• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DASHALondýn - fotky, info, zajímavosti
    TI Z VAS, KTERI SE PTAJI PO UBYTOVANI V LONDONU, NEZAPOMENTE SEM NAPSAT, KDE JSTE SE NAKONEC UBYTOVALI A JAKY TO BYLO, takovy infa se tu urcite neztrati, muzu je pak hodit na nastenku pro ostatni ;)


    TIPY NA UBYTOVÁNÍ A AKCE V LONDÝNĚ NAJDETE NA NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    Ahoj,
    moc nevím kam s tím, protože ostatní auditka jsou mrtvý, tak zkusím tady.

    Prodloužený víkend v Bristolu.

    Beru tátu k 70. do Bristolu, čtvrtek večer - úterý večer.

    Máte nějaký tipy co určitě nevynechat / neminout?

    Plánuju, že bych i půjčil auto na větší výletování případně.
    Má rád hrady, historii.
    Má smysl jet se mrknout někam směrem Wales?

    Díky za jakýkoliv tip.
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    ONDRAT: kdyby se nikdo neozval budu tam v pondeli..
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    Ahoj, je z vas nekdo prosim v Londyne? Potreboval bych vyzvednout zapomenutou penezenku kousek od Barbicanu - odvdecim se. Dekuji, posta.
    BUJAK
    BUJAK --- ---
    ahoj, nechce sa niektor pridat v sobotu na Mad Professor? Electric Brixton https://ra.co/events/1655889
    MARLON
    MARLON --- ---
    Ahoj, prosím doporučil by někdo nebo poradil server, či jiný kanál, kde by se dali prodávat a nabízet věci jako retro sklo, porcelán, obrazy či nábytek v Anglii ?
    SM3
    SM3 --- ---
    V pondělí jedu Praha - Londýn a v úterý zpět prázdnou dodávkou a dvěma místy, kdybyste někdo něco potřeboval, tak pošta. Možnost fakturace.
    AKTAJSA
    AKTAJSA --- ---
    Oi! Od 18. do 24. února budeme v Londýně a začínám dělat rešerši, co se děje. Jedeme na Damona Albarna, ale kdyby měl někdo tip na rave, dub, punk, grime, žánrově cokoliv, výstavu, akce typu Critical Mass, atp, budu rád. Díky.
    HOORKA
    HOORKA --- ---
    FLAD:
    Moc dík. Už jsem jim napsal. Uvidím. Třeba budu úspěšnej. Stálo to raketu;(
    FLAD
    FLAD --- ---
    HOORKA: Jo, pokud nejsi aktuálně v UK, tak vzhledem k novejm restrikcím bys tu musel/a bejt zhruba 4 dny před zápasem (PCR test druhej den, a pak čekat zhruba den na výsledky).

    Na většinu stadiónů si test můžeš udělat sám/a (jak PCR po příjezdu do UK, tak test na vstup na stadión). Jenom musí být od oficiálního poskytovatele (viz https://www.gov.uk/get-coronavirus-test). Do testovacího centra můžeš, ale pokud nemáš nějaký zdravotní důvod nebo handicap, tak to nemá žádnou přidanou hodnotu (jen některý ti daj výsledky rychleji než ty poštou, ale rozhodně to není pravidlem). Spousta událostí taky uznává lateral flow test, ty si vyzvedneš zdarma úplně všude.

    Pokud máš lístky na zápas v prosinci a nejsi v UK, tak bych doporučil vzhledem k současnému vývoji zavolat nebo napsat na ten fotbal, jestli ti nevymění lístky za něco na příští rok.
    HOORKA
    HOORKA --- ---
    Mám lístky na fotbal, tzn musim se do dvou dnu otestovat. (Byl to dárek k vánocům. Tam a zase zpět)Ale vzhledem k tomu, že pcr test trva cca 2 dny tak to musím stejně asi scartovat.
    FLAD
    FLAD --- ---
    HOORKA: Ještě dodám, že FLAD se ptám proto, abychom posoudili, kam tě nebo onu osobu poslat. Pokud tedy např. je osoba chromá na vozejku, budeš chtít něco bezbariérového. Pokud je částečně slepá bez asistenta nebo stará, budeš chtít něco snadno dostupného, ale klidně dál (třeba Guy's & St Thomas pohodlně na metru a nedá se minout).
    FLAD
    FLAD --- ---
    HOORKA: Na co to potřebuješ? Nestačí ti self-test?
    HOORKA
    HOORKA --- ---
    Poprosím o radu.
    Nevíte kde je někde na Camdenu Covid testovací místo? Dík
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    OVERDRIVE: protoze parlament chce schvalit bill kterej by se pouzival proti ruznym i pokojnym demonstracim a to se mnoha lidem nelibi protoze to je primej utok na demokracii
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Nevim uplne, kam tenhle dotaz placnout. Predpokladam, ze tady by mohlo byt par lidi, co budou mit prehled o aktualnim UK. Me se nejak nedari si udelat nazor, pac mi chybi sirsi kontext:

    Nekdo sleduje Bristolsky riot? Vysvetlete mi to v kontextu, pls. Offiko chapu, ze to zacalo zavrazdenou a zmlacenou holkou, oboji spachano policajty. Ale proc to vyletelo do vzduchu ted? Jsou za tim fakt prava zen nebo je to sirsi,a je to i pruser Brexitu + c19?
    CEPAL
    CEPAL --- ---
    113KW: Sorry ctu to az ted, klidne se ozvi, s debuggovanim apply bychom docela rad pomohl.
    ILEGAL
    ILEGAL --- ---
    Zdarec. Tak jsem po nekolika mesicich na furlough bez prace. Delam v hospitality v podstate cokoliv, cisnik, barman, barista, kdybyste o necem vedeli. Nebo i neco jinyho, pomoct rozjet nejakej startup, skrabat brambory, cistit kanaly......zmena je zivot :) LONDYN :)
    113KW
    113KW --- ---
    Zdravím, lidi prosím, najdu tady někoho, kdo máte britské telefonní číslo a chuť a čas malinko si přivydělat? napište mi prosím zprávu zde do pošty, nebo mne kontaktujte na 777013123 , potřebuji od vás malou bug report pomoc s jednou appkou, na které se podílím. Bude fin.odměna a není to moc práce! Jen musíte mít čislo jiného než českého operátora.
    MARLON
    MARLON --- ---
    Ahoj, hledám někoho, kdo umí učetnictví a zakládání firem v UK či Irsku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam