• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEKlavir, dospeli zacatecnici
    VTRDO
    VTRDO --- ---
    sorry za trochu OT ...ale namate nekdo moznost sehnat / neprodavate


    2 lupeny na

    Klavírní recitál - Daniel Barenboim


    F. CHOPIN: Brilantní variace B dur op. 12
    F. CHOPIN: Nokturno E dur op. 62
    F. CHOPIN: Sonáta č. 3 h moll op. 58
    F. CHOPIN: Balada č. 1 g moll op. 23
    F. CHOPIN: Tři Etudy
    F. CHOPIN: Tři Mazurky
    F. CHOPIN: Scherzo č. 3 cis moll op. 39

    Daniel Barenboim

    predem xxxx diky - posta
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    CONTENIDONETO: místo, nabízená cena, úroveň... ?
    MARWIN_KOVAREX
    MARWIN_KOVAREX --- ---
    Nevíte, kolik tak normálně stojí obroušení kladívek, případně nový, a kolik se platí za seštelování mechaniky?
    CONTENIDONETO
    CONTENIDONETO --- ---
    Sháním doučování na klavír.
    Kdyžtak pošta, díky...
    ADAMJ
    ADAMJ --- ---
    Ja mam neco pres rok Kurzweil PC3x a jsem s nim moc spokojenej.
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    MIISHA: A pokud si už budeš nějaký zkoušet, nezapomeň na sluchátka... zabudované reproduktory stojí zaprd.
    RAVENIUZ
    RAVENIUZ --- ---
    MIISHA: ked si prelistujes diskusiu dozadu, uz sa to tu par krat riesilo. v kazdom pripade, bud v klude, digitalne klavire su aj zle, ale aj vynikajuce. yamaha cp33 je urcite top, som zvedavy na novu seriu cp 5, cp 50, urcite nekupuj nord stage, zbytocne predrazene a klavirny zvuk stoji za prd. zalezi na tom, kolko chces do toho investovat, s urcitymi kompromismi sa da kupit aj nastroj do 500 euro, okolo 1000 uz mas profi nastroj. dolezite pri pianach su hlavne pocit z mechaniky (ponor, uhoz), zvuk (farba, hlbka, spravna reakcia na dynamiku uhozu).
    MISERY
    MISERY --- ---
    MIISHA: To hodně záleží jaký, ty lepší jsou už hodně podobný, ale uplně stejný to není (i když je fakt, že já už ho mám asi 6 let a nevím jaký se dělaj teď). Nejlepší je asi zajít do obchodu a vyzkoušet si a porovnat. Když jsem si ho kupovala já, tak jsem si jich vyzkoušela asi 10, než jsem si udělala jasno, co chci (a taky co si můžu dovolit).
    MIISHA
    MIISHA --- ---
    dotaz: máte někdo zkušenost s digitálními klavíry? doma vymejšlej, že by ho koupili, ja jsem sleptická, ale zatim jsem to nikde nezkoušela. Takže: nejsem schopná říct jak to funguje a jestli je to dobrý nebo ne (respektive ma podobný chování jako piano klasický). Za rady dik.
    PYXEL
    PYXEL --- ---
    ahojte, poznate dakeho dobreho ucitela v Brne pre uplneho zaciatocnika? najlepsie asi daky ZS ucitel, maju velku trpezlivost. :)
    MISERY
    MISERY --- ---
    MAJKA: táta si jí tuším kdysi vysoustružil, ale to už je let...
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    ebay, ale to je napad, dekuju!
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    ahoj, mam dotaz. Mamka si prala ladici kliku na klavir, tak jsem se poptala v obchodech, a meli jen v jednom a to za dva a pul tisice. je to normalni cena za kus stocenyho plechu s dirkou veprostred? ;]

    ma nekdo predstavu kolik takova vec stoji?
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    MANCINI: To znie pekne.
    MANCINI
    MANCINI --- ---
    Chodim sem.

    Je to sved, takže pokud nemluvite svedsky, tak komunikace v angličtině (trosku asi mluvi i cesky) ... vyhovuje mi jeho neliduskovej pristup, coz oceni nejeden dospely zacatecnik ;-).

    Cena hodiny: 400Kc u nej doma, za 500Kc prijede k vam

    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    Takisto, zhanam ucitela na piano, Praha, zaciatocnik, prosim posta.
    PARDON
    PARDON --- ---
    Shanim ucitele na piano, resp. synth.
    diky.
    kdyztak posta
    MANCINI
    MANCINI --- ---
    Kamarad shani zacatecnicky elektronicky piano za co nejmin penez ... nezbavujete se nekdo neceho anebo nemate tip na neco s vyvazenejma klavesama a plnym rozsahem?

    Diky
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    kdybyste nekdo mohl prodat, nebo doporucit kde koupit ladici kliku na klavir, budu rada. diky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam