• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEKlavir, dospeli zacatecnici
    JTS
    JTS --- ---
    Zdravim. Kdyby se clovek chtel zacit ucit na klavir v dospelosti - kam by mel zajit? Na netu je asi miliarda ruznych ucitelu.. Nejaka doporuceni? Nastroje nemajouc :)
    NIMUI
    NIMUI --- ---
    ORKA_2G4U: no, kazdopadne to skutecne mozek cvici a rozviji :)
    COMPLICS
    COMPLICS --- ---
    bejt blazen je dneska in
    ORKA_2G4U
    ORKA_2G4U --- ---
    dneska mi bracha rikal, ze lidi, ktery hrajou na nejaky hudebni nastroj, jsou nejpozdejs dementni ;D nejak to prej prospiva mozku..z toho tak trosku vyplyva, ze vzhledem k tomu, ze vetsina nejvetsich virtuozu bylo povazovano za blazny, byt blaznem vlastne znamena byt genialni ;D
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    to bys ze zidlicky koukal na pekny noty ..
    COMPLICS
    COMPLICS --- ---
    YARRDESH: ;) uz se vidim jak si ji polozim na kridlo...
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    COMPLICS: a co takhle misto klaviru stridat ty kamaradky? ;)
    ENTER
    ENTER --- ---
    Legenda o „1900” (Úterý 5. 8. 20:00 - ČT2)
    Film It. (1998) podle divadelní hry Alessandra Baricca. Hrál tak, že i Bůh tančil, pokud se nikdo nedíval. Příběh muže, který nikdy neopustil loď.
    MISERY
    MISERY --- ---
    COMPLICS: no budiz, myslela jsem, ze to myslis na uceni se hrat "na klavir" :)
    COMPLICS
    COMPLICS --- ---
    MISERY: vytukavam tim jednoduchy akordy do pocitace a tam si s tim hraju;)
    MISERY
    MISERY --- ---
    COMPLICS: 49 klaves? na to se da zahrat tak Ovcaci, ctveraci a Bezi liska k Taboru ne? :D
    COMPLICS
    COMPLICS --- ---
    mam doma toto http://www.patro.cz/objects/1074516477.html?group_oid= ...zajima me co si myslite o uceni na klavesach..vim, ze je to trochu o necem jinym, ale nic s tim nezkazim ne?kdyz to budu stridat u kamaradky na klavir...
    COMPLICS
    COMPLICS --- ---
    takova otazka..ted jsem se sem kouknul a zajimalo by me jak pokrocili zacatecnici od zalozeni klubu?)
    MANCINI
    MANCINI --- ---
    Nemate nahodou nekdo noty k hlavni znelce z Navstevniku? :-P
    OWECK
    OWECK --- ---
    pakok: udelej tak, jak jsem rekl..trosku jem to pribarvil, avsak je potreba brat v uvahu, ze by ses mel prvne naucit drzet ruku na klaviature a potom teprve zacit hrat...
    zkus sarauera, pro zacatek na rok OK...
    v pripade, ze mas jiz zkusenosti s notama, ci prstokladem muzes se vrhnout rovnou na etudy...Bach ma dobre pro zacatek..
    PAKOK
    PAKOK --- ---
    OWECK: Jsem úplně nepochopil, co chceš říct/poradit.
    OWECK
    OWECK --- ---
    Pakok: chytni do ruky jablko, a zacni svistit :)
    ORKA_2G4U
    ORKA_2G4U --- ---
    a do tretice :D v dnesnim svete kompjutru vyhrava jednoznacne elektronicky piano...je lehci a rozlozitelny, tedy prenosny, mnohem levnejsi, zvuk je jiz na naprosto super, nikdy se nerozladi, navic da se propojit s pc a ma spoustu funkci a moznosti kombinaci zvuku ci skladani hudby, tze je i zabavnejsi a vubec....:D
    ORKA_2G4U
    ORKA_2G4U --- ---
    a co se diametralnich rozdilu casia a yamahy tyce, tak to ti bohuzel muzu slouzit jen v tom, ze pod casiem mam zakodovany hodinky a pod yamahou motorku ;D nee..fakt yamaha!
    ORKA_2G4U
    ORKA_2G4U --- ---
    EFESH> ahoj, tak js ted na par dni v rodnem meste a byte, kde mam svuj stary klavir a nevim, jestli js uz tak zdementnela, ale normalne se mi lip hraje na yamahu :D..hlavne ti tam ani nehrozi, ze by se to treba mohlo rozladit. bejt tebou uz nevaham :D je to potichy, neboj....samozrejme, ze stisk ty klavesy trosku slyset je, to ani jinak nejde, ale to je naprosto zanedbatelnej zvuk, kt slysi jen clovek stojici vedle tebe, pokud hrajes do sluchatek....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam