• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NATASHAAUTORSKÁ ČTENÍ A JINÉ LITERÁRNÍ AKCE A UDÁLOSTI
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Pozvánka na čtení od ID DRFAUST:

    Vážení internetoví přátelé i nepřátelé:) S novým školním rokem začínají opět naše pravidelné literární pořady a já bych Vás rád všechny co nejsrdečněji pozval k jednomu z nich. Internetový magazín totem.cz pořádá:



    Autorské literární čtení - tentokrát v Týnské literární kavárně. Všichni zájemci z řad literátů na nyxu jsou vítání. Takže,

    název akce: Autorské čtení

    místo konání: Týnská literární kavárna

    (v Praze - ulice Týnská 630/6, 110 00 Praha 1)

    datum konání: 13. 9.

    čas konání: 19h




    Všichni zájemci hlaste se zde:)! či na drfaust@totem.cz

    Vzhledem k tomu, že je to první akce pořádaná v novém místě, budeme rádi za vaši hojnou účast, aby zájem ze strany majitele kavárny o naše akce vydržel. samozřejmě se na mne můžete obrátit s jakýmkoliv dotazem.


    NATASHA
    NATASHA --- ---
    No vida, to je krásné :) Díky, Joreru, píšu si!
    JORERU
    JORERU --- ---
    máli někdo chuť uspořádat nějaké autorské čtení pro max. 25 osob, dávám vám k dispozici velice kvalitní prostředí čajového klubu v Lublaňské ulici 30, praha 2 (kousek od pavláku). kdyžtak mi napište do pošty.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Poetický piknik Postřelení se velmi povedl. Prostor zahradního klubu na Vinohradech byl výborný nápad, má to tam poetiku a je to hlavně něco jiného, než na co jsme zvyklí. Svíčky, lampy, lampiony, srpnové nebe... Taky herci, čtoucí texty, dodali básním nový náboj. Přece jenom, oni na to jsou školení :)
    A návštěva byla víc než slušná, i atmosféra stála za to....Echo výborně hrál na kytaru a zpíval :)
    A dokonce nečekaný, exkluzívní host večera, Ta Jana z Velké Ohrady, přidala pár šansonů.
    Vy všichni, kdo jste se neobjevili - prošvihli jste myslím hodně zajímavý večer.
    SUNRISE
    SUNRISE --- ---
    LALINA 15.06:47 4.8.2004> mmm, honza z depa je taky můj oblíbenec :)))
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    LALINA
    LALINA --- ---
    EVA_: to teda ne e! nikdo druhej neni takovej!!!!!
    EVA_
    EVA_ --- ---
    LALINA: Celej Echo...
    LALINA
    LALINA --- ---
    hlavne neni postreleny jsem si ted uvedomila....kruciii, musim najit fotku z dead mana..to byl stejne nejlepcejsi film:-))
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    ten je spise prostreleny
    LALINA
    LALINA --- ---
    ja chci abyste pozvali tohohle postrelenyhoooooo !!!
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Čím víc lidí bude krvácet...
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Takže nová akce je vyhlášena, viz název klubu.
    Tentokrát čtou Střelci, barvitá grafická pozvánka bude následovat :)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Prave vyslo 3. cislo
    literarniho on-line almanachu pro soucasnou ceskou tvorbu
    WAGON


    Tesime se na vase ctenarske ohlasy - a take na autorske prispevky pro 4. cislo, ktere by melo vyjit v prvni polovine rijna.
    LALINA
    LALINA --- ---
    muheheee. no to se mam na co tesit:-]]]]

    nejakou tu rozvernou poezii vino zeny zpev by to chtelo:-))) at ma clovek dojem, ze 100ji za to zit:-))znate to, svet chce byt klaman:-)
    NIKITAA
    NIKITAA --- ---
    Já doufám, že Potrefení budou mít dost sebeironického optimismu, jak už je nám Střeleným vlastní:-)))
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    LAL: No já mám i veselejší, ale snažím se to vždycky nějak tematicky uspořádat.
    Možná bychom ale po Rozjaření, Odlétání a Potrefení měli vyhlásit nějaké Obveselení :o)
    NIKITAA
    NIKITAA --- ---
    LALINA: slibuju, ze si na srpen, napisu neco optimistickeho:-)
    LALINA
    LALINA --- ---
    NIKITAA: no uznej, zadna lahoda.....proste tvrdej real life:-]]]

    ale nema ti bejt co lito....jde to z vas, z tvurcu a jde to zajimave, libozvucne, moc rada posloucham tvuj a Natashin prednes, projev vubec..... pohoda:-)
    NIKITAA
    NIKITAA --- ---
    LALINA: to je mi lito, ze jsme pusobili tak beznadejne:-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam