• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEKlavir, dospeli zacatecnici
    JIKE
    JIKE --- ---
    ENTECKA: nejsem proti ;) kdo udela seznam? ;)
    ENTECKA
    ENTECKA --- ---
    tak nechcete "vyvesit" na nastenku vsechny nyxacke klaviristy..? ;)
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    jo, dik za odkaz, to je vyuzitelny i pro neklaviristy ;) nemate asi nekdo nahodou neco od toho svobody (nejlepe maugliho) na upload? ftp poskytnu .. kdyztak posta.
    MISERY
    MISERY --- ---
    Tenhle typek se mi libi, ma tam i noty :))))
    MISERY
    MISERY --- ---
    Akorat koukam, to budu stahovat dneska celej den.... :-/
    MISERY
    MISERY --- ---
    Husty, to se hodi :))))
    GOBLIN
    GOBLIN --- ---
    a nejaky zacatecnicky scripta by nebyly?

    pokud jiz v teto diskuzi probehly, tak se omlouvam
    JIKE
    JIKE --- ---
    CATHACK: no super ;) me se jazz dycky libil, ale hrat ho neumim.... nekdy zkusim ;)
    CATHACK
    CATHACK --- ---
    WILD_A: Taky můžu půjčit na okopírování (Praha).

    Jinak pro ty náročnější a trochu pokročilejší ;) z vás: http://www.milansvoboda.com/skripta.html
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    Bohuzel ted nemam vatu cokoli si kupovat krom jidla a placeni najmu:(, ale treba se to zmeni...diky za pomoc...:)
    MISERY
    MISERY --- ---
    Ja to mam, ale teda doma v Usteku, ted jsem doma v Praze...a do Usteka pojedu az po prazdninach. No jinak rekla bych, ze na 90% to budou mit v tom velkym obchode s hudebninama v ulici...ted nevim jestli Na Ujezdu nebo V Ujezde nebo jenom Ujezd...kazdopadne je to par zastavek pred Andelem jakoby od mostu :))) Capriccio se jmenuje ten kram nebo tak nejak...no urcite to tu nekdo bude vedet lip, mozna by bylo dobry dat do zahlavi klubu nejaky dobry prodejny. Tohle je fakt jeden (mozna jestli ne uplne) nejvetsi v Praze :)
    ENTECKA
    ENTECKA --- ---
    WILD_A:já mám, od druhé půlky srpna můžu propůjčit na ofocení.. (praha).
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    wild_a: sorry, nejak mi nedoslo, ze nesedis v me hlave ;) nevim presne, jak se ten obchod jmenuje, ale je to v ulici rybalkova. je kratka, najdes to lehce. ta se nachazi kousek od namesti miru, smerem ke starym hadrum, nedaleko zastavky yana masa říká. jsou to takove hudebniny, sefuje to suvereni chlapek s sedivymi zatocenymi kniry, ktery jako by vypadl z predminuleho stoleti, nebo alespon 30tych let. spravuji tam hudebni nastroje, take tam maji bazar nastroju a jeste prodavaji spoustu uzitecnych ucebnic, celkem dobry vyber.
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    YARRDESH: rybalkove? to je kde nebo co nebo...? Prosim o blizsi info...
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    wild_a: mam pocit, ze jsem to videl prodavat v rybalkove ...
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    MISERY: A google nic nenasel?
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    Nemate nekdo toho " Emila Hradeckyho Hrajeme podle akordovych znacek" v knihovne je na to pekna fronta :(, ja by sem si to jen ofotil nebo nascenoval ....?
    MISERY
    MISERY --- ---
    Heh, tak jsem nasla e-mail samotny Ellen Reid, ktera to vlastne hraje....no, nedelam si velky iluze, ze mi odpovi, natoz posle noty :)))
    MISERY
    MISERY --- ---
    Asi nemate noty na klavir k pisnicce Mmm od Chrash Test Dummies co? Ja mam sice mid, ale tam ten klavir neni tak spravne jako v originale...a bohuzel se mi to pres tu kytaru nejak nedari odposlouchat >:(
    MISERY
    MISERY --- ---
    No IMHO je mnohem snadnejsi nejprve hrat na klavir a pak se dodatecne naucit na fletnu (vlastni zkusenost) ;-)
    Ale jinak naucit se hrat na klavir je fakt docela drina, na druhou stranu kdyz nepolevis, tak mas nadeji, ze se neco naucis :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam