• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NATASHAAUTORSKÁ ČTENÍ A JINÉ LITERÁRNÍ AKCE A UDÁLOSTI
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    THINNA: Doporučovala bych Ti, abys prošla zdejší autorské literární kluby. Někteří autoři tu docela tíhnou k humoru - ale co Tobě přijde dobré, to si musíš vybrat sama.
    Sem pak hoď pozvánku na už naplánovanou akci. Ouky mám 5 minut od práce, takže bych se i přišla podívat.
    FIN
    FIN --- ---
    možná bychom konečně po delší době mohli udělat autorskou chlastačku. ech, chci říci sraz. vyhneme se trapnému koktání, šumění ventilace a povinnému potlesku a budeme si rovnou moci pokecat. vlastně, když se odstraní to naše umění, mohl by z toho být docela zajímavý večer :D
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    FIN: No hlavne bych si dal znovu tu party potom...:-D
    FIN
    FIN --- ---
    GOBERS: ale jenom když je podzimní počasí příliš depresivní, že...?
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    FIN: Me se, clovece, po tech jeho ocich (do oci tvych oci...) obcas styska... :-D :-D
    FIN
    FIN --- ---
    THINNA: tak tos přišla do správného klubu. my tady vyhublí nejsme :-)
    GOBERS: myslíš, že by to přežili? nemám nic proti malému špílci, ale vypouštět z láhve jaderného džina...
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    FIN: Mystickeho basnika Roberta Lexu nepozveme?
    THINNA
    THINNA --- ---
    Myslim, že to pujde...nejaky nosim po kapsach a po dalsich patram: )..jde mi jen o to aby nebyla plna kavarna lidi, kteri se berou az moc vazne a abychom neplkali o tom jak, jsme oproti tomu obtloustlymu svetu vyzáblí....pyknickej svet nezhubne a my zadny kila taky nenaberem...tak proc si okusovat vlastni ruku : )
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    THINNA: Tak to bych mozna i prijel si poslechnout. :-)
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    THINNA: Ty brďo. Až je seženeš, budu sedět v první řadě.
    FIN
    FIN --- ---
    THINNA: ? nerad ti to říkám, ale většina lidí, kteří doma smolej nějaký ty povídky nebo básničky, bývají pseudointelektuálové v batikovaných tričcích naříkající nad svou roztrhaností a pláčící nad zamilovanými veršíky... jestli chceš kvalitní autory, kteří tohle tak okatě nedělají, musíš si je najít :-)
    THINNA
    THINNA --- ---
    Zdravíčko....Ouky Douky coffee v Holečovicích by poskytlo prostory pro autorký čtení. Tím mám namysli čtení lidí, kteří doma smolej nějaký ty povídky nebo básničky a chtěli by je číst pro další takový lidi. Myslim, že pražský pseudointelktuály v batikovanejch tričkách necháme doma naříkat nad svou roztrhaností. Ať si nad svými zamilovanými veršíky pláčou, vždyť svět je tak zlý :) Ti z vás kteří si pohráváte se slovy a pořád jen nelamentujete, hlašte se ; )
    MITAKUIE
    MITAKUIE --- ---
    NATASHA: promiň,máš pravdu.měl sem na mysly veškeré informace,které se o něm jako o autorovy dají zjistit,a pak taky ten kontakt.ale už sem je sehnal i ten kontakt.chtělo to jen nechat den uzrát:)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    MITAKUIE: Pomohlo by, kdybys napsal, jaké informace máš na mysli? Kde bydlí, jakou má velikost bot? ;--)

    Rámcově něco je třeba zde: http://www.czlit.cz/main.php?author_id=163&pageid=34
    MITAKUIE
    MITAKUIE --- ---
    zdravím všechny.sháním nějaké informace o stradickém ze strdic.mohl by mi někdo pomoci?
    nedávno jsem jej přečetl(černý levorver týdne,admirál čaje,zlomená nadkova,fosfen)..a jsem z toho pořád více a více rozsekáván.kdybyste někdo něco věděl,nebo tušil,byl bych vám moc vděčný.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    MAEROR: Inu, aspoň si nemůžeš stěžovat, že je na Tebe málo reakcí!
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Mimochodem: To, že Jonáš Hájek dostal za svou prvotinu SUŤ, vydanou ve FRA, Ortenovu cenu, to rozhodně JE událost. Z Wikipedie navíc snadno vidíme, že Ortenovku dostávají docela zajímaví autoři:
    http://cs.wikipedia.org/wiki/Cena_Ji%C5%99%C3%ADho_Ortena

    Jonášovi blahopřejeme - nechť i jiní autoři, kteří vyšli z internetu, sbírají dále vavříny.
    MAEROR
    MAEROR --- ---
    Zato Ty jsi dorazila v hojném počtu... ;-)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    MAEROR: Inu, protože jsi sem s tím ještě nedorazil :---)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam