• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEKlavir, dospeli zacatecnici
    MISERY
    MISERY --- ---
    jejej...Ellie, Ellie....ja vedela, ze mi tu nekdo chybi :)
    ELLIE
    ELLIE --- ---
    Ah, no tak to bych asi taky nemela byt tak smela... na klavir sice hraju a lidi s citem pro hudbu rikaji, ze dobre, ale za klaviristku se povazovat neodvazuju :)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    (Na nástěnku se nehlásím, protože na klavír sice hraju a ráda, ale za klavíristu se nepovažuji :-)))
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ELLIE: jedinej dospělej začátečník jsem tu asi já :-))))
    ELLIE
    ELLIE --- ---
    Ja se taky hlasim na nastenku, ale... vy nevypadate jako dospeli zacatecnici, ehm :))
    CARLOS
    CARLOS --- ---
    ANGELINE: Nejdřív se tam musim dostat. Pak můžu řešit takový podružný věci... ;)

    GOBERS: Mohli - nějak to domluvíme ;)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    CARLOS: To bychom se mohli potkavat na choralnich evensong ve Westminster Abbey...:-D
    ANGELINE
    ANGELINE --- ---
    CARLOS: wow!to je pěkné!já se přiznám spokojím asi s něčím menším.jaxe chystáš financovat?nebo už ti nabídli stýpko;)?
    CARLOS
    CARLOS --- ---
    ANGELINE: Royal Academy of Music in London. Smělé plány musí být... ;)
    ANGELINE
    ANGELINE --- ---
    jó a taky bych ráda na nástěnku!!!:)))
    ANGELINE
    ANGELINE --- ---
    CARLOS: hejhej, a kampak se chystáš, můžu-li být tak smělá? já UK, nejlépe klavír a zpěv. hudební instituce v čechách celkem ostuda
    ENTER
    ENTER --- ---
    hlasim se do klaviristu .)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    Asi už jste tuhle stránku zaznamenali, tak se omlouvám, jestli se opakuju, ale já jsem z toho celá pryč, protože jsem právě tady objevila svého milovaného Granadose se všema jeho španělskýma tancema ke stažení v .pdf

    Je tu toho mraky!

    http://www.free-scores.com/
    CARLOS
    CARLOS --- ---
    GOBERS: Správně. Čili mé kroky zamíří do zahraničí...ale to se trochu odchýlilo od tématu, takže...
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    CARLOS: Jestli jsem z toho spravne desifroval skladbu, tak zcela chapu...
    CARLOS
    CARLOS --- ---
    GOBERS: Nezatajil. Stále probíhá konzervatoř (a to na několika frontách)...a na HAMU se nechystám - oni by mě tam stejně nechtěli...píšu moc hezky ;) (no...oni by tomu určitě řekli "málo progresivně", ale to je otázka sémantiky)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    PAKOK: :-))) jdu se dobrovolně zahrabat ;)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    PAKOK: Prislo mi to velmi vtipne...:-D :-D A to nam urcite CARLOS jeste zatajil tu HAMU, ne? :-D
    PAKOK
    PAKOK --- ---
    Chtelas napsat hisotrický nebo hysterický:-)
    Ještě si začnu myslet, že na konzervatoři tlučou přez prsty žáky...
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    PAKOK: to není škodolibý smích :) To je smích téměř histerický... řekla bych :-) Já mu rozumím :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam