• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    ORTWORKA
    ORTWORKA --- ---
    Včera jsem se zastavila v Můj šatník na Hradčanské. Jestli někdo potřebuje větší velikost kalhot (46 a víc), tak doporučuju se zastavit.
    Prodavačka tam hodně valila do zákaznic bambusové punčocháče a jsou fakt pohodlný, jedu si dnes ještě pro další. Prý se jim nerozjíždějí oka.
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    LEENVECKA: v Praze tragedie, prijde mi vsechno drahy a nudny. Mame chatu u Pacova a tam je super sekac, pac cokoli bizar nebo vlnenyho pocka na me, tam nejvic u mistnich frci zara, H&M atd. Coz ovsem asi neni odpoved na prazsky sekace.
    HANELA
    HANELA --- ---
    LEENVECKA: hezká trička s dlouhým mají v Tchibu, jsou sice dražší než za 100,-, ale moc příjemný.
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    LEENVECKA: trika s dlouhým jsem nakoupila minuly rok v primarku za kilo kus, jednobarevny, do pulky zadku, s veckem, velikost M akorát pro kosicky G :)
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    No prave ja jsem si udelala tour de sakace nekdy v rijnu / listopadu ( i kvuli tem sakum na kterym jsem se ptala) a proste nikde nic, textilhousy snad 5, pak nejaky mensi, predevcirem jsem byla v Jindrissky jak je Genesis, Sue ryder taky nic moc co bych zrovna potrebovala ... Ladvi taky des (mozna hned prvni den novy kolekce) ... proste :(
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    Mne tiez pride, ze sa to nejak zhorsilo. Som potrebovala nove zimne kalhoty a nasla u nas* 1 pouzitelne na jaro akurat. 2 roky dozadu som ich tam kupila niekolko uplne bez problemov.

    Sukne tiez mizerny vyber aj s novym tovarom. Navyse dost zmizli farbicky, takze kopu nudnej sedivej a ciernej.

    *Textil house na Zahradaku
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    jako buď jsem frfňa, nebo se sekáče zhoršily - co jakžtakž ujde, stojí jako v běžném krámu typu H&M, Zara atp., co je nějak originální, to je mnohem dražší, než běžná konfekce (viz ceny ve všech těch hypercool sekáčích ala Crashily, Kukmál Hilda, Kuzmart) a většina jsou fakt hadry.
    My měli v lednu premiéru nové hry v našem ochotnickém divadle a já jsem kostymérka, takže jsem na pozdí podzim oběhala celkem dost a... málokde jsem sehnala, co jsem potřebovala (což by nebylo nic divného, ale čekala jsem aspoň 50% úspěch a vůbec....i sehnat bílou pánskou košili se ukázalo, že nejsou :-))) )
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    MOUNTBATTEN: ja prave co jsem ted tak oblitala tak proste des a hruza ... zacala jsem nakupovat na vintedu, ale obcas se proste netrefim no :( a prave bych rada mela nejaky osvedceny sekac, ale asi smula. A klasicky obchody mam pocit jsou ted taky dost napikachu. Ted pred zimou jsem potrebovala obnovit tricka s dlouhym rukavem a v obchodech des, pulka crop topy, ctvrtina vsechno s rolakem, zbytek desny potisky a zbyte tak 10% ani ne nejakych rozumnych tricek z toho jen asi pulka ma i rozumny vystrih (mam siroky ramena a potrebuju vecko nebo proste nejaky hlubci - ne ke krku). Takze vindet a tam z 5ti tricek jsou tri ok, jedno na doma a jedno vubec - to byl fakt hadr.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    K těm sekáčům (LEENVECKA)
    já vlastně už moc ne. V Hloubětíně u metra otevřeli sekáč, v nějak ty první dny jsem tam zašla a odnesla si asi 3 kousky.
    Líbil se mi stojan s orientálníma a bavorskýma šatama, ale jak jde čas, bavorskýho už nic nemaj a orientální málo a celkově mi to už zas přijde jak hadry ne za úplně super ceny.
    Občas ještě zajdu do "levné oděvy" na Albertově (teda Na Slupi, proti zastávce), ona teda tak třetina jsou nové věci (Rosalita McGee apod. a doplňky takovýchto a "prováns" typu kýčů). Ale ani tam jsem už dlouho nebyla z ničeho nadšená.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    MADIETTA: jako jo, i neupirátěné bys ty neměla nikomu poskytnout (a když seš líná udělat ten jeden klik na vymazání..... jo taky jsem kámošce předala čtečku nevymazanou a to bylo díků:)))) )
    Tak to vlastně dává smysl
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    MOUNTBATTEN: asi že by v ní mohlo být nahrané něco upirátěného, nebo nevím.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    MADIETTA: no právě.... jak? Jak hardwareová krabička porušuje autorská práva?
    (no nic, prostě debilita totální)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    MOUNTBATTEN: to asi souvisí s tím zákazem prodávat věci porušující autorská práva.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    LUSINDA: Tyjo, ta pravidla jsou místy... eee proč je zákaz prodávat čtečky knih? :-O :-)))
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    LUSINDA: Kožichy :DD Já neprodávala nikdy nic.
    Žádnej skutečnej odvolací mechanismus jsem nenašla, kromě této zmínky v pravidlech. Odkaz, tlačítko, okýnko ... jo, můžu se soudit, to tam taky mají.
    Asi můžu žít i bez vinted :D
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    LUSINDA: a odvolat se asi taky jde

    Pokud je tvůj účet zablokován trvale, stále k němu máš přístup a můžeš provádět některé akce, například:

    obrátit se na nás s dotazem ohledně možnosti odblokování účtu;
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    DA_NIELA: že ty jsi prodávala ve kožichy :-D tyjo ted jsem četla za co te můžou trvale bloknout a nikdy by mě to nenapadlo.

    https://www.vinted.cz/help/92-proc-je-muj-ucet-zablokovan

    opakovaný prodej předmětů, které porušují naše Pravidla katalogu (podívej se na jejich plné znění, kde najdeš vyčerpávající seznam zakázaných předmětů):
    předměty obsahující živočišné produkty, jako je kožešina, plazí kůže, rohovina nebo slonovina;
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    LUSINDA: Nojo, ale nějak mi chybí tlačítko "odvolat se" :)
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    LEENVECKA: textilhouse na národní je supr na šaty ......kupovala jsem je tam za 250 až 300, ale byly to top kusy jak nový a mám vel. 42/44 a byl tam vždy super výběr.
    DA_NIELA: to bude nějakej omyl, nakupuju pravidelně a ani jednou se mi to nestalo, nebo tě mohl třeba někdo nahlásit......jen se ted cca před měsícem měnili podmínky a muselo se to oklikat.
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    Chodím už jen do jediného a to do textilhousu na narodce, a i tam lovim jen když maji všechno za 70 nebo tak, jinak to nemá moc cenu, jako abych dávala za tričko 150, džíny přes 300 a podobně, to ne, to by to musely bejt jo kousky. Dřív jsem hodně chodila do hrabarny v bille na červeným vrchu, prakticky co týden, vždycky jsem si odnesla narvanou tasku pro sebe i pro juniora, ale za poslední rok jsem tam byla 3x a pokazdy velký zklamani, desny hadry a veci opravdu pomálu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam