• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEKlavir, dospeli zacatecnici
    WOLLI
    WOLLI --- ---
    No me by stacilo, kdyby nekdo poradil naky dobry etudy, ktery se daj koupit, chci totiz zacit hrat....
    ARCHDRONE
    ARCHDRONE --- ---
    uplne teoreticky by se daly noty naskenovat a pak hodit nekam na ftypko...??
    MISERY
    MISERY --- ---
    jo, to bych taky rada vedela....
    ARCHDRONE
    ARCHDRONE --- ---
    //OT? Nevite nahodou o nejakym archivu na netu, kde by se daly stahnout noty(ehm...a nemusi to byt uplne legal)??
    MISERY
    MISERY --- ---
    Jo to jsou super noty, co jsem se je nashanela :))) Nakonec je sehnala kamoska v nejaky knihovne :) Ja nejradsi hraju The Heart Asks Pleasure First a The Mood That Passes Through You :)
    DOROTKA
    DOROTKA --- ---
    Dostala jsem noty k hudbe z filmu Piano. Zatim skousim tu prvni, obema rikama zvlast, ale roky jsem poradne nehrala, ta to nejde tak, jak bych si predstavovala. Ale to se podda :)
    MISERY
    MISERY --- ---
    Jo, Misery spinkala, ale uz nespinka :) Vyrabi darky pro kamosky :))))
    JIKE
    JIKE --- ---
    misery jeste spinka ;)
    RETAL
    RETAL --- ---
    nemaž to, také si to rád poslechnu. jen si to právě nemůžu stáhnout.
    JIKE
    JIKE --- ---
    MISERY: tak co?? nespis jeste? ;)
    MISERY
    MISERY --- ---
    ok ;)
    JIKE
    JIKE --- ---
    MISERY: ;D a kdo neni ted v tyhle dobe linej ;)))) tesim se ;o)
    poslechni si to pred spanim,, pribuzny rikaj ze se pri tom dobre usina.. to bude tim jak se to opakuje ;)))
    MISERY
    MISERY --- ---
    mam digifotak a mam i scanner, takze by se to dalo, ale...ja jsem lina, to spis az pojedu na Levin, tak ho vyfotim :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    MISERY: a mas digi fotak? mues udelat fotku fotky ;)
    MISERY
    MISERY --- ---
    mam cernobilou fotku kde na nej hraje deda, ale ta je v ramecku a visi v obyvaku, takze....nemam fotku :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    MISERY: to byly jeste ty plodna pubertalni zamiovana leta plne nářků... a inspirace smutku....
    JIKE
    JIKE --- ---
    MISERY: jů a nemas fotku??? to musi bejt uzasny piano ;)
    JIKE
    JIKE --- ---
    MISERY: díky za kritiku ;) a jsem rad ze se ti to libilo ;) je to hrany na klavesy kawai ze zastaaralou dynamikou ;(

    jinak mas pravdu,,kdyz se na to divam zpetne tak jo ;) udelal bych to ted jinak ;)) ale clovek vyspeje a je to jiny,, ted se treba morduju ze 2ma motivama, a nejak po tech 2,5 letech ne a ne poradne rozvyst ;/
    MISERY
    MISERY --- ---
    Mam kridlo na chalupe, naky vidensky to je...neni zadny velikansky, ale hraje uplne nadherne. A vypada taky nadherne, cerny a jsou na nem vyrezavany takovy ruzny smycky a vrtulky a tak..no proste krasny :)
    MISERY
    MISERY --- ---
    Jinak co se tyce skladby, je to doost dobry, jen snad...mockrat se opakuje stejny tema, v jedny chvili tam byla malicka zmena, ale...no jinak se mi to libilo, ten konec byl dobrej.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam