• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEKlavir, dospeli zacatecnici
    MISERY
    MISERY --- ---
    Tak ja se halvne mrknu, jestli je tu vubec mam, protoze jsem se stehovala a hodne veci jsem este porad nechala u rodicu. Jinak mi tam ale tusim stejne chybi jedna skladba....
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    ty jo to je mozna problem .. protoze jsem z ostravy..neslo by to treba nakopirovat normalne na kopirce a poslat postou|???
    MISERY
    MISERY --- ---
    no...ja je mam...ale...je to docela problem...protoze nemam scanner a chodit kopirovat se mi to moc nechce...ale kamoska to kopirovala z not co si pujcila v nejaky Prazsky knihovne, tipla bych to na tu nejvetsi knihovnu :) Takze tam by je meli mit :)
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    AHOJ NUTNE POTREBUJU NOTY K SOUNDTRACKU K FILMU PIANO z ROKU 1993 nevite kde je sehnat??? diky moc
    CARLOS
    CARLOS --- ---
    FRAKTALEK: Ja jsem na nich byl naposled tak pred rokem a pul...a od ty doby jsem se ani s jednim nevidel... Ale jo - jde mu to...;o)
    FRAKTALEK
    FRAKTALEK --- ---
    CARLOS: no evidentne existujou :) hmm, ja si rikal, ze Andy to urcite musi nekde studovat, pze z meho laickeho pohledu hral fakt uzasne, jeho sola stojej za to :)
    CARLOS
    CARLOS --- ---
    FRAKTALEK: Oni jeste existujou? ;o) Jojo...Andy (klavesak) je dokonce studovany! ;o)...studuje skladbu a klavir na jezkarne...;o)))
    FRAKTALEK
    FRAKTALEK --- ---
    Jestli si chcete poslechnout zajimavou hru na varhany/klavesy spojenou s rockem, tak se jdete podivat na Sunflower Caravan - v Akropolisu 3. 12. od 20:00

    Videl jsem je v utery ve Vagonu a muzu doporucit
    CARLOS
    CARLOS --- ---
    ENTECKA --- 21.16:31 5.9.2005
    za dousou se ted prej musi behat, kdy clovek zaspi, aby mu podepsal omluvenku, takze to ted bude velmi vytizeny muz! 8)

    Tak to asi budu běhat po celý Praze, ne? Najít Doušu je občas značný problém...;)
    Ale aby nám to, chudák, přežil!!! ;o)
    ENTECKA
    ENTECKA --- ---
    za dousou se ted prej musi behat, kdy clovek zaspi, aby mu podepsal omluvenku, takze to ted bude velmi vytizeny muz! 8)
    CARLOS
    CARLOS --- ---
    CIHLOMORKA: To Ti závidím...já tam letos ještě nebyl...:-/ Ale šel jsem dneska okolo a viděl jsem neuvěřitelnou věc - Douša byl v neděli (!!!) na konzervě...;o)))
    CIHLOMORKA
    CIHLOMORKA --- ---
    Tak jsem v pátek po dvou měsících vstoupila do naší "Mekky" na Rejdišti a skoro jsem zamáčkla slzu dojetí.
    To záchodový muzicírování mi chybělo celý léto ... pozdrav všem trubkům a houslistkám :D
    RAVENIUZ
    RAVENIUZ --- ---
    BLACK_J0HN: v kazdych inzertnych novinach najdes desat takych inzeratov, klavirov sa predava vela a lacno (a niektore aj dobre kusy).
    BLACK_J0HN
    BLACK_J0HN --- ---
    nevite kde by se dal koupit starsi klavir? pokud mozno nekde na morave...
    CARLOS
    CARLOS --- ---
    YARRDESH: Jako kdekoliv i tady platí, že záleží na lidech. Profesor ze ZUŠky Tě může naučit (do určitého bodu) za dobu x, soukromej za x-y , ale i za x+y ;o) Takže o instituci/soukromničení tu vůbec nejde...
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    pohybuje se tu nekdo, kdo by ucil na klavir, pripadne nevite o nejakem uciteli? ZUSka trva oproti soukromejm moc dlouho, nebo jake mate zkusenosti?
    STINGER
    STINGER --- ---
    ___RIP___: diky moc ! uz sem to stahl...hej ale asi to neni ono....ted fakt nevim...neni to klavir takze to nepoznam....
    Ale i tak dik
    ___RIP___
    ___RIP___ --- ---
    STINGER: piesen s takym nazvom mala Sinead O Connor na albume Fire on Babylon, je to coververzia od akehosi anglickeho folkara Ralph McTella, mozno je to ta
    STINGER
    STINGER --- ---
    Zdravim !
    Mam malou prosbu, jednou jsem slysel naprosto uzasnou melodii a sel jsem se tedy zeptat o co jde. Na notach bylo napsano "streets of London" ale nikdo nic vic nevedel.
    Najde se zde nekdo kdo vi o co se jedna ? Treba kdo to slozil nebo tak. Hrali to dve holky a znelo to proste skvele!
    Dekuji !
    JIKE
    JIKE --- ---
    uz jsem zase dlouho nehral sakris ;/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam