• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    Zobali vrabci, zobali,
    omyvatelné obaly...


    Kdyby se někomu nevyužitě válely takovéhle ty typy umělých desek, tak bych o ně případně měl záujem. Praha...

    NICK_SLAUGHTER
    NICK_SLAUGHTER --- ---
    vymenim starší ntb za starší mixak. pošta
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    Poptávám!
    Sháním za odvoz nebo malý peníz rákosové či bambusové rohože, bambusové rolety, nebo cokoli co by evokovalo bažinu nebo se do bažiny hodilo.
    Dále pak pevné plátno nebo něco jakože přírodního, co by šlo použít jako krytina na pergolu 4x4m (rozteč žeber cca 30cm).
    Možno vyzvednout v oblastech Praha / Kladno / Beroun / Hostivice / Unhošť

    Díky!
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    shanim stare draty na vypletani kol. niple netreba. cim vic, tim lip, klidne krive. vsechny delky. praha-melnik-roudnice. dik
    QYDO
    QYDO --- ---
    Sháním hrnce.. Praha
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    Pracka za odvoz Hostivar, posta (da se opravit zavada asi na cerpadle nebo nejak tak, oprava vyjde podstatne levneji nez kupovat novou). Kdyztak posta, zajemci upresnim zavadu (info od souseda) a kolik stoji oprava zhruba tipuju cca 1500 czk.

    JAHODOVE_PYRE
    JAHODOVE_PYRE --- ---
    Zdravim všechny.
    Chystám se o víkendu na kempování, nakoupil jsem nutné, ale sháním v rámci klubu prázdnou propanbutanovou láhev 2 kg. Sám jsem při rekonstrukci baráku 2 odvezl do sběru a jak by se teď šikly. Tak kdybyste měl někdo, rád si dojedou po Praze a okolí.
    Díky
    LUKOR
    LUKOR --- ---
    TV anténa přenechám za flašku vína

    FOAMISS
    FOAMISS --- ---
    Shanim nějaké jednoduché repraky k PC v rámci klubu, ideálně Praha 7, případně dojedu kam bude třeba. Díky moc.
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    poptavam stare drevene ramecky. A6, A5, A4 idealne.

    Praha
    JIRI_CZEK
    JIRI_CZEK --- ---
    JIRI_CZEK: rezervace
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    Máte někdo u sebe nějakou zástěnu nebo samostojící konstrukci na přehoz látky nebo paravan atd. Na částečný předel průchozí místnosti? Rozměry cca 150-180 výška x 200-250 délka.
    JIRI_CZEK
    JIRI_CZEK --- ---
    mám tu asi 5kg granulí pro kastrované kočky:
    Calibra Cat NEUTERED 7 kg, superprémium | www.dogsandcats.cz - internetový obchod s krmivy
    http://www.dogsandcats.cz/calibra-cat-neutered-7-kg-superpremium/d-72916/

    můj kocour je na ně alergickej přestože jsou hypoalergenní a superprémiové a bůhvíco ještě :) rád bych je věnoval nějakému útulku, depozitu apod.

    pohybuju se mezi andělem a invalidovnou, tak budu rád i za tip nebo kontakt, kde bych je mohl případně přenechat.
    ZLOKOCKA
    ZLOKOCKA --- ---
    Harlequin historické romance (nové) za dvě zelený jabka

    NICKIE
    NICKIE --- ---
    Nabizim napousteci hadici k pracce ( asi i mycce). Delka odhadem 2m, mozna delsi. Zajemci muzu zmerit, poslat foto apod. Praha 12
    VEVER
    VEVER --- ---
    Fakt nikdo nechcete tašku čistých šroubovacích zavařovaček? Mně se je nechce vyhazovat, ale už mi tu dost překáží...pokud byste si to někdo do konce příštího týdne odvezl, byla bych moc ráda.
    Praha 6
    KATYA
    KATYA --- ---
    Věnuji několik drobností - dva hrnky, starý, ale funkční mlýnek na pepř, obal na cupcake, skládací plastovou vázu (viz foto). Pouze osobní převzetí v Praze, ideálně Bohnice, Kobylisy.





    ZOOEY
    ZOOEY --- ---
    ZOOEY: rezervace, v pripade zmeny update. dekuju moc vsem zajemcum a prozatim stopstav))
    ROXTYDY_A_BIBOB
    ROXTYDY_A_BIBOB --- ---
    ROXTYDY_A_BIBOB: rezervace
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    Ahoj poptávám malou pokojovou palmu nebo jinou tropickou rostlinu.. Praha
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam