• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    Ty gumy jsou moc, ale ta dovolena je ještě lepsi :)
    KACHASA
    KACHASA --- ---
    Nabízím:
    Kondomy
    DUREX extra safe 14ks v krabičce 3x po 80,-
    DUREX intimate feel 12ks v krabičce 3x po 80,-
    DUREX close feel 10ks v krabičce 1x za 150,-
    SKYN original 10ks v krabičce 4x po 100,-
    FAIR RUBBER ultra thin 10ks v krabičce 2x po 100,-
    FAIR RUBBER forte 10ks v krabičce 4x po 100,-

    PRAHA
    POUZE OSOBNÍ PŘEDÁNÍ A TO NA LETNÉ, HOLEŠOVICÍCH NEBO VRŠOVICÍCH ZÁLEŽÍ NA ČASU A DNI
    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    U kontaku na Strossu vedle cajovny

    HANZO
    HANZO --- ---
    IVANA_KRTEK: nejsou ty fotky moc malý?
    NANNY
    NANNY --- ---
    nevyužil by někdo toto?
    Dodatečná rodičovská jednotka pro dětskou chůvičku SCD484/00 | Avent
    http://www.philips.cz/...D484_00/avent-audiochuvy-dodatecna-rodicovska-jednotka-pro-detskou-chuvicku
    kompatibilní s chůvičkou scd485 a sdc486
    nebo by se hodilo třeba nějakýmu kutilovi, co já vím ,)
    uplně nový, máme jich tu 11
    za odnos praha 5, ovoce potěší
    MARTA_KLOFACOVA
    MARTA_KLOFACOVA --- ---
    Sháním zimní oblečení pro 3 děti v Praze... boty, bundy, kalhoty, čepky, šály, rukavice, mikiny, svetry, zkrátka zimní výbavičku, pokud se někdo zbavujete, dejte prosím vědět. Nejlépe za odnos....

    Kluk — 7-8 let
    boty 33
    výška 130 and up

    Holčička — 4-5 let
    boty 26/27
    height 100

    Holčička — 1,5-2 roky
    boty 21
    STOJAN
    STOJAN --- ---
    Sháním dvouplotýnkové plynové vařiče, na ceně se dohodnme. Praha díky
    XARGH
    XARGH --- ---
    shanim kabel k remosce. prosim nabidnete, o cene nebo vymene za neco se dohodneme. Praha
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    KRABICE - spousta a spousta krabic k vyzvednutí z Caresse Korunní 32, praha 2 v otevíracích hodinách. Čím dřív, tím líp!!!
    BARUNKA83
    BARUNKA83 --- ---
    Sháním dětský stolek, dřevo/plast, je to jedno, idealni i se dvema zidlickama.
    I nad ramec klubu.
    Praha
    MORFE
    MORFE --- ---
    Ahoj, neměli byste doma stará bílá prostěradla? Mohou být i lehce roztrhaná. Díky!
    FURIUS
    FURIUS --- ---

    za neco ze zahrady treba jablicka
    GLUMIK
    GLUMIK --- ---
    Ahoj, zkusím tady zase jednou štěstí, i když vím, že trochu troufalé. Ale chodí sem moc fajn lidi, jak jsem už zjistil, tak třeba.. Odešla mi (jako že opravdu, ne že by se rozbila) s maminkou i pračka a protože mi doma tak trošku zůstal syn, tak je to taková prekérní situace.. Mydlíme to, tak říkajíc, kde se dá, ale nechci pořád otravovat kamarády.. Já vím, že se dá nová koupit kolem 5k, ale momentálně toho mám na krku víc. A tak, než se zadlužím, kdyby jste někdo třeba věděl o funkční automatce - nemusí to být zrovna zánovní Boschka a počítám samozřejmě s cenou nad rámec klubu - dejte prosím vědět. Bydlíme kousek od Turnova a jsme schopni si dojet i kousek dál.

    Tak kdyby náhodou, tak předem velký dík a pošta to jistí.
    WOSHIII
    WOSHIII --- ---
    Shanime gauc, klidne nad ramec klubu, alespon trochu v prijatelnem stavu. Potrebujeme na 3 mesice, nez koupime novou sedacku. Diky!
    WOSHIII
    WOSHIII --- ---
    IVANA_KRTEK: Uz je asi pryc, co?
    NELDE
    NELDE --- ---
    Dám vysavač za odvoz - Praha 8, Bohnice. Je starší, opravený vypínač neoriginálním dílem. Ale funguje. Chtělo by to vyměnit filtry a sehnat si někde pytlíky (ten uvnitř je z jiného, upravený na rozměr).
    MARTULA
    MARTULA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam