONALD
    DONALD --- ---
    no i k tomu bych se pridal :))
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    PECA: Napodobne. Taky bych to uvital.
    PECA
    PECA --- ---
    btw, kdyz mam odpojenou sit, tak mi to pri startu 2x zarve, ze se nepodarilo stahnout data a pokazdy davam NE na dotaz zda se vratit do online stavu. uvital bych, kdyby prechod na offline probehl zcela automaticky a bez hlaseni.
    DONALD
    DONALD --- ---
    jo a taky by se mi libilo aby se mi nasledny okno s prohlizecem neotevrelo vzdy novy, ale spis prepsalo to stavajici.... pripadne prepsal jen TAB v mozille....
    HYNEK
    HYNEK --- ---
    to by se mi taky moc libilo... kdybych si jich mohl takto nastavit rekneme pet
    DONALD
    DONALD --- ---
    pral bych si moznost aby mi dole skakala bublina i jakmile v nekterych klubech (ktere si vyberu) pribude novej prispevek.... treba jen v tech kde mam vsechno precteny a objevi se tam aspon jeden....
    ISTEVE
    ISTEVE --- ---
    do diskuze se nemuze zapisovat a nemuze se cist?
    jaky kluby se zobrazej? jen ty s novejma prispevkama?
    da se pozadat, ze nechci info o klubech s novejma prispevkama?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam