• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEKlavir, dospeli zacatecnici
    AILAS
    AILAS --- ---
    kdyz vas ctu, tak naucit se na klavir je asi uz trochu pozde :)
    MISERY
    MISERY --- ---
    No vida vida, to jsem shanela ja tu Amelii :-) La Valse d'Amélie a Comptine d'un autre été: l'aprés midi uz sice umim, ale to ostatni...diky diky moc :)
    TETA_KLARA
    TETA_KLARA --- ---
    dospeli su od kolko do kolko rokov? :-)
    CARLOS
    CARLOS --- ---
    "Finale" - používám ho cca 3 roky, je spousta věcí co neumí, ale člověk si zvykne...;)
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    RAVENIUZ: Já právě že používal Sonar, ale nepřipadá mi to jako moc vhodný nástroj. Tak zkusím ten Sibelius, díky za tip.
    RAVENIUZ
    RAVENIUZ --- ---
    SAJAGI: kludne aj cubase alebo sonar na jednoduchsie veci. mam sice aj sibelius ale mne pride byt na moje ucely zbytocne komplikovany a tazkopadny. alebo s nim neviem dobre pracovat.
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    No když už jsme u toho .. jaký byste doporučili program na sazbu not?
    JACKDAW
    JACKDAW --- ---
    narazil jsem na super stranku kouknete na to ...btw.negdo to shanel..
    http://perso.wanadoo.es/yanntiersen/partituras.htm
    CARLOS
    CARLOS --- ---
    TAP: No...z trubky dočasně sešlo...takže na hajzlech se zatím vyskytuju jenom za oním účelem, pro který tam primárně jsou...i když na konzervě to občas vypadá, jako kdyby primární funkce byla jako zkučebna pro dechaře...;) Btw. - Ty jsi z konzervy? Kdo jsi?
    KONTRAPHUNKA
    KONTRAPHUNKA --- ---
    pred casem jsem nekde nasel ceskou stranku, kde byly skoro vsechny akordy na kytaru prevedeny na klavir i z obrazky a nemuzu si vzpomenout na tu adresu ani to nikde najit..neznate to prosim nekdo?
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    KTV: jo tak, na obtiznost rozhodne - a vubec to nejde hrat dokud to clovek neumi zpameti :(
    KTV
    KTV --- ---
    me spis srala ta zaverecna a) hrozne moc not a blbe se to cetlo, b) sou tam dlouhy skoky v levy a to ja moc neumim :)
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    KTV: souhlasim... uz jen treba ta stredni cast, resp. jeji konecny rozmach ve forte ja zazitek sam o sobe :]
    KTV
    KTV --- ---
    SAJAGI: cis mol sem hral a je super - jakoze hrozne jednoducha myslenka dovedeny k takovy uplne bizarnosti mi prijde :) a technicky je na tom taky prace nad hlavu (taky sem to nikdy nehral nijak extra poradne... :-/
    TAP
    TAP --- ---
    CARLOS: na trubku? proboha, nerikej ze i tebe budu potkavat na hajzlech :))
    JANIS_VIVRE
    JANIS_VIVRE --- ---
    ...mate frajera muzikanta, alebo sami ste muzikanti? ...pridte kuknut nove auditko a polo oddychovo si pokecat ;-)) [ PRIATELKY BUBENIKOV A PRIPADNE AJ INYCH HUDOBNIKOV ]
    CARLOS
    CARLOS --- ---
    MISERY: Hehe...právě jsem si vyžádal k Vánocům trubku, takže řeím stejný problém...no...prostě je to o intenzitě výdehového proudu a, lidově řečeno, o utáhnutí držky...;) A o znalosti alikvótů, kteroužto asi máš, takže s tím snad problém není...no - taky do toho foukám jak hluchej do vrat (poněkud překroucené rčení, že? ;) a zatím nic moc...asi otázka cviku...asi určitě...;)
    JACKDAW
    JACKDAW --- ---
    taky se snazim hrat rachmaninova ted zrovna humoresque a je to naprosto genialni(doporucuju..:) ...chci se zeptat jestli ji negdo nemate jako audio v pocitaci potreboval bych to slyset a na netu sem to nikde nesehnal..:-((jo a jeste jestli nemate preludium 32/12 to je taky geniani ale nesehnal sem nigde noty...
    MISERY
    MISERY --- ---
    hmmm vite co, me treba nedela problem zahrat melodii na jakejkoliv nastroj, kterej ma normalne usporadany tony teda jako at uz se jedna o struny, dirky nebo klapky, ale problem mam treba s trubkou, tam proste nevim jak tu pusu naspulit tak, aby to zahralo alespon 2 tony ktery chci aby to zahralo :-D
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    BINNMODE: no rekl bych, ze zasadni rozdil bude v tom, ze na klaviru tech tonu hrajes najednou vetsinou vic.. a pak ti pouha melodie v hlave nestaci :( - ale vim, o cem mluvis, hraval jsem na altsax :]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam