• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEKlavir, dospeli zacatecnici
    NIKUSKA
    NIKUSKA --- ---
    MISERY: no je to normalne pro 2 ruce, celkem snadny, da se zahrat z listu. ale to se neda moc objektivne posoudit
    MARWIN_KOVAREX
    MARWIN_KOVAREX --- ---
    FFIREWALL: Jedna z možností je také to kombinované pianino, kde to umí hrát akusticky, a když se posune nějaká páčka, tak digitálně, takže na cvičení to má vlastnosti normální mechaniky, ale pořád si člověk může hrát i na normální akustiku, pak už záleží jen na kvalitě, protože i při normálním cvičení se člověk řídí hlavně tím zvukem co to vydává, a pokud se dlouhodobě naučí hrát podle nějakým způsobem špatné zpětné vazby nemusí to být úplně ono.

    Tyto kombinované nástroje jsou samozřejmě dražší, ale pořád to je levnější než zaplatit kolem 100k za odhlučnění
    FFIREWALL
    FFIREWALL --- ---
    MARWIN_KOVAREX: u me je to tak, ze ja mam jen onu moznost, kterou jsem napsal. A zadna jina varianta bohuzel neexistuje. ;)
    Ale obcas si tady u nas vsimam nejake nadsene holciny (tedy, nikdy jsem ji nevidel, jen slysim jeji piano), ktera do piana busi nekolik hodin v kuse, kdyz ma naladu. Tak piano zatim alespon posloucham. Nez si ho poridim na sluchatka, a zacnu se sam ucit.
    MARWIN_KOVAREX
    MARWIN_KOVAREX --- ---
    FFIREWALL: Taky o tom uvažuju, jako o nouzové variantě, pokud by to bylo jen trochu možné, preferoval bych klasické akustické piano.
    FFIREWALL
    FFIREWALL --- ---
    MARWIN_KOVAREX: takze koupit pouze piano klavesy s jackem na sluchatka je stale neco jineho, tedy neresilo by to problem s hlukem?
    MARWIN_KOVAREX
    MARWIN_KOVAREX --- ---
    Chtěl bych se zeptat, jakou máte zkušenost s odhlučňováním, přesťehoval jsem se a rád bych do budoucna využil takovou malou místnůstku na klavír.
    Problém je, že bych rád, aby to bylo kvalitně odhlučněné, aby když se rozhodnu trénovat 5 hodin v kuse jednu těžkou stránku mě nezabili sousedi (a i kdyby nezabili, tak bych se nervoval s tím, jak je šíleně seru), případně možnost cvičit ve 2 ráno atp.
    Je to cilhovej barák v centru prahy s plovoucíma podlahama (netuším co do nich dali), a problém by mohl být také s tím, že v té místnůstce, kterou na to pánuji je plynovej kotel a od něj trubky na topení po celym bytě.
    Pokud by přes ty trubky vedlo trochu zvuku do zbytku bytu, bylo by to v pohodě, se spolubydlícím se nějak vždy dohodnu, ale hlavně aby to nešlo k sousedům.
    Další podmínka je, že by to neměli být nějaké nevratné bytové upravy, protože až jednou ten byt budu vracet, měl by být +- v podobném stavu v jakém jsem si ho pronajal.

    Otázka zní, kolik by mě to asi tak stálo peněz (místnost 160X332X291 cm (šxdxv)), a jaké jsou možnosti, něco málo jsem hledal, ale je dost nejasné jak kvalitní výsledky různejma metodama můžu dosáhnout.
    MISERY
    MISERY --- ---
    NIKUSKA: Vypadá zajímavě, ale zajímalo by mne, co to je za úpravy.
    NIKUSKA
    NIKUSKA --- ---
    ahoj, prodávám tuhle kolekci not na klavir:
    The ultimate pop Sheet music collection 2000
    http://www.krausnoty.cz/eshop/?id=428757
    za 500,-
    NIMUI
    NIMUI --- ---
    FFIREWALL: ja su napr. brnak :-p
    FFIREWALL
    FFIREWALL --- ---
    SHILENEC: aha. Vzhledem k tomu, ze na 99.9% tady na teto domene vidim jen prazaky, vubec mne tento dulezity fakt nenapadl. Opravuji tedy....

    Ahoj. Rovnez hledam hrace na piano, ktery by byl ochoten vzit pod kridla zacatecnika. Jsem z Prahy. Ozvete se prosim. Diky.
    MACHINISTKA
    MACHINISTKA --- ---
    BRUN: Ahoj, stále máš zájem o hru na klavír a sháníš učitele?!
    SHILENEC
    SHILENEC --- ---
    chtelo by to napsat taky kde toho ucitele shanite. idealne aspon mesto :)
    BONIE
    BONIE --- ---
    Já bych mohla nabídnout hodiny klavíru ve Zlíně .) tedy nejsem školená učitelka, ale mám uzavřený první cyklus a myslím, že začátečníka bych zvládla.. klavír mám taky k dispozici..
    ADAMJ
    ADAMJ --- ---
    Prosim dejte me taky na nastenku :-)
    FFIREWALL
    FFIREWALL --- ---
    Ahoj. Rovnez hledam hrace na piano, ktery by byl ochoten vzit pod kridla zacatecnika. Ozvete se prosim. Diky.
    NEVERMIND
    NEVERMIND --- ---
    je tu nejaky ucitel na piano, co dojizdi k lidem domu? kdyzak posta
    MANCINI
    MANCINI --- ---
    Prodam bily elektronicky klavir KORG LP-350

    viz: http://www.korg.com/product.aspx?pd=440
    MISERY
    MISERY --- ---
    MICRO: Díky! Jajks to je ta úprava od Busoniho...to je ještě těžší než originál... :-/ Jo ale koukám, že tam je i originál....díky moc! :)
    MISERY
    MISERY --- ---
    Nemáte někdo Goldbergovy variace od Bacha? Především sháním variaci č. 2, ale čím více, tím lépe :) Děkuju...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam