• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    Sháním kytaru... Klidně omlácená, olepená, obouchaná, bez strun (kámoš mi vymění), klidně víc než 150, rozhodla jsem se naučit hrát :D (takže klidně beru i nějaký easy zpěvníky, akordy a pod pro debila jako já :D :D)
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    neválí se někomu nevyužitej kousek (cca metr) sádrokartonu plus kousek toho profilu? potřeboval bych něco zbastlit v kuchyni a nemám možnost pobrat celej...
    MEZKALITO
    MEZKALITO --- ---
    zdravim..poptavam starej skejt na cestovani jako priblizovatko. diky
    CHEESS
    CHEESS --- ---
    Ahoj, sháním hudební kazety do starého přehrávače (walkman).. Jakékoliv, které už neužívejte. Od Kelly family, přes cago bello šílenci přes starý klasiky jako ABBA nebo majkl.. Nejvíc bych ocenila punk, metal, rock nebo klidně i vlastnoruční mixy. Praha, do čtvrtka do odpoledne, budu moc vděčná za cokoliv, po Praze si dojedu. Díky moc! Posta
    LILINKA
    LILINKA --- ---
    Praha, Kobylisy. Za odvoz gauc (neco na piti potesi, ale rozhodne usmev bude stacit). Bez Maria.
    Original potah je sedej a trochu vic jetej, proto mam pres nej ten zbesilej prehoz. Da se rozlozit a jeste nekomu urcite poslouzi. Sedme patro s vytahem, kam se vleze :-)

    FTN
    FTN --- ---
    Za mléčnou Studentskou pečeť nechám dvě flašky od tónovače, který jsem naplnil zbytkem namíchaný šedý interiérový barvy. Vystačí to na docela dost, určitě nějakej kout nebo menší místnost, záchod, koupelnu, apod. Vrané nad Vltavou, můžu vzít do Michle nebo do Dejvic.




    TECZKA
    TECZKA --- ---
    ahoj, sháním plotýnkovej vařič, kdybyste měli plonkovej.
    SHAMOT
    SHAMOT --- ---
    ahoj, na prestavbu maringotky shanime:

    drevo (tramy, late, desky na podlahu/obklady sten)
    izolaci (bereme jakykoliv zbytky polystyrenu, idealne tvrzeneho)
    okna
    zbytky barev
    kuchynskou linku/drez

    + cokoliv co se vam doma vali a myslite ze by se nam mohlo hodit, ocenime i tipy kde shanet..nad ramec klubu klido
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    Ahoj
    Shanim stojan k telce. Jedna se o starsi plasmu LG 50PJ350. Pokud nekdo mate poveseno na zdi a stojanek stale jeste nekde mate, prosim, dejte mi vedet do posty. Diky!
    TESI_JR
    TESI_JR --- ---
    Ahoj. sháním cyklomapu Labské stezky, přesněji Děčín - Hamburg, kdyby někdo náhodou v rámci klubu..díky
    JANNE
    JANNE --- ---
    JANNE: Všechno, kromě stromku (ten je do pondělí zabrán), je pryč. Díky všem a snad vám ta květena bude dělat jen radost :)
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    Poptavam bananovky. Potrebuju jich hodne, tak 20-50ks. Pokud nekdo mate po hromade jakekoli vetsi mnozstvi, prosim, do posty.
    VRAN
    VRAN --- ---
    Poptávám Papratku samičí a Netřesk výběžkatý (pravý nebo srstnatý). Praha, Humpolecko, Třebíčsko. Děkuji
    WEELA
    WEELA --- ---
    Ahoj, poptávám funkční MEOTAR. Lokalita jen Praha a cena i nad rámec klubu. Kdyby někdo věděl kde sehnat, byla bych vděčná! Děkuji
    ROXXA
    ROXXA --- ---
    Darujeme za odnos starší kočárek trojkombinace Jane slalom pro:
    jedna se o trojkolku a obsahuje:
    - hluboka korbička, sportovni sedacka, autosedacka vajicko (ktere jde pridelat na podvozek), nanoznik, asi i plastenka a prebalovaci taska na kocar.
    Kocarek je starsi a brzdy ponicene (predni pujde opravit - lanko), zadn na jedne strane v poradku a na druhei asi opravit nepujde, ale staci kocarek pro jistotu pridrzovat (tak jsem tam odvozila malého a jeste v zime a slo to).
    Pro nenarocnou maminku, nebo na zahradu k rodicum/na chatu, pripadne pokud potrebujete autosedacku kompatibilni s podvozkem.
    Praha 6.

    (mame k tomu origo i to stupatko za kocarek pro sourozence, ale chybi tam nejaky sroubek, soucastka, pri zajmu pridam tez).
    CHALSEA
    CHALSEA --- ---
    ahoj, sháním topinkovač i nad rámec, pokud třeba někdo nevyužívá...popř. pošta a díky ;)
    GOLDEN_TEACHER
    GOLDEN_TEACHER --- ---
    Pletivo, plot? Nevyhazuje nekdo pletivo, nebo dratovej plot? Chceme pouzit na festival... Praha/Plzen. Diiiiky ti
    JANNE
    JANNE --- ---
    JANNE: Tak stromek je zarezervovan.
    JANNE
    JANNE --- ---
    JANNE: Pardon, Praha 10 :) druh kytek netuším, já poznám jen bazalku a slunečnici, k mání jsou všechny na fotce, samozřejmě včetně květináčů.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam