• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEUFO
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    PSILOCYBER: Nebo někdo totálně zaslepenej svou vírou v tenhle fenomén.
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    PNXNTDD: sorry ale jakýkoliv světýlko na obloze může povazovat za ufo jedině někdo s mentální retardací apod.
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    Mysterious 14 mile long structure 'buried' in Antarctica found on Google | World | News | Express.co.uk
    https://www.express.co.uk/...18501/Mysterious-14-mile-structure-buried-in-Antarctica-found-on-Google


    AIM_FREEMAN: škoda, co se týče shodnosti výpovědí a množství svědků, defacto nevývratnosti pozorování velkých mnoštví UFO, je to unikátní událost.
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    ZUULLUU: Tak ono je těžký se bavit o ufu s lidma, kteří nedokážou překonat svůj : I WANT TO BELIEVE efekt. Prostě když něčemu věřit chceš, tak za ufo budeš považovat jakýkoliv světýlko na obloze žeo...

    Jinac k te tve otazce o zdrojích. Na to se nedá jednoduše odpovědět. I když vlastně každej bude posuzovat zdroje, ač vlastní, podle toho jak sám uvažuje. Prakticky jsem to popsal v tom prvním oddstavci.
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    Nevíte jestli je nějaký dobrý video z 22.6. 1976 z Kanárů?

    UFO sightings in the Canary Islands - Wikipedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/UFO_sightings_in_the_Canary_Islands
    JIKE
    JIKE --- ---
    TLUSTEI: mě tam přijde hodně záběrů co jsme již viděl - starý, a nějaký nový taky, a zřejmě tipuji dost i pravé.
    TLUSTEI
    TLUSTEI --- ---
    JIKE: To já nevim.
    JIKE
    JIKE --- ---
    TLUSTEI: podle toho jak to vypadá z tý kamery VHS to fake neni?
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    ZUULLUU: Nikdo ano, někdo ne.
    TLUSTEI
    TLUSTEI --- ---
    Unacknowledged: Raw UFO Footage
    https://www.youtube.com/watch?v=inRHaIKSQBs
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    PNXNTDD: může bejt :) já jen, jak praví J.A.R. "Chci vědět na čem jsem, či co to létá nad zemcem"...
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    PSILOCYBER: Jasně chápu. Ale myslím si, že tohohle by ses dovtípil i sám, stačilo zapojit ty rozlišovací schopnosti o kterejch jsi psal v minulým postu... :D Sorry, musel jsem si rejpnout.
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    PNXNTDD: tak to jo, tak to sem celkem rad, ze se tahle konkretni zalezitost uplne oobjasnila, diky ;) ale jen na doplneni, jako v tomhle pripade sem se urcite nebil v prsa ze jde o ufo a nic jinyho :)j jen jsem to chtel poresit
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    A jinak ještě k tomu space x - To video co jsem postnul, je video startu rakety v určitý datum, v určitej čas a v určité lokalitě. Ty videa co si to lidi točili na mobil jsou ze stejnýho data,času a lokality. Prostě to nic jinýho není.
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    PSILOCYBER: Tak tam jde o to, že tenhle efekt je vidět až z nějaké fakt velké dálky... kdoví jak daleko to ti lidi mohli točit, klidně přes 50 kiláků žeo.... zájem space x je natočit start a pak točit raketu a detail. Nemyslím si, že by posílali svoje kameramany točit to takhle z dálky, pro ně to asi nemá význam. A ano, tohle není první video který by zachytilo takovejhle efekt, nicméně rakety který vynášej satelity a podobný věci vzlítaj na celým světě co týden...
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    PNXNTDD: nemyslim si ze zrovna ja bych byl ten, kdo basti nejaky levny rendery ala piknik v mestkym parku a najednou 100 m od nich pristane brutalni cyber ufo. jasne ze Youtube je plny hoven tohoto a jineho typu. pokud clovek nema rozlisovaci schopnost tak je jen trotl a okoli pro smich. do ty kategorie se mi spadat nechce, nelibi. nicmene takhle, neverim ze ten domnely SpaceX je 100% ufo, ale ani 100% SpaceX :D na tom videu cos postnul to samy proste nevidim, naznak toho efektu tam je, ale... proc na to cele neni nejaky jejich vlastni externi nahled v ramci jednoho oficialniho videa? kazdpadne tohle uz bylo taky nafilmovany v drivejsich letech. predpokladam, ze to tedy nebyl nejaky prvni launch SpaceX?
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    PSILOCYBER: Já vím na co narážíš, ale tohle fakt není ten případ. Tohle je start tý samý rakety. Sis jako myslel, že je to fakt ufo ? :D sorry jako ale musím se smát. Mám pár kamarádů který hltaj konspirace takovým stylem, že odmítaj už všechny oficiální zdroje, ale s tím odmítaj i ty zdroje který jsou naprosto pravdivý a není na nich nic za oponou, trošku mi zapadáš do jejich kategorie - toe taky záměrná dezinformace, ale tebe tvou vlastní myslí. Nežerte ty konspirace tolik :D

    Iridium-4 Webcast
    https://www.youtube.com/watch?v=wtdjCwo6d3Q


    A k tomu prvnímu odstavci co jsi psal : Já si vůbec nemyslím, že jsme ve vesmíru sami. Ale v dnešní době, kdy ti splácám video s ufo za deset minut v jakýmkoliv editoru a kterých je na netu tisíce, prostě musíš přistupovat ke všemu kriticky, aneb není všechno ufo co se třpytí.
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    JIKE: je to tak ;) prostě to kurva nebylo nic jinýho než něco "mimo".

    nechápu jak si někdo nedokáže ani připustit, že by se nic takovýho nikdy nemohlo dít. to je tak naivně sobecká myšlenka, tvrdit, že sotva může existovat vyspělejší civlizace než my, (kteří se btw k sobě navzájem a k okolí chováme úplně žalostně hovadsky) že to snad ani víc nejde. tady v týhle době - v tomhle věku, nikdy nikdo mimozemskýho původu - nemaskovanej nepřistane. proč by to vlastně taky dělal? na čem byste se s takovou civlizací vlastně chtěli fyzicky domlouvat, když se lidi neumí domluvit ani mezi sebou a změnit se lidi taky nechtějí. proto to bude pořád ještě dlouho jen nahoře! případně nějaký osobní kontaktování face 2 face v noci u postele a podobně s vybranejma jedincema. jinak nějaký mass contact je v nedohlednu. ale fakt nejsme vrcholem vesmirný evoluce to si snad nemůže nikdo myslet. to by bylo totiž tuze kurevsky smutný :D ani omylem...

    PNXNTDD: a nenapadlo tě, že to může bejt záměrná dezinformace? čau lidi, kdybyste náhodu viděli tenhle crazy shit na noční obloze tak klídek, je to jen SpaceX, nuda jak nikdy, dobrou všici... jde někde najít oficialni start tyhle SpaceX? nebo jakykoliv jiny? chci vidět start a následně tenhle efekt SpaceX. pochybuju že dohledáš ;)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    Kdyz to nedovedu identifikovat tak to stale neznamena, ze je to mimozemsky plavidlo
    JIKE
    JIKE --- ---
    PSILOCYBER: mám stejný reporty z toho místa jak říkáš uplně od někoho jiného co mi psal mobilem, oranžový koule tam lítaly celkem 3 pak 2
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam