• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEUFO
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ZUULLUU: to přece nemůžu vědět, jak moc nás mají zpracovaný, jenom si myslím, že nás nechtějí vystrašit, když bouchla Fukušima, tak tam sondovali taky
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    MINERWA: přiletěj!
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ZUULLUU: panika, co všichni ti věříci.... by mě trefil šlak, celej život věřit v Aláha, a pak přijedou ufoni
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ZUULLUU: v jednom z těch videí říkají, že to může bejt jejich "už osvědčená metoda komunikace"
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    KRUHY V OBILÍ ICH TVORBA cut
    https://www.youtube.com/watch?v=Mz1aq9TSnNw
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    ZUULLUU: to mě taky napadlo s to mizernou kvalitou záznamů i v dnešní době...
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: ale v zájmu logiky nutno podotknout, že pokud je opravdu UFO archetyp, nevyplývá z toho, že naši Zemi nenavštívili mimozemšťané :o)
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    si myslim, že tohle je určitě
    Velehrad - plazmatické létající objekty ( 2.)
    https://www.youtube.com/watch?v=b3i4amHhnu4

    jde o to, jestli to náhodou nevyrobil člověk ad zbraně
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    BYDK: ale vždyť přece o to jde, jestli je to skutečné nebo ne. resp. to je taky otázka diskuse a pojetí, zda obecně lze nazvat archetyp skutečným. protože co je archetyp obecně? psychická funkce, tzn. má jakýsi účinek mj., který je imho důležitější než debata o tom, jakým způsobem je skutečný
    tvrdit že existují můžeš chápat různě - že jsou to hmotné objekty jako letadlo apod. anebo že existuje ta zkušenost, pozorování
    to první nikdo pokud vím zatím nedokázal a to druhé mi připadá celkem jasný - ty zkušenosti existují - tzn. ty zážitky nemusí být výplody nemocných lidí, protože desítky tisíc případů jen z novodobé historie si zkrátka velmi pravděpodobně desítky tisíc lidí nevymyslí
    BIRLIBAN
    BIRLIBAN --- ---
    BYDK: Ten důvod může být mnohem prozaičtější, téma vyčpělo, už nefascinuje tolik jako dřív a proto zaznamenává snížený zájem..

    Nicméně, není pravda, že by u nás taková literatura nevycházela. Minulý rok jsem četl knihu Mimozemšťané v Čechách (poprvé vydanou v roce 2003 a v rozšířeném vyd. už možná třikrát), což je v podstatě almanach zápisů pozorování ufo/cizích entit na našem území převážně od počátku 90. let do současnosti. Přestože pár osob poskytnuvších svědectví podezírám ze schizofrenie či jiné duševní poruchy, při zdravé dávce pochybností knihu určitě doporučuji.

    Mimozemšťané v Čechách - Ladislav Lenk;Jitka Lenková » Levné učebnice
    https://www.levneucebnice.cz/p/mimozemstane-v-cechach/
    (doporučuji se také seznámit s dalšími knihami téhleté Lenkové)
    BYDK
    BYDK --- ---
    Rekneme, ze me uz nejde o to jestli jsou ci nejsou jine bytosti, ale o to kdo lita v tech objektech co vidim a odkud jsou a jaci jsou. :) Rekneme, ze je ztratou casu stale resit otazku zda existuji, ci neexistuji.

    Horsi je, ze vetsina lidi je nadopovana strachem a fotkama tech opravdu hrozivych bytosti. :( A tak je zapotrebi vnest do toho trochu svetla, nez nekomu clovek rekne. Ano existuji!
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    BYDK: omlouvat se netřeba, to jsem psala proto, jestli se přihlásí tady někdo další, kdo má podobnej pocit jako ty. protože já nejsem člověk, který se o UFO nějak dlouhodobě zajímá a spíše jsem bývala skeptik
    vznesu dotaz do pléna (jestli tu ještě nějaký je). existuje někdo na týhle planetě, kdo vlastní cokoli hmotnýho od UFO (nebo to aspoň o sobě tvrdí). například kousek havarovanýho talíře apod.????
    pokud něco údajně má jenom armáda USA (nebo jiná armáda), tak mě to spíš svádí k myšlence C. G. Junga, že UFO je archetyp, tedy bytost z kolektivního nevědomí. přemýšlí nad tím i jeho částečný následovník, náš krajan Standa Grof. pak by to totiž tak nějak znamenalo, že UFO je analogie zjevení Panny Marie nebo jakýhokoli svatýho... ale i kdyby to tak bylo, tak i Grof zdůrazňuje, že ať je to cokoli, musíme tomu věnovat pozornost. ostatně MUFON tvrdí, že těch spisů je 70000!!! to je opravdu ohromná cifra...
    BYDK
    BYDK --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: promin. Je to ma cista spekulace.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    BYDK: opravdu? jako já nechci propadnout nějaký paranoie, takže by mě zajímalo, zda totéž cítí i někdo další
    BYDK
    BYDK --- ---
    Me samotnemu to bylo divne, ze do toho 93 se vyskytovalo tolik informaci a zajimavych knih a posleze najednou jak kdyz utne. A tak jsem zacal patrat, co se vlastne u nas stalo.
    Kouknu na to, jen ted uz musim zmizet. :)
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    BYDK: já nevím NIC, proto jsem začala navštěvovat tento klub (popudem mi bylo shlédnutí Hangáru 1, Mimozemských spisů a některých Ancient Aliens dílů). překvapilo mě, jak málo lidí tady UFO v současný době zajímá. Prima ZOOM je celoplošná TV a nikde jsem nenašla jedinou recenzi, alespoň krátkou o seriálu Hangár 1 nebo cokoli o organizaci MUFON. ale třeba neumím hledat
    BYDK
    BYDK --- ---
    Od roku 1992/93 se zmenil postoj CR vuci pozorovani UFO. Do te doby vse bylo verejne a nebylo nikym kontrolovano.. Vychazelo i nekolik zajimavych knizek. Posleze po napojovani informacnich systemu s Nato se zmenil postoj letectva CR a projekt zare a podobni se stali poskytovateli infromaci temto tajnym sluzbam. Verejne vsak vystupuji jako pratele. Veskere pozorovani vsak skatuluji jako obycejne pozorovani lampionu ci jinych prirodnich ukazu....

    K_A_R_K_U_L_K_A: O Mufonu nic nevim, ale staci se na to blizeji podivat.... co o Mufonu vis?
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    to ufo na liberecku je jasnej fake
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    asi jsem opomněla variantu, že jsou z paralelního vesmíru
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam