• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    AMAEBA
    AMAEBA --- ---
    za láhev bílého - trekové hole

    Praha - Vršovice

    POLIS
    POLIS --- ---
    nabízím za odvoz telku. stará, ne úplně moderní rozměry, ale funkční a přátelská. nemám k ní anténu a případně mám set top box, ale ten prodávám za 350, páč je skoro novej. chcete?? (uhlopricka 52 cm, hloubka 40 cm)



    NYO
    NYO --- ---
    HALELUJA: Ahoj, měl bych zájem o ten stůl, pokud je ještě volny?
    Díky Michael
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Daruju za odvoz dvě krabice obřích puzzle ravensburger
    2000 dílků, fotografie golden gate v soumraku
    10 000 dílků babylonská věž od Bruegela, viz obrázek

    cena je jednoduchá - odvoz z Mělníka. Nejlépe obě naráz.

    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    shanim 6 cihel nebo dlazdic. nad ramec.
    S_TEJK
    S_TEJK --- ---
    BARUSHA: v antikvariatu ve Valentinské jich mívají hafo za pár korun
    BARUSHA
    BARUSHA --- ---
    Nenašel by nekdo doma staré mapy/autoatlasy pro děcka na táborové tvoření prosim?
    Praha
    MOIJE
    MOIJE --- ---
    Stara televize Sony. Funguje a ma overene vyuziti jako odkladaci stolek. Neni k ni ovladac ani nic, i ta 1,5l lahev je na fotkach jen pro lepsi predstavu o velikosti. Cca 47cm jak uhlopricka obrazovky tak hloubka televize (uhlopricka predku celkem ma cca 60cm).
    Nutno vlastni odvoz, nejpravdepodobneji o vikendu. Praha - Sidliste Petrovice. Neco sladkeho potesi, ale neni nutne.
    KAMHA
    KAMHA --- ---
    nabizim za odvoz - polystyrenove desky na fotografii. Praha 9

    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    Daruji žehlící prkno

    a vyměním 4 židle za lahev Merlotu foto ilustrační (2 oranžové ,
    2 bílé )


    Z nákladového nádraží Žižkov do čtvrtka.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Daruji zdarma tuto pomůcku na matematiky k metodice Fraus / 1.stupeň ZŠ
    k vyzvednutí Modřany nebo po domluvě Petřiny / u metra/
    Geodeska - pomůcka pro výuku matematiky k učebnicím FRAUS » Levné učebnice
    https://www.levneucebnice.cz/...vyuku-matematiky-k-ucebnicim-fraus/?gclid=CM_ulumLx9QCFSIL0wodi2QD0w

    LAETATIO
    LAETATIO --- ---
    doplnila jsem album věcí, kterých se ráda vzdám - tunika, aloe, nějaké knížky, věci na sítotisk... něco jen za odnos, něco za peníze
    birma | zbavujeme se – rajce.net
    http://birma.rajce.idnes.cz/zbavujeme_se/
    JAKUBATORUS
    JAKUBATORUS --- ---
    Za odvoz dvě akvária v železném rámu. To větší má neškodnou prasklinu, takže na rybky to není-rozměry- 85x40x45... Za nějakej lepší čajík nebo příspěvek na dopravu to jsem schopnej někam dopravit. Jinak je to u rodičů kousek u fidlovačky.



    CHANA
    CHANA --- ---
    WERKA: Přesně ten nástroj jsem si vybavila. Jednou takhle dozorčí lovil v kolejišti synovu gumovku:)
    TSOH: NIGHTHUNTER: Vytáhla jsem to koštětem omotaným izolepou. Díky moc za radu!
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    mám tady 4 dveře z paneláku 80ky, dvě levý, dvě pravý, dvě se sklem, dvě bez skla (né plný, ale s dírou bez skla)
    NIGHTHUNTER
    NIGHTHUNTER --- ---
    TSOH: a když nemáte oboustranku, použijte jakoukoliv jinou pásku, kterou omotáte třeba i přes to koště lepící stranou ven :-)
    TSOH
    TSOH --- ---
    CHANA: použij nějakou násadu od koštěte a na konec nalep oboustrannou lepici pasku... uspěch zaručen..
    CHANA
    CHANA --- ---
    Prosím o půjčení česáčku na ovoce - klešťového ( něci jako toto http://www.cesacek.cz/ ) pokud možno ihned nebo ještě dnes V PRAZE (4). Potřebuji vylovit dopis, který jsem omylem hodila do kontejneru na papír. Je moc dole, kontejner pár hodin před tím vyvezli.
    Na revanš nabízím sklenici medu, čerstvé třešňové marmelády, domácí rybíz, nebo max asi tři kýble prosátého kompostu.
    SNELA
    SNELA --- ---
    Shanim lavicku, mensi, ale bytelnou, s operadlem, pouze Praha, dekuji
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam