• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEKlavir, dospeli zacatecnici
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    No... já to řeším tak, že volám do fy petrof a oni mi vždycky někoho pošlou. Radši to tak dělám, aby, kdyby se s pianem něco náhodou stalo, neprskali, že to neservisoval "jejich člověk" a že nemůžou teda nic zárukvoat a bla bla bla.
    ELIS
    ELIS --- ---
    JIRKA4147: Dik, uz mam domluveneho jednoho pana, co mi to prijde udelat zitra za podobnou cenu ;))
    CARLOS
    CARLOS --- ---
    JIRKA4147: Napsals´ to skvěle...akorát poněkud víceznačně, ale právě proto skvěle ;)
    JIRKA4147
    JIRKA4147 --- ---
    sakra sem to napsal jak naprostej negramot :)))
    JIRKA4147
    JIRKA4147 --- ---
    Kdyztak me to delal tenhle pan a byl docela dobry a cena byla taky dobra kolem 500 myslim.
    Pan Roznovsky - 604915568
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ELIS: mě to dělal člověk od petrofa, kam jsem zavolala a obědnala si ladiče.
    ELIS
    ELIS --- ---
    GOBERS: To je mi jasny, slo mi jen o to normalni preladeni.
    Dik.
    Jen jsem si chtela udelat prehled, co je standard a co uz je moc:) (Kamaradka treba rikala, ze jim koncertni nastroje chodi ladit naky pan za cca 5 tis, coz je ovsem trosku jina kategorie:)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    ELIS: Jinak nevim jestli je zrovna tenhle levny (zkus se na ceny zeptat), ale kazdopadne je hodne hodne dobry!! http://mujweb.cz/www/petrpazour/Ladeni.htm
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    Aha, tak upřesním. U nás to za tisícovku bylo pouhé ladění, bez oprav, jen standardní údržba (roční). Na podzim nás to čeká zas.
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    ELIS: No ona otazka zni, jestli potrebujes jen jemne doladit, nebo dat do kupy hodne rozladene piano, nebo i intonovat, pripadne nejake drobne opravy... atd... ceny se pak dost lisi...
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ELIS: mě to stálo posledně něco málo přes disícovku. Přesně si už nepamatuji.
    ELIS
    ELIS --- ---
    Tip na nejakeho ladice (Praha, nejlepsi pomer kvalita/cena)? Nebo aspon jak se pohybujou ceny? Diky.
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    Nemate nekdo v PDF 40 tägliche Übungen op. 337 od Czerneho? Pripadne i dalsi etudy?
    MIKEX
    MIKEX --- ---
    ok ta Voyetra vyšla v testech nejlíp tak si ji nechám :-)))
    ANGELINE
    ANGELINE --- ---
    CARLOS: software=levá+pravá hemisféra * jemná prstová motorika:))
    CARLOS
    CARLOS --- ---
    RAVENIUZ: Pozor! Křídlo nebo pianino je hardware! Otázka zněla pouze po softwaru! :DDDD
    RAVENIUZ
    RAVENIUZ --- ---
    MIKEX: kridlo alebo pianino petrof, a klavirna skola bohmova sarauer (nie som si isty, ci sa takto pise), neskor czerneho etudy.
    MIKEX
    MIKEX --- ---
    jaký software byste doporučili na naučení se na piano mám voytera teach me piano deluxe ale nedovoluje používat jiný zvuky než jejich(příšerný GM) a docela mě to štve když se mi tu válí NI Akoustik Piano..., krom toho je to dost oldskool, jinak v poho. dík
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    INIKURO: Tak ze rok...;-)
    INIKURO
    INIKURO --- ---
    GOBERS: kruci!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam