• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NATASHAAUTORSKÁ ČTENÍ A JINÉ LITERÁRNÍ AKCE A UDÁLOSTI
    BEATMAN
    BEATMAN --- ---
    díky díky. :-) Hloupá určitě ne, já se jenom přiomínal v dobrém, joo, kéž by mohli linkovat uživatelé i v jiných klubech, ale nechci být za prudiče, chápu, že kvůli menšině či jednotlivci se všichni nezblázní, což je naprosto v pořádku. :-)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    BEATMAN: Promiň, jsem hloupá, úplně jsem zapomněla. A to jsem to sama sobě do záhlaví velkými písmeny napsala.

    Tedy: bude další autorské čtení almanachu Wagon, bude 21. května od osmi hodin večer v pražské kavárně Carpe diem. To je blízko metra A, Flora.
    Pokud jde o program, zahraje písničkář Martin Jáchim, a číst budou Lubor Kasal, Miroslav Václavek a judith random.
    BEATMAN
    BEATMAN --- ---
    já vim, že prudím, mnohdy žádná literární sektání nestíhám, ale bylo by možné, aspoň lehce naznačit, oč občas jde? myslím ve chvíli, když někdo pošle vizuální, obrázkovou pozvánku. díky. :-))
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    MAEROR: A tak to jo. Ale stejně nepřijdu.:)
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    FIN: Jako že tajné sdělení, že zlatým hřebem bude Václav Neckář?
    FIN
    FIN --- ---
    já bych řekl, že to má být "miluju - maluju", ale souhlasím s tím, že tentokrát není vyvedení z hlediska pochopení zvoleno šťastně
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    GOBERS: Jde o tajné sdělení. Když se na pozvánku budeš dívat déle než 5 minut, staneš se lepším člověkem (nebo si aspoň zapamatuješ, kdy a kam máš přijít ;--)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    Sakra!! Nějak mi poslední dobou ta latinská paleografie leze na mozek - zprava doleva jsem na spodní řádce viděl jednoznačné "amo" (o složené ze dvou u) a fakt, že ostatní písmena čtená v opačném směru dokola dávají "miluju", mi domněnku v jistotu obrátil. :-D :-D
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    VANEK: :--------)
    VANEK
    VANEK --- ---
    NATASHA: Málokdy je Zlo pojmenováno pregnantněji!
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Já tyto podněty přetlumočím designerovi. Ovšem jemu šlo o estetizaci, tj. snadná čitelnost ustoupila práci s typografií jako s obrazem.
    VANEK
    VANEK --- ---
    NATASHA: Příliš mě vyčerpalo dešifrování znaků :-(

    MAEROR: Myslel jsem, jestli to není aluminium pozpátku nebo tak něco.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    VANEK: Vida, myslela bych, že zrovna Ty snadno poznáš, že jde o kombinaci prvních dvou písmen z křestních jmen účinkujících.
    MAEROR
    MAEROR --- ---
    To je šifrované a po slovensky: Milujú ma :-)
    VANEK
    VANEK --- ---
    QUANTI: To jsem rád, že jsem nebyl sám. Co to probůh má znamenat?
    MAEROR
    MAEROR --- ---
    QUANTI: Dej si pravé tlačítko a "Kopírovat adresu obrázku" :-)

    Lumijuma
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    NATASHA: uff... dá se ten název nějak přečíst? trochu mi došla fantazie :)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    MAJAK
    MAJAK --- ---
    jojo, uz jsem to prohlidla. vypadla jsem z prahy a tady na venkove hodne ocenuju kulturni akce pobliz :)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    MAJAK: Mrkni na ten web, co je uveden v reportáži: http://osika.wgz.cz/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam