• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEKlavir, dospeli zacatecnici
    JIKE
    JIKE --- ---
    MISERY: normalka postou z nyxu ;)))
    JIKE
    JIKE --- ---
    jinak se v kytarach moc nevyznam ;( a vubec nejak v hudebnich nastrojich odborne uz vubec ne,,, vim ze petrof je gut,, jako rozeznam klavi od housli a kytaru od xylofonu, ale jako co je gut, da best,, to nevim ;/
    MISERY
    MISERY --- ---
    Ja jsem tedka ve skole, ale kdyz to hodis nekam odkad by se to dalo stahnout, tak si to vecer sosnu :)
    MISERY
    MISERY --- ---
    No jo, je to vsechno o penezich...ja bych mohla mit toho Rolanda co jsem rikala ze stoji asi 120.000,- za 80.000,- od ucitele, nebot premejsli o tom, ze ho proda...no jenze ono i 80.000,- ach jo :(
    JIKE
    JIKE --- ---
    v mp3 ale musim nejakou vybrat ;)
    JIKE
    JIKE --- ---
    mam nejaky skladbycky,, mohl bych ti nejakou pro ukazku poslat ;)) co ty na to?
    JIKE
    JIKE --- ---
    MISERY: ja hral na kitaru leta,ale nebavilo me to,, jediny co me bavilo je jako doplnek,, akusticka kitara k pianu,, ja ko oldfield,, fakt mazec,, romance,, uzasny... ale kytara je spis tristramova zalezitost... ja holduju klaviru,, jen mi chybi zpevacka ;/ jemny tenky zensky hlasek ;))
    MISERY
    MISERY --- ---
    Jo a meli jsme basovku, no jenze ona nebyla uplne nase, ona byla bratranka a on se rozhodl, ze jako zalozi kapelu, tak jsme mu ji museli vratit, ale on na ni stejne nehraje :(( No a ja na ni mohla chodit, uz jsem to mela skoro domluveny....ach jo, tim me pekne nastval. No na druhou stranu ted chci otce premluvit k tomu, aby sehnal nakou elektrickou kytaru, protoze se mi to zacalo libit :) Jinak moje pokusy naucit se na kytaru....a to mam vlastni...gibsonku, nadhernou...no jenze fakt mi to nejde :( Ale ta elektrika by nemusela bejt marna...
    JIKE
    JIKE --- ---
    ja byl hrat v kostele v zelivy ;))) take krasa ;))

    ale musim se po 2 letech nehrani rozehrat,,, nebot jsem to uz pozapomel ;/
    JIKE
    JIKE --- ---
    MISERY: a kam chdis do kostela?? ja bych rad s mistrovou kucharkou zasel ;)))
    JIKE
    JIKE --- ---
    http://www.guitarpark.cz/casio.html

    tady si moc nevyberes ;///

    jako testoval jsem je vsechny,, i korgy,, a kawai yamaha,, vsecko, a nejlip mi vyslo AP-33,,, ale ty blaho na to nemam ;/ a navic,, neda se prevazet,, to potrebuju ;/ tak nakonec PS-2é ktery je vlasntne takovy optimalni na me pouzadavky,, ale nejvic me sere, ze to nema varhany (harvany ;DDD ) mm, takze nakonec takhle chude,, sice si muzu udela vsechno prez komp,, ale to neni ono,,,

    ldyz jsem od tehlectech pian ze zdola v krame vysel az do posledniho patra nahodu,, na jungmanaku,, tak jsem zadejchanej s udivem koukal na petrofa za melouna a na tu nadheru ;))) zahral jsem si a to je to co, po cem touzim ;)) ale na co nemam ;(((((((
    MISERY
    MISERY --- ---
    Jike: jasne :))) jsme holt proste borci :))))
    Hmm, kridlo by se mi do pokoje neveslo, ale mame kridlo na chalupe a i docela kvalitni, jenom by potrebovalo trochu zrekonstruovat a fakt by to byla trida....
    MISERY
    MISERY --- ---
    Na varhany chodim hrat k nam do kostela obcas, je to nirvana, kdyz se to rozezvuci po celym kostele :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    MISERY: ja taky, ja taky ja takyýýý veliiíííkanskýý piana,, to e moje,, kridlo prez celej byt ;))) to je moje ;)))
    JIKE
    JIKE --- ---
    MISERY: jo a jako nafuka nevypadas,, nikdo,, proste sme dobry no,, to je normalni po tolika letech a talentu ;)) vid?
    MISERY
    MISERY --- ---
    Jinak co se klaviru tyce, docela me udivuje, co za pianina se v dnesni dobe vyrabi. Kdyz se podivate na stranky Petroffu, tak ty pianina jsou takovy malicky, vetsinou tak metr padesat vysoky....no ja mam rada takovy ty mohutny, velky pianina...(nehlede na to ze pod tyhle malicky se mi vetsinou nevejdou nohy, alespon v hudebce jedno takovy bylo, nastesti ne v moji ucebne :))))))
    JIKE
    JIKE --- ---
    ja zase delal na zakazku k filmovym ukazkam hudbu.. i k 15 vterinovymsotum,,a to udelat neco peknyho co ma celek byl vopruz ;/
    JIKE
    JIKE --- ---
    ja taky rad odposlochavam nektery klasicky skladby,, jakoze na klavir hraju i varhani ;))) sice ne jako cely spektrum le zakladni melodii a akordy ;))

    jinak silene jsem chtel dycinky hrat na housle,,,ted v posledni dobe i na sax,, to driv moc ne.. a ted ...piano...
    MISERY
    MISERY --- ---
    Hmmm, no ja chtela hrat na saxik :) I kdyz ja chtela hrat snad na vsechno. Na fletnu jsem se naucila sama (a to co se jini pod vedenim ucitele naucili za pet let, jsem ja umela za tri mesice) ale ono kdyz ma clovek zaklad z klaviru, tak pak vetsinou neni problem :) No jinak na jare mi tatik udelal radost s akordeonem a taky mi sehnal housle, na ktere jsem si jako mala chtela alespon zkusit zahrat. Jo a taky mame citeru, ale ma spatny struny a u nas je nemaj a kdyz jsem v Praze, tak je tam zapomenu koupit :( Ale kdyz ja se nechci moc vychloubat, abych pak nevypadala jako naka nafuka ;)))
    Jinak ja rada hraju filmovou hudbu, takze ji vetsinou oposloucham, ale samozrejme taky hraju normalne z not.
    JIKE
    JIKE --- ---
    uz cejtim auru hudby ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam