• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    AIJA
    AIJA --- ---
    18-20.2. v Brně na Musilce je velký sekáčový výprodej.
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    Včera navštíven TH Háje, velký výběr v podstatě všeho, koupen kabát ZARA BASIC 40% vlny, kožená bunda Vero Moda a šedočerné šaty, kus 75,-Kč
    WOCKOO
    WOCKOO --- ---
    IOM_NUKSO: tady třeba https://sites.google.com/site/bazarekrejveci/
    ale zase nevykoupěj kde co, dost si vybíraj
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    PAJUSAK: no omlouvam se, cestina neni muj rodny jazyk. Ale jo, chtela jsem, aby koupili moje hadry.
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    IOM_NUKSO: Dotaz nedává vůbec smysl, "kde by mi jednoduse..." - kde by tobě někdo nakoupil oblečení? Kde by od tebe někdo odkoupil oblečení? V prvním případě hledej stylistu, v případě druhém zadej do googlu magické slovní spojení "výkup oblečení". A není zač
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    Existuje v Praze neco, kde by mi jednoduse koupili nejake hadry klidne za par korun?
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    Můj Sekáč Kunratice, ode dneška do soboty akce tričko za 20Kč. Ulovila jsem tam asi 3 pěkná a navrch černé sako Esprit za 90 Kč. Byla jsem tam poprvé a doporučuji. Mají tam toho spoustu, sukně všech velikostí a dost pěkných svetříků na knoflíčky (moje osobní úchylka).
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    PINK_CICINKA: si nejsem jistá, on mu asi navíc k tomu někdo pomohl v pračce, ale jestli tam vydrží to větších slev, tak si ho vezmu
    +svetřík hedvábí kašmír, ale s dírou vepředu, dtto, za 140 korun nekoupím, ale za 60, jestli vydrží, to jo
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    MOIRAIN: Odžmolkovač by nepomohl?
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    K. Jaroše -30 %, kdyby nebyl tak olezlý, tak jsem koupila 100% kašmírový svetr Ralph Lauren, to bylo tak heboučké!
    MIAPAKA
    MIAPAKA --- ---
    PAJUSAK: dnes Národní 30%, bundy a teplé kabáty 50%
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    tak v pondělí ještě nebyly (na knížecí)
    LEA1
    LEA1 --- ---
    PAJUSAK: dnes na michelské a koh-i-noru sleva 30 %. Ostatní TH nevím.
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    PAJUSAK: myslím, že slevy ještě nejsou.
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    Nevíte někdo prosím aktuální ceny v TH? Už se tedy sjednotili a jedou všechny stejně? Předem děkuji!
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    V piatok budem v Lounech a možno budem mať čas na nejaké pochôzky po meste. Nejaký tip kam za úlovkami? Nástenka mlčí.
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    holky, dámy, slečny a případně pánové, kdybyste někde narazili na dámské tričko s Elvisem, vel. M-L, prosím zamluvte mi ho, a dejte prosím vědět. Sháním ho po celé praze:(
    MAKII
    MAKII --- ---
    GUDRUN: vinohradská úplně přebraná, hezký šaty měli jedny jediný.. a ty nesedly :(
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    PAJUSAK: ajo, ten znam, ale Solei psala Vinohradska... je jich vic?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam