• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NATASHAAUTORSKÁ ČTENÍ A JINÉ LITERÁRNÍ AKCE A UDÁLOSTI
    ZOEL
    ZOEL --- ---
    ONDREJLIPAR: muzes se vic rozepsat? silna kava v jakym slova smyslu? neoslovil te?
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    ONDREJLIPAR
    ONDREJLIPAR --- ---
    au, au, proč mě nikdo nevaroval? básník Ticho byl na mne moc silná káva.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    NATASHA: Více pochopitelně a jako téměř vždy najdete zde: http://sumar.bloguje.cz/697301-portrety-basniku-aneb-do-koho-se-ma-rejpnout.php
    :)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    NATASHA: Tak toto bylo potěšující. Zejména dobrý byl Petr Borkovec. Na jeho nové texty se těším (až někde vyjdou).
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Já už radši ani neříkám, že tam půjdu, protože mi to poslední dobou nikdy nevyjde - ale ráda bych.
    FIN
    FIN --- ---
    ale... to vypadá lákavě
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    autorská čtení v Café Fra

    ** čtvrtek 12. června, 19.30 h.
    Pavel Piekar
    Album s básníky
    *Představení a výstava souboru portrétů několika českých básníků
    současnosti, čtou* Děžinský, Kolmačka, Nosek, Riedlbauchová, Rudčenková,
    Maděra, Trojak, Borkovec, komentář Tereza Riedlbauchová.
    NEMESIS
    NEMESIS --- ---
    RICARDERON: to víš, Ústí...:-)))
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    NEMESIS: Sakra. Tohle jsem si měl přečíst včera... I když.. Šel jsem kolem a ta hudební produkce byla povážlivě příšerná.
    NEMESIS
    NEMESIS --- ---
    Literarni kavarna Obratnik v Praze, ul. Jindricha Plachty + Svatava Antosova vas zvou na krest basnicke trilogie Vlci slina+CD, ktery se uskutecni ve ctvrtek 5. cervna od 19 hodin v Obratniku. Uvodni slovo: Radim Kopac, za kmotra sbirce, kterou ilustrovala Viktorie Rybakova z Chebu (a ktera se krtu take zucastni) pujde Mirek Kovarik. O live music se postaraji oba hlavni protagoniste prilozeneho CD: Martin Bechynsky (klavesy) a Otta Chalupny (trubka), oba z Usti n. Labem. Autogramiada, jam session, dobre popiti - se skalnimi jezdci az do rana v nekterem z blizkych nonstopu (nejlepe Cerna dira). Prijdte, budete vitani! Zdravi a tesi se Svatava.
    ZOEL
    ZOEL --- ---
    ONDREJLIPAR: hm, diky za info...treba me tam nakej prispevovatel protahne :)
    ONDREJLIPAR
    ONDREJLIPAR --- ---
    ZOEL: to je myslím každoroční akce redakce a přispěvatelů, tzn. nepříliš veřejná
    ZOEL
    ZOEL --- ---
    kdesi jsem slysela, ze v pondeli 16. cervna by melo byt autorsky cteni na strese A2ky...nevite o tom vic? program ci jestli to je i pro verejnost atd. ? dik.
    SOLIVAGANT
    SOLIVAGANT --- ---
    NEMESIS: doufám že ho pořádně spoutali, divocha:-)
    NEMESIS
    NEMESIS --- ---
    WERNISCH V ŘETĚZECH!

    promiňte, nemohla jsem odolat... Pravdou je, že dnes od 19:00 v lit. kavárně Řetězová by měl Wernish předtavit své nové zapomenuté básníky. Na klavír zahraje Jiří Šlupka Svěrák a vůbec bude spousta vysoce kvalitní zábavy! alespoň tak mi to Všichni říkali...!

    (vykřičníky dělají pozvánku důvěryhodnější a tak nějak "lepší" )
    BOLDRIK23
    BOLDRIK23 --- ---
    HULIDI POZOR!!! NEOČEKÁVANÝ DÝCHÁNEK ZAČÍNÁ VE 20:30!!!!



    V úterý 27. května proběhne v klubu Cross další večer HUdby, LIteratury a DIvadla.
    Tentokrát budou mít HuLiDi poněkud netradičně řazený line-up: večer začne ve 20:30
    koncertem Neočekávaného dýchánku. Po něm bude následovat smršť skečů v podání D.S.
    Antonín a až na závěr večera přijde literární část - básně Silly Filipa doprovázené
    videoprojekcí a slamová improvizace Bohdana Bláhovce. Mr. Cocoman na literární část
    naváže zcela plynule, protože do svého DJ setu sampluje i načtené texty dvou autorů
    z okolí Yetteyho.

    ps:zpěvačka má čerství dítě, tak musí zkončit dřív:))))
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    NATASHA: Když ono LOVE je blpé...:( A navíc jsem mimo Phu.
    ONDREJLIPAR
    ONDREJLIPAR --- ---
    NATASHA: díky, dal jsem do kalendáře
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam