• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEKlavir, dospeli zacatecnici
    PAKOK
    PAKOK --- ---
    Neporadil by me nekdo Sw pro prehravani MIDI, kde by se daly zapinat jednotlivy kanaly. Co nejjednodussi, staci jen aby prehraval a umel neco jako pause, dopredu dozadu...
    MISERY
    MISERY --- ---
    INIKURO: Gratz :)
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    Chybí mi do sbírky noty Diamond od Yoko Kanno .. nemá někdo ? (z Earth Girl Arjuna)
    INIKURO
    INIKURO --- ---
    díky moc za rady, nakonec mám casio px 110 a hraje pěkně, i mechanika je ujdoucí. stál 16000, tak jsem docela spokojen:)
    DJFRACTAL
    DJFRACTAL --- ---
    CARLOS: jojo, prisel jsem na to, chtel jsem odstranit dvoucaru a místo toho ji staci nechat a pridavat takty :) i tak dik
    CARLOS
    CARLOS --- ---
    DJFRACTAL: Klikneš na horní liště na obrázek normální windows-šipky, pak pravým tlačítkem na poslední takt a vybereš add measures. Potom ještě napíšeš do kolonky čílo (kolik taktů chceš přidat, že?;) a je to.
    DJFRACTAL
    DJFRACTAL --- ---
    ahoj, mám problém jako vrata... tedka rychle musím prepsat nejaké noty v programu finale, problem spočívá v uzavření po 20aněco taktech na page2 ... dvojitá čára - konec skladby, a nemůžu psát dál
    nepouživáte někdo finale? jak odstranit tu dvojitou čáru, nebo by stačil anglický výraz
    EFFKA
    EFFKA --- ---
    zdravím, nemáte náhodou někdo na půjčení stojan na klávesy na dnešek večer? Praha
    MISERY
    MISERY --- ---
    INIKURO: No i kdyz takhle, ty mozna rozdil ani nepoznas, takze je to v podstate jedno, zvlast pokud se tomu nebudes chtit nejak zavratne venovat....na ladeni a obcasny prehrani melodie ti staci krasne neco do 20-ti tisic, kdyz koupis z bazaru, tak i min (a pritom stejne kvalitni nebo i lepsi), protoze treba zjistis, ze te to zas tak nebavi nebo nebudes na to mit cas nebo ja nevim, tak je skoda za to utracet tolik penez. Takze bych si mozna bejt tebou koupila neco levnejsiho a za par let, az budes vedet co a jak, tak si poridis neco lepsiho. Kazdopadne doporucuju i poradit se v nakym obchode, ne jen to objednat pres net. Dulezity je, aby sis to mohl vyzkouset. Ja kdyz jsem kupovala toho Rolanda, tak jsem sla do toho kramu (kterej jsem mela tenkrat doporucenej od ucitele), vzala jsem si s sebou naky noty a pul hodiny jsem si tam na to piano zkousela hrat, jestli mi fakt sedi. Pak jsem si zkusila i jiny, abych si to mohla v hlave srovnat a jelo se pro nej az za par dni, kdy sem si to poradne rozmyslela, jestli jako je to to, co chci.
    Ten prodavac by na tebe nemel spechat, nenech si nic vnucovat, ale zaroven si nech poradit. Paklize tomu vubec nerozumis, zajdi i do vice obchodu, abys mel i srovnani co ti bude radit jakej obchodnik. Vyzkousej si tech pianek co nejvic, ale nedoporucuju vsechno v jeden den, ty pocity by se ti slily do sebe. Nech to na sebe chvili pusobit, co ti bude vyhovovat nejvic, do toho jdi. Dulezitej je ten pocit z hrani, aby se ti to libilo. Zvuk, mechanika... ;)
    INIKURO
    INIKURO --- ---
    MISERY: hm, právě, přes 30000 se nevejdu
    MISERY
    MISERY --- ---
    INIKURO: typove (a vzhledove) ano, ale nevim, neznam tenhle typ, takze nemuzu porovnat, muze (a nemusi) byt mezi nima velkej rozdil co se kvality mechaniky, zvuku, moznosti tyce....hmmm ted koukam, ma to jen simulaci kladivkove mechaniky...mozna lepsi by bylo najit si neco s kladivkovou mechanikou...ale je pravda, ze to je zase drazsi...
    INIKURO
    INIKURO --- ---
    MISERY: jo, ok.
    MISERY
    MISERY --- ---
    INIKURO: Samozrejme, ze to HRAJE SAMO O SOBE. Jen tim, ze to zapojis do pocitace dosahnes dalsich stovek ba i tisice zvuku.
    INIKURO
    INIKURO --- ---
    MISERY: no problém je přesně v tom, že já nemůžu bejt na kompu vždycky, je tu v domácnosti společnej, takže by se mi hodilo spíš něco, co hraje i samo o sobě

    DJFRACTAL: takže 20000 určitě, v případě nouze nebo něčeho moc pěknýho i 30000
    MISERY
    MISERY --- ---
    INIKURO: Hehe v poho ;)
    No jinak co se zvuku tyce, melo by to bejt vsechno v pohode, kdybys nekdy jo chtel poradnej zvuk a mas nakou dobrou zvukarnu, tak existujou fakt vychytany samply :-) (mam tu treba klavir na trech CDckach)

    INIKURO
    INIKURO --- ---
    MISERY: omlouvám se tedy paní/slečno
    INIKURO
    INIKURO --- ---
    ARZA: to je moc pěkný, jen právě nevim, kam bych to vrazil, ale kdyby se místo našlo, mňam..
    ty klávesy tamty jsou pěkný, a právě ta cena je dobrá, chtělo by je to slyšet
    a jen si to tady vyzjistim, jak moc se dá pootevřít moje bankovní konto a napíšu sem, jen je problém i to místo, mám ho fakt málo..
    DJFRACTAL
    DJFRACTAL --- ---
    INIKURO: napiš kolik peněz do toho můžeš maximálně vrazit
    RAVENIUZ
    RAVENIUZ --- ---
    INIKURO: ak lacne 88 klavesovy digital klavir, tak odporucam to casio privia px 110... viem... casio nema skrz svoje samohrajky dobru povest, ale ta privia za tu cenu stoji. aj zvukovo, aj mechanikou ...
    http://www.klavesy.cz/KLA/KLA_product_CZ.asp?ID=2407&dbID=4&menu=&category=720000
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam