• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    ARFEA
    ARFEA --- ---
    Nábízím šest starších, mírně zatuchlých kufrů za odnos. Praha - Smíchov.



    PRETTYBOY
    PRETTYBOY --- ---
    Zdravim, nemel by nekdo zajem o kytaru (spanelku) ? je funkcni a v dobrem stavu. cca za tech 150kc. Praha
    SM3
    SM3 --- ---
    Pokud by už někdo nevyužil:
    - malé reprobedýnky s jackem
    - zdrojový kabel k multifunkci HP B109a
    Nejlépe Praha.
    HOORKA
    HOORKA --- ---
    poptávam botník, praha, pošta THX
    MARI_
    MARI_ --- ---
    Neměl by jste někdo na prodej ODŠŤAVŇOVAČ? I nad rámec klubu. Praha. Děkuji.
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    Ahoj, neválí se doma někomu nevyužitej ruční vysavač? Praha, díky :)
    LALINA
    LALINA --- ---
    mám volnou pohovku d150 š90 v75, je rozkládací (rozložená cca 210 cm)
    černý textilní povrch je trochu jetý a na jednom opěradle je zalátaná dírka. Spodní dřevěná lišta je prasklá, moc jsem to nezkoumala, ničemu to nevadí, sedí se na ni dobře a rozložená je na nějaký postkalbový vyhnití nebo prostě válení se, přespat jenom v nouzi největší, neboť ten dřevěnej rám pohovky pod molitanem pěkně tlačí do zadku/boku/žeber a tak vůbec. Poslední část se dá sklopit přes tu předposlední a tak může vzniknout takový doupě, připadně zvýšenina pod nohy. Prostě úplně vymazlená pohovka, kde jsem strávila plno krásných chvil:) Předám do dobrých rukou za odvoz, případně za dva ananasy :)))
    k odvezení Praha Prosek, od zítřejška od 18:00-21:00 po celý další týden, ale čím dříve, tím lépe :)
    Pište mi prosím do pošty.

    http://img22.rajce.idnes.cz/...33_3972293999c64d77d771e73f10e628c1/images/20170315_1527471.jpg?ver=0

    http://img22.rajce.idnes.cz/...33_3972293999c64d77d771e73f10e628c1/images/20170315_1528131.jpg?ver=0
    HARVIE
    HARVIE --- ---


    Nemáte někdo v praze (nejlíp praha 1,2,5,6,7) přebytečnej levej list na pádlo? ideálně na pádlo s průměrem žerdi +- 3cm...
    mám tu pádlo úplně stejný jako na fotce, kterýmu chybí jeden list, tak jsem si řikal že by nebylo zlý ho zkompletovat...
    SCHAFERIN
    SCHAFERIN --- ---
    Sháním 4 ks dřevěných palet o rozměrech ideálně 80x100 cm, popřípadě europalety do 150 Kč/ks. Děkuji
    ARFEA
    ARFEA --- ---
    Nabízím dvoje dveře po 100 Kč, Praha - Smíchov.
    Používané, trochu poznamenané vlhkostí, se zámky, bez klik:
    1. 60 x 197 - levé
    2. 60 x 197 - pravé (bez pantů)

    A dvě zahradní židle (poněkud zašlé).



    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    mám tu za odvoz starej hnusnej sporák pro někoho v nouzi na přechodnou dobu....,
    potřebuje vyčistit, je funkční/trouba /i horkovzdušná/, tři plotýnky, jedna menší nefunguje, pravděpodobně, ale potřebuje zase jen vyčistit...../
    !!!velmi ilustrační vypujčené foto, je to tenhle typ hnědý, žíhaný, nemam čas nafotit... ale takhle nějak by mohl vypadat, kdybyste si ho vyčistily pořádně... ehm
    počká tu čtrnáct ní.. pokud nebude zájem do čtrnácti dnů, letí to do sběru....

    LAETATIO
    LAETATIO --- ---
    zbavujeme se věcí v albu http://birma.rajce.idnes.cz/zbavujeme_se/
    k tomu cca 10 zavařovaček s víčkem
    předání Praha kousek od Balabenky. Nějaké menší a lehčí věci bych mohla dostat v pátek večer do Blanska

    naopak by se nám hodila kombucha
    FAREDON
    FAREDON --- ---
    DIET
    DIET --- ---
    za cokoladu a vlastni odvoz vymenim tuhle sedacku. da se rozlozit. neni nijak potrhana (az na roh viz. foto), pospinena, ani zasmradena. rozlozit se da, ale ma vylomene jedno kolecko. pri rozlozeni je potreba ji pro stabilitu necim podlozit. jinak drzi a funguje.

    praha nusle - 6. patro bez vytahu. se stehovanim bohuzel nemuzu kvuli zraneni ramene, ktery ted lecim, pomoct.

    TREZKA
    TREZKA --- ---
    scháním menší klec na ptáčka...v jakémkoli stavu. .. (jedná se o recesi pták v tom nebude).. nevalí se někomu doma?..diky
    JAHODOVE_PYRE
    JAHODOVE_PYRE --- ---
    Zdravim. pokud by někomu doma přebývaly květníčky o objemu cca 0,6 - 0,8 l, rád se jich ujmu. Můžu na oplátku nabídnout sazenice chilli
    PURPURKA
    PURPURKA --- ---
    poptávám za mensi peniz ci výměnou za domaci marmeladu,panske kalhoty, bundu, triko vel M-L/Xl, boty vel 43pro jednoho muže bez domova, nemusi to byt nadhera hlavne at je to nositelne
    tak pokud nekdo třídí skříně.... diky vsem, nabídky do pošty
    MAREKZEHY
    MAREKZEHY --- ---
    Nemá někdo tohle?

    EWICZKAAA
    EWICZKAAA --- ---
    Stará avšak funkční žehlička... akorát nevim jak napařování, to jsem nezkoušela... za ovoce... Praha Šeberov

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam