• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    Sháním židle (v podstatě jakékoli) v libovolném množství ideálně za odvoz, zn. čím víc, tím líp. Praha.
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Brno, nemá někdo vyšší pokojovou rostlinu, spíše stínomilnou?
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    Všechno v podstatě za odnos (nebo pokud někdo bude chtít symbolicky za 20/30kč/ks). Perle za 50.-
    Praha - metro C
    http://www.rajce.net/a14413940
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    Prodám průvodce Frommer's Iceland (2017)

    Frommer's EasyGuide to Iceland : Nicholas Gill : 9781628871807
    https://www.bookdepository.com/...e-Iceland-Nicholas-Gill/9781628871807?ref=pd_detail_1_sims_b_p2p_1

    50,- Praha - tento týden - Dejvice, centrum dle domluvy
    DASH
    DASH --- ---
    Shanim suchozemskou zelvu. Kdyby se nekdo treba chtel zbavit mazlicka, nabizim zelve milujici zazemi. Praha/Kutna Hora
    PAKOK
    PAKOK --- ---
    WTK: Co napsat velikost?
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    DPMAN: kdyby se ti nepodarilo sehnat, tak jsem ted videla tady: https://www.odkarla.cz/klasicky-pevny-telefon-tesla-bs-10
    DPMAN
    DPMAN --- ---
    Sháním telefon s otočným voličem. Nejlépe bakelitový. Praha
    Díky.
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    za melouna šuplík na boty do skříně IKEA. Vinohrady

    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Neměl by někdo KO mobil Samsung Duos ST-7562? Potřebuju desku, takže prasklý display, baterie KO apod nevadí. Praha. Díky.
    FIRED
    FIRED --- ---
    Daruji za odvoz. Bez ovladace. Funkcni. Praha - jezerka

    NEO665
    NEO665 --- ---
    Nehodi se někomu stripy na měření cukru? Za odnos. Přes 50 ks.



    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    Zbavte me toho...
    Kufr - spis dekorace nez na noseni veci
    (Omlouvam se za kvalitu fotky; neni flekatej; mam telefon co sotva drzi pokupe:D)
    Odnos ideal dnes do 17.45 nebo zitra po 3 hod ze Strasnicke nebo Vinice; pak leti k popelnicim

    VERCA_2
    VERCA_2 --- ---
    Urogicky caj znacky Lerox je original zabalen. Z dalsich caju odebran tak 1-2ks. Sacky jsou samostatne balene. Za odnos. Do 16h na Harfe, pak ve Strasnicich.

    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    Nějak se mi tu (Na Knížecí) hromadí plastové kanystry různého typu. Nechcete si je někdo odvézt a znovu využít...?

    Mám tu asi 4-5 kanystrů objemu cca 6 L (Woolite 4,5 L) a obdobné množství kanystrů o objemu 5 L. Ty jsou stohovatelné a z HDPE (od velmi agresivního průmyslového roztoku do myčky a od mýdla).
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    Na hanspaulce před albertem hp laser jet 1010. taková ta domácí černo bílá laserovka. věřím že bude funkční protože stejná mi doma běhá už mnoho let bez problémů. Bez kabelů, ale ty vám klidně dám já na borislavce, mám jich hromadu.

    KLA
    KLA --- ---
    Sháním Sims 2 - Život v bytě pro PC
    150,- by mi přišlo jako adekvátní cena
    Ideálně osobně v Praze

    Nechápu jak, ale tohle jediný CD se mi ztratilo a teď nemůžu trápit simíky v malých bytech. Kdyby se někomu hra doma válela a nevyužil jí, tak já bych na ní (na tu hru, ne na ty simíky) byla hodná :D
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    ALONSY: zamluveno
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Pračku s předním plnění za odvoz / hořkou čokoládu Lindt z Pankráce (poblíž jezerky).
    Je jí kolem deseti let, ale slouží dobře.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam