• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    FURIUS
    FURIUS --- ---
    iiyama vision master 1451. za neco ye zahradky, nebo skelenici medu
    VEVER
    VEVER --- ---
    Nabízím za odvoz a pytlík hlíny (nějaké staré z květináče, potřebuju naředit kompost) dva semenáčky jakéhosi citrusu, maličké, čerstvě přesazené z balkonu a jeden větší semenáček ze semínka z Kuby, pravděpodobně je to tohle: https://en.wikipedia.org/wiki/Cnidoscolus_aconitifolius. Ten je už v květináči déle, takže je dobře zakořeněný.
    U ničeho nemůžu vyloučit přítomnost nějakých parazitů, teď na nich nic nevidím, ale jiné moje kytky tu a tam něco mají, takže by to asi chtělo chvíli karanténu.
    Praha 6
    CHICKQUITA
    CHICKQUITA --- ---
    poptávám fén (mám ho na dready, takže žádnej mega oldskůl, aby mi všechny neupadly:), nejlépe s možností studenýho vzduchu. Praha, dík!
    VLASTA78
    VLASTA78 --- ---
    Zdr palec ,Nechce někdo za odvoz, skvělá obyvací stěna, sloužila dlouho, dobře a ještě sloužit může dát se do parády (natřít, nalakovat ...nabarvit, obarvit) pište* vlasta




    NANNY
    NANNY --- ---
    ahoj, neválí se někomu doma žehlička na vlasy?
    Praha dík .)
    A_LEX
    A_LEX --- ---
    SALE: donesu vám zítra třpytky na xicht
    SALE
    SALE --- ---
    sháníme disco plakáty v použitelném stavu, spreje na vlasy, třpytky,...prostě jakékoli věci, kterými půjde vyzdobit buď interiér nebo osobu do disko stylu. poblíž kolem žižkova si můžeme dojít, nebo rovnou přijímáme dary na Salé, Orebitská 14, Žižkov :)
    ENDER_W
    ENDER_W --- ---
    Sháním jakýkoli kytky do bytu za odnos - okolí Nám. Míru, Vinohrad
    NIRJANKA
    NIRJANKA --- ---
    50kč

    praha 1,2



    ALARIK
    ALARIK --- ---
    Shánim kočárek s korbou na balkón na odkládání děcka....

    - může být i starší a opoužívanej, klidně nepojízdnej ... pár se jich tu už před nedávnem objevilo a nestihl jsem bohužel... klidně i nad rámec klubu (vím, že to tu nemáte rádi)....

    Praha a okolí, dojedu kamkoliv.
    ELENFANT
    ELENFANT --- ---
    Nabízím stará čísla ABC, mám toho cca metr, ročníky 24-34, zachovalá s Déčky. Odvoz z Prahy Podolí, ovoce/čoko/zmrzka potěší, ale není nutností.
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    Sháním hrnec s průměrem alespoň 26cm na vaření pro psa.
    Praha 6
    FAIRYSKERY
    FAIRYSKERY --- ---
    Zdravíčko, sháním větší počet zavařovacích sklenic se šrubovacím uzávěrem.
    Předem dík za reakci, tip, cokoli :)!
    VEENA
    VEENA --- ---
    Po neopravitelném Huawei Ascend G750 mi zbyla skoro nová baterie a je mi líto jí vyhodit. Kdyby někdo měl zájem, daruji zdarma.
    SQWATER
    SQWATER --- ---
    Přenechám za odvoz starší postel s úložným prostorem.
    rozměr 90x200
    Má zvedací podhlavník, v tom místě je trošku propadla matrace, jinak v dobrém stavu.

    K vyzvednutí v obci Horoměřice.


    MASTAK
    MASTAK --- ---
    Zdravím, sháním starou klidně i nefukční kalkulačku vetších rozměrů a telefon na pevnou linku ideálně s tlačitkama, taky klidně nefunkční.
    Diky
    NIRJANKA
    NIRJANKA --- ---
    20kč:

    sukne šedá, vel. s
    sukne černá, hrubší, vel. s
    nové pančuchy, vel. s-m

    praha 1, 7







    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    100 Kč či výměna (ovoce, zelenina, zavařenina...a jiné)
    Praha

    INIQUITY
    INIQUITY --- ---
    Zdravim, shanim idealne kapesni (ale muze byt i vetsi format) slovnicek anglicko/francouzsky, kdyby se nekomu valel zbytecny doma, rad se ho ujmu, i vicero, poslouzi jako darek do jedne skoly na afr. kontinente. Predem dik.
    NIRJANKA
    NIRJANKA --- ---
    daruji:

    praha 1,7

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam