• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    BENEFICUS
    BENEFICUS --- ---
    Daruji za odvoz
    Zimní pneu na Ford Mondeo 2005 (vzorek 3,5 až 5 mm)
    Praha Barrandov



    MACCINO
    MACCINO --- ---
    na Praze 4 u Mladka je 6 bananovek. u tridenyho odpadu
    SHAGRATH
    SHAGRATH --- ---
    Zdar, poptávám starší leč funkční MC přehrávač.Neválí se někomu někde v koutě ?
    ZLOKOCKA
    ZLOKOCKA --- ---
    KRMITK0: Pardon za OT, ale co je zač tenhle? Je úplně boží.
    HOORKA
    HOORKA --- ---
    Poptavam okno s ramem, tak metr na 70 cisel. +- ,
    Kozenkovou sedacku, obé do garaze, zadna hitparada.
    Diky
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    Kočárek golfáč, oddělal jsem z něho kšíry, takže je nemá. Za odvoz, Vrané nad Vltavou.

    PHRASE
    PHRASE --- ---
    Mám tu Mixér 2 v 1
    nádobka je prasklá, nicméně gafa zatím stále drží a lze připravit i smoothie
    plus k tomu mám šlehač
    tyčák bohužel odešel do křemíkového nebe

    Přístroj už má něco za sebou, ale do teď jsem ho vesele používala...nicméně dostala jsem nový s více schopnostma, tak pošlu do světa

    za kilo sezonního ovoce

    Praha 1

    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    Sháním dveře
    pravé, 60 cm široké, ideálně takové té zašlé "bílé" tj, zažloutlé, klasický panelákový sortiment.
    Praha
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    Sháním vzduchování do akvária. Ideálně Praha 6. Na oplátku nabízím vzorek domácí chilli omáčky. Dík
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Sháním pokojovou dvb-t-antenu. Praha. Díky
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    Shanim nefunkcni vinoteku, bude slouzit jako inkubator, takze chlazeni nepotrebujem:) Od Prahy po Beroun.
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    Záchod kombik se spodním vývodem. Použitý, funkční. Když se umeje od stavebního prachu tak i celkem hezký. Za odvoz, Vrané nad Vltavou.

    AJSPEJS
    AJSPEJS --- ---
    konvice, nabijecka, vodnice- vse za 150,-





    NIRJANKA
    NIRJANKA --- ---
    Ahoj, sháním 2 židle za odnos / drobnost, Praha 7. Díky.
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    Daruji za odnos z Roztok u prahy dvě krásné vzrostlé routy. Bacha, routy. Jsou moc príma, leč jak už to routy dělají, "trošku" dokáže popálit pokožku, zvláště v kombinaci se sluníčkem, takže to není úplně na zahradu s dětma, spíš na zahradu, kam vám někdo bez dovolení leze a vám to vadí :-)
    Routa vonná – Wikipedie
    https://cs.wikipedia.org/wiki/Routa_vonn%C3%A1
    VERUSHKA098
    VERUSHKA098 --- ---
    Daruji plný pytel tvrdého pečiva, pokud by se někomu hodilo pro zvěřinec třebas :) Prahaha..
    GILLS
    GILLS --- ---
    Daruji za odvoz šatní skříň a botník. Byt je v 3. patře bez výtahu - pro odvoz skříně bude třeba někoho si přizvat.

    [ GILLS @ tržiště / vybavení domova ]
    [ GILLS @ tržiště / vybavení domova ]

    Praha - Vršovice
    SCHIFFI
    SCHIFFI --- ---
    Pro nově vznikající ekomuzeum s veřejnými dílnami na pomezi česko-slovenských hranic sháníme (ideálně za odnos z Prahy)
    -povlečení, záclony, závěsy, ručníky, polštáře a deky
    -ventily k radiatorům, kliky, zámky do dveří, svítidla, jističe, vodovodní baterie, těsnění do oken
    -nářadí pro děti i dospělé: motyky, lopaty, hrabičky, rýle, kárky, šroubováky, kladiva, ruční vrtačky, apod.
    -exponáty: staré řemeslné pomůcky a nářadí. Též návody, knihy, fotky, postupy

    pošta, díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam