• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NATASHAAUTORSKÁ ČTENÍ A JINÉ LITERÁRNÍ AKCE A UDÁLOSTI
    NIKITAA
    NIKITAA --- ---
    v případě, že by bylo nedostatek R(U)MM jsem připravena vás podpořit:-)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Cca od 20:00.
    NAVON_DU_SANDAU
    NAVON_DU_SANDAU --- ---
    Jenom to budu muset nejak vysvetlit bratrovi nacelnikovi, protoze to asi znamena, zenebudu moci sokolovat. Odkdy ze to bude, nejak jsem si nepovsiml.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    NAVON: To bude vynikající.
    NAVON_DU_SANDAU
    NAVON_DU_SANDAU --- ---
    Ja bych mohl dorazit jako posluchac.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Echo se pokusí mít taky čas a lákám z Brna toho Martina Švandu, což by byla společnost důstojná, myslím.
    Samozřejmě sebe samu beru jako náhradníka, pokud by se sešlo málo R(U)MM :-)
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    FIN: Omlouvám se, ale tradice je tradice.
    FIN
    FIN --- ---
    NATASHA: prozatím to jistě vypadá na: fin + kid. ne, že by mě to neděsilo - nechceš nám s nikitou dělat rozhněvané mladé ženy? (aneb trocha sebereklamy...)
    FIN
    FIN --- ---
    RICARDERON: ne, ricarderone, na fénixcon prostě přijedeš pozdě v noci nebo v sobotu ráno - když už to nat zařídila, tak buď od té dobroty a přijď.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Aha. To je ovšem smutek.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    Hm. Takže beze mě to bude muset být...
    Jelikož je Fénixcon, na němž jako inventář a slavitel narozenin nemohu chybět, musím omluvit sebe i své střevo básnické...
    Ošklivost to je!
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    NATASHA: jakmile dostanu do ruky tu grafickou pozvanku, hodim ji na konferu byvalych opilcu z Paluby :)
    LALINA
    LALINA --- ---
    WATTEVILLE: a nebylo to umeleckym prozitkem? :-))
    WATTEVILLE
    WATTEVILLE --- ---
    NATASHA: S kouřem to byl minule docela problém, jsem poslední třičtvrtěhodinku celou proslzela :)
    LALINA
    LALINA --- ---
    v ramci VHP zvu timto osazenstvo tohoto klubu na vanocni besidku do Manesa 5.12. od cca 13:00

    kourit se da radsi ve vedlejsi restauracce nebo venku, ale vetrat se tam da taky..a je to dost velky, takze z toho neudelate plynovou komoru
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    ...nebo někde v baru :)

    ***

    Jinak pro ty, kteří v Týnské ještě nikdy nebyli, podotýkám, že je to kuřácký prostor, a protože literáti obvykle hulí ostopéro, je to znát. Ale místnost, ve které budeme, je větratelná.
    LALINA
    LALINA --- ---
    NATASHA: bez pochyb:-)) prijdu ja i ja a jeste mozna dorazi dalsi moje ja......teda bude-li prave v Praglu... ale nektery svý ja omlouvam napred, zakecaly se na dlouho nekde v astralu:-[
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    LAL: Můžeš to použít :)
    A jinak očekávám, že v rámci vzájemné hospodářské pomoci dorazíš v hojném počtu :-)
    LALINA
    LALINA --- ---
    NATASHA: tomu rikam profesionalni zvadlo, Nat:-)) Muzu pouzivat na svoje akce tu krasnou vetu: Budu za vola a to bych vam neprala, nebo mas na ni kopyrajt ? :-))

    taky jsem v Manesu slibila 20-30 lidi:-]]]
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    FIN, RICARDERON, KID: Tedy. Věc je domluvena na pátek 3.12.
    Majiteli, který ke mně zatím chová celkem sympatie, jsem se zaručila, že se objevíme v počtu cca 30 osob.
    Proto zahoďte falešnou skromnost a nažeňte tam kdekoho, manželky, milenky, minulé i budoucí, přátele, nepřátele, staré, mladé, kojence i mozkoborce.
    Nutné.
    Jinak budu za vola. A to bych vám nepřála.
    :-)

    P.S.: Bude pozvánka z dílny slovutného designu Trignomova. Po víkendu ji sem (a na 150 dalších míst) umístíme. Šiřte i vy, neb jak známo, všichni hubou melou a přijde jich pak promile.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam