• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    BEESWAX
    BEESWAX --- ---
    Spoustu plastových brýlí, dvě pračky na cyklořetěz, plastové stahovací pásky, několik kilo čistého sacharidu na cvičení


    Cenu nebo barter dohodneme v poště, předání u Kina Oko, ideálně kdykoli během zítřka
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    Kamardka nabizi 2 "listky" na tuhle akci: https://www.brontosaurus.cz/co-delame/kalendar-akci/detail/9207

    Nechce to nechat propadnou, takze za to nic nechce
    BEDRICHKANGOO
    BEDRICHKANGOO --- ---
    práší se Vám doma na pákový kávostroj? na mletou kávu. Zajistím mu zářnou budoucnost. Praha
    LUCISZKA
    LUCISZKA --- ---
    Sháním Praha: 10litrový plastový kyblík s víkem nebo jinou 10l plastovou nádobu s víkem
    RAGGALADY
    RAGGALADY --- ---
    Sháním - Praha
    Cestovní krabičku na mýdlo.
    NOZIMED
    NOZIMED --- ---
    za bananas a odvoz brusny pasy na parkety. malo opotrebene, jeste poslouzi...
    rozmery a hrubost:

    732X P100
    732X P80
    732X P60
    732X P40
    A16 54 8500 P40
    a novy/nepouzity brusny kotouc hrubost 24

    Prahaha
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    nezvladl byste mi nekdo usit ze zaclony co mam doma neco na zpusob "dolly" sukne? klidne i nad ramec klubu; samozrejme zaplatim zbytek latek a praci. chtela bych cervenej podklad + bila zaclona a cervenej vrch a okraje
    BOHDAL
    BOHDAL --- ---
    Shanim set top box, za odvoz nebo v ramci klubu, posta, diky.
    XARGH
    XARGH --- ---
    nosi jeste nekdo v dnesni dobe telefon sony xperia mini pro https://www.google.cz/search?q=xperia+mini+pro+sk17 ?? :-)
    nasel jsem zalozni baterku, co jsem mel ke davno ztracenemu kousku. po praze venuji nebo vymenim za najakou blbost.
    NASTASJAMYSKIN
    NASTASJAMYSKIN --- ---
    body s Alenkou prodáno, kabelka modrá rezervace, lodičky černé prodány

    zbytek volný, vše co zbylo je nové a nenošené, žádný odpad
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    SHÁNÍM (Praha) : Základní desku Samsung Galaxy S4 mini. Je to starší model, ale je možné, že máte někdo doma vrak tohohle telefonu, např. kvůli rozmlácenému displeji, ale jinak reagujícího na nabíječku, atp. v šupleti.
    BURYAN1
    BURYAN1 --- ---
    Sháním nějakou přikrývku ,ne deku,Děkuji za nabídky....
    BRND
    BRND --- ---
    BRND: Rezervace
    BRND
    BRND --- ---
    Za odvoz vysavac z Tesca, 1400W, nesaje moc dobre, ale mozna se nekomu bude hodit.
    Praha 5



    SCOOBY
    SCOOBY --- ---
    ZLOKOCKA: mám cca 50l, rosí na spodní hraně, takže jako akvárko se použít dá až po přelepení (jde DIY), jako terárium je OK, za odvoz kousek od Smíchova. Nemám čas ho řešit a je mi líto ho vyhodit, ale jestli i třetí ID z Nyxu bude slibovat a nedojede, tak ho vyhodím...
    LUCISZKA
    LUCISZKA --- ---
    LUCISZKA: Bílá košile rezervace
    LUCISZKA
    LUCISZKA --- ---
    LUCISZKA: Visací a kroužky jsou rezervované, zbývají jen "pecky".
    ZLOKOCKA
    ZLOKOCKA --- ---
    Nemate nekdo doma male akvarko ci terarko, ktereho se chcete zbavit? (Praha)
    LUCISZKA
    LUCISZKA --- ---
    Praha: daruji náušnice bižu + chirurgická ocel

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam