• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NATASHAAUTORSKÁ ČTENÍ A JINÉ LITERÁRNÍ AKCE A UDÁLOSTI
    LALINA
    LALINA --- ---
    NAT : nojo, Augustýn..by me zajimalo, jestli si necha rikat takhle krasne celym jmenem, protoze jinak by to abi bylo dost...ehm...

    jo, rytir, malem jsem si ho spletla s Alistairem, kteryho jsem pred tim potkala na Mustku.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    LAL: Augustin Šípek, takový ten s tmavými delšími vlasy? Vypadá trochu jako romantický rytíř :)
    http://www.pismak.cz/autor.php?a=Augustin_%8A%EDpek
    LALINA
    LALINA --- ---
    NATASHA: jojo, Makovicka, to byla:-)) diky za link:-)
    potom se mi jeste dost libil ten, co cetl nejmin:-))

    btw: smrdim jako hossspoda, ble:-[[[ vlasy. musim si je dneska umejt a priste si velmi rozmyslim, jestli se chci kvuli umeni a pratelum nechat udusit
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Dojmy ze včerejšího čtení Totemu:

    Bylo to kvalitní. Ve srovnání s několika předchozími večery v Týnské, kde byla kvalita dost kolísavá, tady se sešlo potěšující množství lidí, kteří
    a) nepíšou špatně
    b) umí číst nahlas

    Zajímavá - a Lalíno, to je ta "Tvoje":) - byla Makča - možno si projít zde http://www.pismak.cz/autor.php?a=Mak%E8a
    A tentokrát méně žertovné, ale myslím, že kvalitní texty četl Noe: http://www.pismak.cz/autor.php?a=Noe1


    LALINA
    LALINA --- ---
    ERNEST_GASKIN: treba vajicka?
    LALINA
    LALINA --- ---
    vyborne, Nat:-)) uz na nej mam asi tak tejden chut:-))

    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Je to filiálka Týnské, tak já doufám, že Modrý Portugal bude i tam :)
    LALINA
    LALINA --- ---
    tak to je fajn jeste musim zjistit, kde je retezova ulice a jaky tam maji vino:-)))
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    LAL: Jojo, stavím se :)
    LALINA
    LALINA --- ---
    ERNEST_GASKIN: jednou jsme se potkali ve 136 kdyzjsi s kamosema jel z oslanskyho nameste do aera.
    vypadal jsi, jakoze me snasis:-)))
    LALINA
    LALINA --- ---
    NATASHA: jdes tam dneska? ..konecne jsem nezapomnela...:-) nebo jde tam nekdo znamej, kdo se me neboji nebo me ne-nesnasi? :-))))
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    7. 4. 2005
    17:30
    Divadelní kavárna Švandova divadla, Štefánikova 57, Praha 5

    Autorské čtení Pavla Brycze z knihy "Patriarchátu dávno zašlá sláva" (Ortenova cena 2004).
    Doprovází šansoniér Pavel Souček (exLaura).

    NATASHA
    NATASHA --- ---
    TOTální Elektronický Magazín www.TOTEM.cz
    zve všechny příznivce a zájemce na další díl autorského čtení, které je samozřejmě otevřeno všem.
    Tentokrát v Literární kavárně v Řetězové (Řetězová 10, Praha 1) – jedná se o prostory bývalé Damúzy.
    Tento prostor oplývá mj. mnohem lepší akustikou než salónek v Týnské (a i kapacitou).
    Co se týče cenových podmínek, čekají vás stejné ceny jako v Týnské; oba prostory má v nájmu stejný nájemce.

    Takže:
    Co: Autorské čtení
    Kdy: 14. 3. 2005 od 19 hodin
    Kde: Literární kavárna Řetězová (Řetězová 10, Praha 1 – bývalá Damúza)
    S kým? : no rozhodně s drfaustem, který bude recitovat současnou finskou poezii (a možná i něco víc) - a samozřejmě i s dalšími tvářemi serverů Totem, LiTerra, Písmák.
    VAN
    VAN --- ---
    KID_MCHUTT: to je k smichu,nemyslis...ano mame internet,lec posuzovat misto kvuli tomu, ze nema dobry net stranky se mi zda ubohe...
    MARTIN_: joo,frances,bych ho rada videla,ostatne....je hodne odusevnely...
    KOCOUR_V_BOTACH
    KOCOUR_V_BOTACH --- ---
    v suterénu ovšem moc klidu nenajdete... ale to záleží na těch hvězdách.
    MARTIN_
    MARTIN_ --- ---
    jo Basnik Ticho Frantisek Frances se mi taky libi. Parkrat jsem ho zazil na zivo. nebo spis na mrtvo, protoze koncil spici pod stolem:). Bourlivak:)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    posledni komentar k recenemu
    VAN: To, cos napsala, je nesmysl. Internet je, nejsme ve stredoveku.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Tak jsme si všichni hezky zanadávali a nyní oficiálně vyhlašuju:

    Kdo (kdokoli) bude od této chvíle využívat tento klub k nadávkám a posměškům a sarkasmům, zaměřeným proti (libovolně blbým) autorům a jiným návštěvníkům klubu, bude smazán a bude mu zakázán zápis.

    Recenze a pozvánky a návrhy míst/témat čtení a jiné konstruktivní komentáře k akcím i nadále vítány.
    VAN
    VAN --- ---
    NATASHA: toto misto znam..bylo tam cteni Francese,esi neznate..to je genialni basnik a svetoznamy...:)

    uprimne ohledne koureni, oblaka jsem nevidela...a jsem taky silny kurak a dokazu se "premoct"a cigo do pusy nedat na 2 hodky, zalezi na vuli, Vy BASNICI..heh
    VAN
    VAN --- ---
    KID_MCHUTT: mnooo,uprimne, kdyby nebyl internet,tak by ti nezbyvalo nic jineho, nez se tam stavit...takze co ti brani?kdyz net stranky nefungujou??
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam