• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEKlavir, dospeli zacatecnici
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    celkem ztuha, vubec ty klapky jdou pekne ztuha. cerny jsou teda v poho, ale bily jsou tuhy
    MISERY
    MISERY --- ---
    tlacitka :-)))))
    To bude pravdepodobne mechanikou, hele jde to vracet ztuha nebo lehce?
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    tak jsem si poridil kridlo za odvoz. jen ma nejakou vadnou klavesnici, nektery tlacitka(spousta) se nechtej po zamacknuti vracet, da se s tim neco delat?
    MISERY
    MISERY --- ---
    hele moc shanim noty na tuhle skladbu http://mujweb.cz/www/tedcon/L'amour.WAV (je to jen kousek) nepripada vam to povedomy? Me strasne a nevim odkad...a taky to nemuzu najit ani jako mp3...
    FERO
    FERO --- ---
    MISERY
    MISERY --- ---
    no zalezi co bude chtit hrat a na jaky urovni...brnkat se muze naucit vzdycky
    JIKE
    JIKE --- ---
    MISON: co cekas o dnech volna ;)

    neni to ztrraceny,, ja treba prestal chodit k uciteli, a zacal se ucit sam,,, neni to ono,, ale stal se ze me samuk, je lepsi si najit nejkyho dobryho profesora..

    jinak ja kral prez 6 let na zobcovku,, tej jsem byl u Jediho, a ten mi pujcil altovku,, tybrďo,, jsem se stydel po cca 10letech jsem neumel poradne zahrat ani mou nejblibenejsi skladbu
    MISON
    MISON --- ---
    Prijde mi ale hrozne neuveritelny, ze jsem skoro vsechno zapomel
    MISON
    MISON --- ---
    No ja se jako malej ucil hrat samou vazno hudbu....ale ted bych rad veci pro svoje vlastni poteseni jako nakej blues atd. :)
    Ale asi se nakonec uchylim zase k nejaky odborny pomoci a zacnu od zacatku ;(
    NEVERMIND
    NEVERMIND --- ---
    IMHO se muzes naucit jeste hrat dobre .. ale myslim si, ze je lepsi se ucit pod odbornym dohledem ..
    MISON
    MISON --- ---
    hmm, tady vam to nejak chcipa ;)
    MISON
    MISON --- ---
    Ja na piano hral par let jako malej kluk a pak jsem toho nechal, nebot ta ucitelka co chodila k nam domu otehotnela a pak s tim byl slus. Ted je mi uz 17 a chci se zeptat jestli si myslite, ze mam jeste sanci se naucit dobre hrat ... rad bych se to zacal ucit sam ... zajima me jestli to ma vubec cenu ? :)

    Faktem je, ze jsem skoro vsechno zapomel...dokonce uz i furu ruznejch znacek si nepamatuju atd. atd. ;(
    CARLOS
    CARLOS --- ---
    ENTECKA: Ale Ty nejsi objektivní...;o)))
    YARRDESH: No...u mě jsou klavírní schopnosti hlavním kritériem...(uf - to bych si dal...;)
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    karlos, kriteria byvaji snad v trochu jinych partech...partiich ne? ;)
    ENTECKA
    ENTECKA --- ---
    CARLOS: nevíš oč přicházíš. mně je náhodou docela sympatická 8)
    CARLOS
    CARLOS --- ---
    ENTECKA: ...no o tý jsem zrovna slyšel, že je strašně špatná klavíristka...takže o to ani moc nestojim...;o)))
    ENTECKA
    ENTECKA --- ---
    CARLOS: s poslední jmenovanou tě můžu seznámit ;D
    CARLOS
    CARLOS --- ---
    Jo...aha...hm...tak ty neznám...;o)
    ENTECKA
    ENTECKA --- ---
    CARLOS: Martina Kalousová (4.roč, prof.Macharáčková), Jakub Metelka (4.roč, prof.Maxián) a Olga Majerová (5.roč, prof.Boguniová) + teda já, coby anonymní hráč 8)
    CARLOS
    CARLOS --- ---
    ENTECKA: Ha...Ty už jsi zpět z ciziny? Tak kdy zase uděláme tah se sestřenkou?
    A kdo budou ti tři další??? Znám je? Z konzervy?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam