• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEKlavir, dospeli zacatecnici


    Pouze pro NYXáky je zde k dispozici FTP s notama pro vzájemné vyměňování



    Pokud budete uploadovat své noty, uvádějte tam prosím celé názvy skladeb, nejlíp včetně autora (i když to bude v adresáři s autorem).
    Soubory, co patří k sobě, házejte do archivu (zip).
    rozbalit záhlaví
    JIKE
    JIKE --- ---
    MISERY: tek gratulace MIS ;) mas prazdniny a muzes valiiit ;)
    MISERY
    MISERY --- ---
    Tak ted koukam, ze jsem vam to sem nenapsala, takze jsem zdarne ukoncila celou ZUŠ (tedy oba cykly) YAHOOO! :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    ENTECKA: tak to vsema klavirnima rukama gratuluju ;)
    ENTECKA
    ENTECKA --- ---
    na zkouškách se mi to povedlo a mám jedničku, dokonce sem byla navržena na nějakou přehlídku konzervatoří. takže s klidným srdcem odcházím na prázdniny..mm.. 8)
    JIKE
    JIKE --- ---
    tak se stydim,, desne dlouho jsem na piano nesahnul ;/ naposled c cerninskym palaci pred 3nedelema ;( damn ;(


    jaxe hraje vam? ;) aspon neco pozitivniho pliis ;)
    JIKE
    JIKE --- ---
    MISERY: óóó ;)) dekujůů ;)) ja v to doufam ;)) je to takovej mul malej snik ;ú))
    MISERY
    MISERY --- ---
    vicemene ;)

    Jednou si koupis, ja tomu verim ;)
    JIKE
    JIKE --- ---
    tu ankhetu sis vylepsila kuli sobe vid ;)) ja mma jen 1 elektriku ;( chci klasicky kridylko ;((
    MISERY
    MISERY --- ---
    no...i kdyz mne prejde smich zejtra, mam posledni (konecne uz!) prehravky na klaviru.....
    MISERY
    MISERY --- ---
    hehe, cool anketa, trochu jsem ji vylepsila :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    a dekujuu§ů§ů ;)
    JIKE
    JIKE --- ---
    kouknu po tom na netu ;)
    MISERY
    MISERY --- ---
    Ok, zkusim to nejak domluvit a kdyz mi to pujci, tak ti to samozrejme taky poskytnu :) (my hudebnici si musime pomahat) Jo hele nemas nahodou Giga Studio 3? (to shani zase ucitel a kdybych mu to mohla poskytnout, tak mi to Virtual Piano pujci na 100%)
    JIKE
    JIKE --- ---
    waůůů faakt ??? ja mma 5+1 ale kuli tomuhle,, kdubu to vyshlo,, bych si klidne audigy poridill,, klidne 2x ;))) das pak vedet?? dal buch ti za to treba flasku neceho dobryho ;)
    MISERY
    MISERY --- ---
    Jike: mozna budu mit Virtual Piano (jenom jestli prekecam myho ucitele, aby mi ho pujcil) a to dela i z obyc keyboardu koncertni kridlo, ale teda...je to asi na peti CDckach a musis k tomu mit tusim minimalne Audigy, jinak ti to neposlape...
    JIKE
    JIKE --- ---
    tak ja ted moc nemam cas na hrani, ale kduz hraju,,tak jsem nastvanej, jak desne umlelej zvuk to ma ;( a to je lepsi nez nejakej keyboard ;( sakra,, chci krasny velky krilo, a velkej obyvak ;)))
    JIKE
    JIKE --- ---
    COCHRAN: no uzasny ;)) ale jakej to ma asi zvucik ?
    MISERY
    MISERY --- ---
    na to je asi nejaka vec, ale dela se to kvuli tomu, aby to nechytalo naky blby rezonance (asi) :)
    ENTECKA
    ENTECKA --- ---
    misery: a jak se na ne pobuh hraje?
    MISERY
    MISERY --- ---
    entecka: zaveseny klaviry existujou, nahravaj se tak digitalni zvuky
    BMYSHA
    BMYSHA --- ---
    COCHRAN: to je naprosto uuuuuzasnyyy:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam