• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEKlavir, dospeli zacatecnici


    Pouze pro NYXáky je zde k dispozici FTP s notama pro vzájemné vyměňování



    Pokud budete uploadovat své noty, uvádějte tam prosím celé názvy skladeb, nejlíp včetně autora (i když to bude v adresáři s autorem).
    Soubory, co patří k sobě, házejte do archivu (zip).
    rozbalit záhlaví
    RAVENIUZ
    RAVENIUZ --- ---
    FIRGO: ak len midi, tak doepfer je najvac
    FIRGO
    FIRGO --- ---
    nejaky tip na MIDI only klavesy (88 klaves+) s kladivkovou mechanikou ? diky :)
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    učit se na piano bez piana imho nelze :/
    MILOSHIT
    MILOSHIT --- ---
    Ahoj, mám dvě prosby.

    1. Sháním trpělivou a hodnou hráčku na klavír z Prahy, která bude ochotná mne v mém hraní zdokonalit, naučí mě noty atd. Sám klavír/piáno nevlastním, takže ho musíš míti Ty. Cenu si vrozumné míře urči sama, na všem ostatním se domluvíme v poště.

    2. Pokud se mi nikdo nenabídne, nevíte tu čistě náhodou o místě v Praze, kde vás nechají zadarmo nebo i malý poplatek zahrát? Vím zatím o restauraci U sudů, o Veganské restauraci Plevel a pak jsem si samozřejmě božsky zahrál v hudebním muzeu Karmelitská, ale na žádných z těchto míst nejde hrát o samotě a trénovat. Piana na hlaváku a v teplých měsících na Náměstí Míru ani nezmiňuju páč jsou věčně obsazené a rozladěné. Jinak díky za případné rady!
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    JUNGLER: oceňuju, že jsi si dal práci převést ten odkaz na bit.ly :-)
    hudebka.cz vypadá jako slušnej zdroj.
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    ok, kde hledat učitele (v Praze)?
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    LEFTY: Imho zaklady se ucit formou samouctvi je peklo. Naucis se hromadu zlozvyku ktery proste online ucebnice neodhali. Jestli se chces fakt neco naucit tak bys tu hodinu tydne s ucitelem alespon na nejaky cas mel obetovat.
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    nový rok, nová předsevzetí. Poradíte soft/online kurz/učebnici pro samouky (kromě Sarauera)?
    Chtěl bych do konce roku bejt schopnej zahrát třeba Perfect Day :-), je to realistický?
    Nemám problém za výuku zaplatit, hodiny s docházkou jsou ale pro mě problém časovej.
    LAYDEE
    LAYDEE --- ---
    CASIO CPS 50s - ráda bych prodala. blbne pedál, ale je to opravitelné. možno přijet a podívat se naň. zájemci do pošty prosím..díky
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    Oblíbenec kamarádky, taková příjemná, trochu ambientní pohoda.

    "Leaves in the Wind" by Isaac Shepard (from Deep Joy solo piano CD)
    https://www.youtube.com/watch?v=ijMw9CJRO2w
    MISERY
    MISERY --- ---
    NIMUI: To už vypadá trochu líp, ale stejně to není úplně ono... ale tak holt je to nějaká úprava toho týpka, co to hraje... ale sakra hodně dobrá. Je hroznej hřích, pokud k takovejm krásnejm věcem neexistuje notovej zápis. ThePianoGuys to pochopili a svý noty prodávaj :-)
    MISERY
    MISERY --- ---
    Nějaká šance, že by někdo z přítomných měl noty na toto? Našla jsem spoustu takovejch těch upravenejch "easy" verzí, ale to není to, co hledám.
    Shindler's List. Theme on Piano. Список Шиндлера. Фортепиано.
    https://www.youtube.com/watch?v=qgomLEfv9Y4
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    JUNGLER: tak jsem to vyyzkoušel... klika, že jsem měl nainstalovanou pdf tiskárnu, protože ten web nedovolí soubor uložit jako pdf. Jediné co tam je je jejich vlastní aplikace na prohlížení, která se mi nelíbí a možnost soubor jednou vytisknout. Každopádně s tou pdf tiskárnou je to v pohodě :)
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    QWIFF: Tehle web jsem nikdy nezkoušel. Vyplivne mi to normální pdfko?
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    po celém internetu hledám jak pošuk noty na Ordinary world od Duran Duran. Nemáte to někdo k dispozici?
    HAKUBJOZAK
    HAKUBJOZAK --- ---
    Rad bych si na pul roku pronajal digitalni piano (Praha) a jediny, co jsem nasel, je Casio CDP-120 od http://www.hudebka.cz. Kytary.cz bohuzel prochazi rekonstrukci, a tak se mi to nepodarilo si ho dnes zkusit, ale co jsem na internetech slysel, zni to celkem dost 'elektronicky' a i tady se na Casio moc chvaly nesneslo. Na druhou stranu recenzenti ho docela chvali - https://www.youtube.com/watch?v=OlqrgxDcZUA

    Co si o tom myslite? Je nejaka jina alternative? Pujcovna, kde by meli zde doporucovane Yamahy a podobne?
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    máte někdo dobrý link na noty ? vážnou i nevážnou hudbu....třeba i něco populárního....ale bez chyb ! může mě vzít čert, když to stáhnu, vytisknu a pak jsou v tom chyby.....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam