• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEKlavir, dospeli zacatecnici
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    RAVENIUZ: jj, ale jen "obcas".. :]
    RAVENIUZ
    RAVENIUZ --- ---
    SAJAGI: tiez pocuvas casto jarrettove solo koncerty ? :)
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    no co .. dam to i sem: nevim jestli to patri sem.. ale dneska jsem po dlouhe dobe vecer povesil programovani, uceni a ostatni nesmyslnosti na hrebik, a zkusil ze sebe neco dostat.. zadna pravidla harmonie, skladby, nic, proste to potrebovalo ven .. a nakonec se to docela zvrhlo. (pozn. zadny zanr to neni, pripomina to nejakou filmovou hudbu - kterou mam moc rad) Jo a stahnete si basy, strasne na te nahravce rezonuji - nemam zadny profi mikrofon, podle toho to vypada. jen piano (drevene), mikrofon, rekorder. 13MB -- http://www.daimon.cz/bordel/mymusic/2004-12-21.ogg
    MISERY
    MISERY --- ---
    Ja jsem kdysi hrala v kostele na krasny varhany (jednou tydne "provetrat" mechy a tak) bylo to docela fajn, taky jsem je pomahala ladit, ale chtelo to velkou opravu na kterou nebyly penize (ackoliv mesto slibovalo), tak me to nakonec dozralo a prestala tam chodit.
    MARKETUSHKA
    MARKETUSHKA --- ---
    WHY2BE: aj yesterday bych brala :o))
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    toz to nevim, tak dlouho jsem tam nezustala :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    KASUMI: to ten kostel museli znovu vysvecovat zejo ?? ;D
    JIKE
    JIKE --- ---
    nz ;) kazdopadne luxusni sal je v cerninskym palaci, maj tam 1veeelky kridlo ;) a dozvuj je brutalni... jsem psal pred casem snad 5 - 12 sec? no desne dlouho ;)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    metallica
    pardon :D
    WHY2BE
    WHY2BE --- ---
    dobry, diky:)
    JIKE
    JIKE --- ---
    cudlicky sou bank ;) je to vlastne jako na keyboadru zvuky ;D no presne nevim jak sou rozdeleny patra,,ale sou pro to abys nemusel litat z prava doleva,, velkej rozsah.. no a na co slapes sou hluboky tony ;) presne jaxe to menuje nevim ;) zas takvoej odbornike nejsem.. +;)
    WHY2BE
    WHY2BE --- ---
    JIKE: muzes to upresnit - tohle fakt neznam, jako vim, ze to ma nejak vic pater + cudlicky a pedaly, ale jak to funguje ?? :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    no je to hodne podobny pianu ;) jen me nestihaly nohy ;D
    WHY2BE
    WHY2BE --- ---
    KASUMI: kdybych byla zavistiva, tak bych ti to zavidela .) mas se:) muselo to dat moc hezkej zvuk.. jen by me zajimalo, jak moc tezky je hrat na varhany?!
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    jj
    se mi jednou podarilo hrat na varhany v kostele v brne mettalicu :D nothing else matter..znelo to PARADANE :)))
    JIKE
    JIKE --- ---
    bral bych voboji,, uz jsem hral i v kostele,, je to nadhera ;) uaaa ja chci ;D
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    mno ja brala tve prispevky jako celek, porad se vztahujici se ke keyboardu..
    WHY2BE
    WHY2BE --- ---
    JIKE: jo, ja taky, ajeste k tomu keyboard a kostelni varhany - treba rovnou s katedralou ;DD
    WHY2BE
    WHY2BE --- ---
    KASUMI: rekla bych, ze ty ses zaujata proti mne, protoze sem napsala neco, co se neshoduje s tebou..
    kazdej hraje, jak ma cas, chut a potrebu, pripadne povinnost, ktera tam tak trochu je pokud kazdej tyden chodi do zusky, kde musi - naprosto logicky - neco predvest, aby mohl byt hodnocenej a dostal se s ucitelem dal..
    doporucuju ti jeste jednou si precist muj predposledni prispevek, a to trosku pomalejs.. pak hodnot a odsuzuj lidi k neznalosti a zaujatosti
    JIKE
    JIKE --- ---
    ja chi kridlo a kocertni siin ;D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam