• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NATASHAAUTORSKÁ ČTENÍ A JINÉ LITERÁRNÍ AKCE A UDÁLOSTI
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    FIN: Porota zjevně nechce číst na monitoru. Řada lidí se tomu pořád brání.
    FIN
    FIN --- ---
    NATASHA: kristapána, "psané na PC nebo strojem, zašlete ve čtyřech kopiích poštou na adresu" kdy už konečně pochopí, že žijí v digitálním věku???
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    MUZEUM BLANSKO vyhlašuje
    37. ročník LITERÁRNÍ SOUTĚŽE FRANTIŠKA HALASE


    Soutěže se může zúčastnit každý autor ve věku od 15 do 35 let svými dosud nepublikovanými básnickými texty.

    Soutěžní texty v rozsahu maximálně 12 básní, psané na PC nebo strojem, zašlete ve čtyřech kopiích poštou na adresu:
    Muzeum Blansko, Zámek 1, 67826 Blansko. Zásilku viditelně označte HALAS 2009.

    Uzávěrka soutěže: 15. července 2009

    Soutěžní texty hodnotí porota ve složení Vojtěch Kučera, Martin Stöhr, Bogdan Trojak, která určí vítěze a navrhne nejlepší práce k otištění v materiálech pořádající organizace. Za užité práce nebudou poskytovány autorské honoráře. Pořadatel si vymiňuje právo publikovat z prostorových důvodů též úryvky ze zaslaných prací. Literární soutěž bude vyhodnocena za účasti autorů i poroty v říjnu 2009.

    Bližší informace k soutěži viz e-mail: lsfh@centrum.cz
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    NATASHA: Mimochodem, na webu jsou i živé přenosy.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    V Brně začal Měsíc autorského čtení.
    Program zde:
    http://www.autorskecteni.cz/cz/program
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Dnes v UniJazzu:
    BOLDRIK23
    BOLDRIK23 --- ---
    Zítra!!!
    Červnový svátek hudby, literatury a divadla HuLiDi bude horemdolem ve znamení novokřtěňátek! 30. června v Crossu totiž nejenže ve velkém stylu pokřtíme sbírku Milana Spišáka Tady nebo Teď, ale uvidíme i světovou premiéru nového kusu divadelní společnosti Výhodná kráva Emoňásci!

    Večírek za všechny prachy - vstup jako vždy zdarma!

    Čerstvou novou sbírku pálavského básníka Milana Spišáka - Tady nebo Teď - čeká křest, jaký HuLiDi ještě nezažili!

    Na pódium přivedeme tři kmotry, pravé bardy české poesie - Miroslava Huptycha, Lubomíra Brožka a Vladimíra Křivánka. V hudební části večera pak nad kolébkou nové knížky zahraje jako trojice vlídných sudiček své gipsy-latino-swingové rytmy mikulovský Rosen Trio Band.

    Uvidíme také pRemČu upa sUpa nový loUtQový hry od Výhodný krávy - Emoňásci! "Nenávidím sebe, nenávidím všechny! Teda, kromě těch, který mám ráda." ... Výhodná kráva vás už teĎ wšEchnYy MoCinQy moC lavÍsQuje!! *muck*!

    Když vtom!! Nezapomeňte se těšit také na kmotrovskou forbínu Roztroušené symbiózy, nazvanou Návrat k ránu.

    Do klidných vod divoké neřesti nás pak obětavě zavede DJ Boldrik a chill-outu na spodní stage bude jako vždy vládnout rezident HuLiDí DJ Yukimura.

    Cyklus HuLiDi pořádá Yettey spolu s klubem Cross, Mighty Sounds a Radiem Wave.
    MAEROR
    MAEROR --- ---
    UBIK: Různost názorů v tomto případě je - myslím - více než pochopitelná. Já bych měl naopak ještě více připomínek než Nykos, při vší úctě k autorovi...
    MILLY
    MILLY --- ---
    Jo, v Undergroundu je to krásný... :-) Nicméně v pondělí se budu nacházet jinde.
    MILK
    MILK --- ---
    Už toto pondělí od 20 hod proběhne literárně-dramatická revue v industriálních karlínských prostorech!
    Čte: Luboš Svoboda, Jana Šrámková, Jana Beránková a zároveň vystoupí studenti Liteární akademie se hrou Výdej pouze na lékařský předpis (režie: Hana Kofránková z Českého rozhlasu).

    Křižíkova 45, Praha
    www.prostor-underground.cz

    Více tady: [ Nejmladší literárně-dramatické maso! / divadlo / 22.6.2009 / CR - Praha - Prostor Underground (Křižíkova 45, Praha 8) ]
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    BUBLINKY: To by mohlo být originální téma : -)
    BUBLINKY
    BUBLINKY --- ---
    Když já z okolí Brna znám jen motocyklový okruh. ;)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Něco nového pro soutěživé psavce - a s prémií 10.000 Kč pro vítěze, hleďme:
    http://www.kavarna.hostbrno.cz/cs/seznam-clanku/brnenska-sedmikraska
    CABOWITZ
    CABOWITZ --- ---
    janota a dalsi budou mit cteni ve skolske

    http://www.skolska28.cz/info.php?event_id=251
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    NATASHA: s obrázkem:
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    AUTOGRAMIÁDA BÁSNÍŘKY VLADIMÍRY ČEREPKOVÉ
    10. 6. od 19. hodiny v Týnské literární kavárně.


    Ze sbírky Zimní derviš recitují herečky Jana Černá a Kateřina Mendlová, režie Pavla Stancová.
    BUBLINKY
    BUBLINKY --- ---
    MAEROR: Ano, ta typografie místy dosti kulhá, ale zbytek mne nadchl.
    MAEROR
    MAEROR --- ---
    BUBLINKY: Nevím, měl jsem rozporuplné pocity... Chtěl jsem napsat kritiku, ale Nykos mne se svou výbornou recenzí předběhl.
    BUBLINKY
    BUBLINKY --- ---
    Malý spam, vřele doporučuji Šiktancovu sbírku Vážná známost s ilustracemi Jana Koblasy. Vydalo Karolinum.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    ARGANNAH: To samozřejmě chápu.

    My už jsme jednou nekuřácké čtení měli a básníci strašně brblali.
    Na minulém v Carpe srdnatě inhalovala naše těhotná redaktorka... My to tak různě zkoušíme na tu i onu stranu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam