• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEKlavir, dospeli zacatecnici
    CARLOS
    CARLOS --- ---
    ENTECKA: Já používám pedál k tomu, abych překryl technické nedostatky, ale toho sis již určitě všimla, že? :D
    ENTECKA
    ENTECKA --- ---
    DJFRACTAL: no, nekdy jsou v notach co se tyce pedalu pekny blbosti.. zalezi na vydani. ale moc bych na to nespolehala..
    spravne pedalizovat, to je umeni ;)
    DJFRACTAL
    DJFRACTAL --- ---
    ja jem hral g moll... nejlepe je s pedalem zachazet podle citu, zabranit slevani ploch... u nekterych skladeb je i zadouci kratka prodleva pedalu z jine toniny... kazdopadne kdyz ho budete dorzovat presne podle not, tim nic nezkazite
    ENTECKA
    ENTECKA --- ---
    no to je nadherny preludium! moje oblibeny..
    pedal podle basu a harmonie - aby se to netriskalo o sebe. ale jinak cim min pedalu, tim lip - a tady zvlast. neboli aby pedal nezakryval nedostatky, ale jen dobarvil krasny zvuk ;)
    SVTONIK
    SVTONIK --- ---
    rachmaninov neni zrovna klasika...
    tak si to poslechnete a posudte, tam zni hezky ten efekt s tim basovym c...
    http://kinot.ic.cz/nyx/cminor.allegro.mp3
    RAVENIUZ
    RAVENIUZ --- ---
    CORNELA: ja mam praveze, ze v klasike sa s pedalom pracuje dost svojskym sposobom. a ze tam skratka ten pedal funguje aj ked znie cez vseljake krkolomne modulacie a behy. mne skratka nejaka podvedoma harmonicka analyza mi nedovoli na tamtu ukazku pouzit pedal.
    RAVENIUZ
    RAVENIUZ --- ---
    SVTONIK: ja teda nehram klasiku, ale ciste pragmaticky pohlad - pri behoch (navyse nie ciste tonalnych) by som pedal urcite nedaval.
    SVTONIK
    SVTONIK --- ---
    mrknete prosim na tohle http://www.sheetmusicarchive.net/compositions_b/rach23_7.pdf a reknete, jestli byste to hrali s pedalem pres celej takt?
    diky za radu. :)
    CARLOS
    CARLOS --- ---
    RAVENIUZ
    RAVENIUZ --- ---
    KUBASTARD: a co to ma spolocne s klavirom ??? :))) (peace)
    KUBASTARD
    KUBASTARD --- ---
    Nazdar vsem,mam casio ctk 731 na prodej,rok hrane,s prislusenstvim,smrdej mi doma.Cena schudna,zajemci prosim do posty.
    MISERY
    MISERY --- ---
    ook, super :)
    MISERY
    MISERY --- ---
    CORNELA: Jo, to uplne staci, jses zlata! :)
    MISERY
    MISERY --- ---
    Fakt? Juu super! No jak se ti to hodi, ja na to nijak zvlast nespecham, samozrejme cim driv, tim lip :-)
    MISERY
    MISERY --- ---
    no zatim jsem zkousela najit noty z Harryho Pottera pripadne Pan Prstenu by se hodil a nebo...hmm....vlastne jakejkoliv soundtrack....
    MISERY
    MISERY --- ---
    CORNELA: tak to zkusim u tebe prvni muzu? Jakej tam mas nick? :-D
    MISERY
    MISERY --- ---
    hmmm no nevim...me urcite kazdej posle do haje :-D
    MISERY
    MISERY --- ---
    CORNELA: Kdyz ja nemam zadny noty na vymenu...respektive asi nic, co by tamni osazenstvo chtelo...
    MISERY
    MISERY --- ---
    aha...uz jsem na to prisla...hmmm....tak nic...
    MISERY
    MISERY --- ---
    a jak z toho ty noty dostanu? O_o
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam