• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    XMRAVENECEK
    XMRAVENECEK --- ---
    Ahoj, sháním dózu na špagety zn. IKEA DROPPAR - nyní již nemají v nabídce. Nemá někdo doma přebytečnou? Praha, pošta.
    Vypadá takto:
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    Nabízím chilli papriky, mám je na terase, kde už začíná být docela zima, když si je dáte někam, kde nemrzne a svítí tam aspoň trochu světla, tak přežijou do jara a krásně vám pak zase vyrostou. Cena 50,- kč/ks (tolik stál květináč), nebo 2x Pilsner.

    viz názvy fotek, mám případně ještě 2x carolina reaper, nějaký jalapeno a něco, co nevim, co je. Kdo dřív přijde,...



    Kdyby mi někdo ukázal opravdovou lásku k chilli, tak bych i zapřemejšlel, že bych se zbavil krásnejch Habanero big white a/nebo Habanero chocolate.

    Praha - Nusle

    MORFE
    MORFE --- ---
    Nemáte někdo tip, kde by se dalo sehnat větší množství bílých doktorských plášťů (ideálně z druhé ruky)? Nebo nezbavuje se někdo vysloužilého pláště? Díky
    DPMAN
    DPMAN --- ---
    Sháním oblečení na kojence ženského pohlaví. I jiné důležité věci pro mimino.
    ZOOEY
    ZOOEY --- ---
    ZOOEY: predbezne rezervovano
    ZOOEY
    ZOOEY --- ---
    V druhé půlce října nabízím v Praze:

    - pracovní deska dřevo, používaná jako deska na pracovní stůl.
    Použitelné jako deska do dílny, ateliéru, po potažení jako rýsovací prkno.
    K instalaci, případně volnému ložení, na podstavce, skříňky apod.
    Rozměr ca 170 x 120, průřez po kratší straně.

    Další, případně upřesnění, pošta. Za odnos/něco malého ke konzumaci zn. potěší))
    KATYA
    KATYA --- ---
    Nemá někdo k zapůjčení na vyzkoušení dětskou závěsnou síť pro mimino? Naše dcera v noci vůbec nespí, tohle je poslední, co jsme ještě nevyzkoušeli :). Nechci za tisíce kupovat bez vyzkoušení. Foto ilustrační.

    BURYAN1
    BURYAN1 --- ---
    Sháním Fritézu,klidně i nad rámec..
    S_NITRO
    S_NITRO --- ---
    bílá koupelnová skříňka, dva šuplíky, mírně poškozená

    rozměry: š x h x v - 31 x 33 x 98 cm, horní deska přesahuje dané rozměry asi o 2,5 cm. Skříňka má mírně poškozený pravá horní roh, děti to shodily na zem, a vzadu je zespoda 3x provrtaná - viselo mi to na zdi, jinak je ok. Pokud si necháte říznout horní desku, a vyměníte, bude jako nová.

    za 100,- v Roztokách u Prahy, jsem schopen dovézt na Dejvickou

    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    ALENNAI: kazeták v rezervaci.
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    ALENNAI:
    ALENNAI:
    ALENNAI:
    Praha Jiřího z Poděbrad
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    maska na karneval: handmade zirafa uz s defekty, ale opravitelnými. 150 Kč

    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    sadrova lebka handmade- 150 Kč

    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    A) vlastne už jen fen (takovej spis cestovni, měl nastavce, nekde jsem je ztratila)- 10 Kč
    B) klasickla kulma- 10 Kč
    C) Magic ( radio, na kazety, na CD- mimo radia nevim co funguje)- 10 Kč
    D) prkno (cca 152 cm, odjezdeno hodne, dost tvrdy, olschool vazani, ale pro nekoho kdo se učí to může mít smysl)-150 nebo domluva
    E) to je fakt spis na vyhozeni. Maly slozeny papirovy vystrihovanky. Za odnos nebo pojdou žehem.
    F) dve křesla, otočná s kolečkama. Z doby bruselskýho stylu. Přes původní (poměrně zachovalý) čalounění je natazena obyc látky a pritluceny hrebickama. Kdyz se sunda latka, ktera je šreklich, tak ty kresla jeste muzou sluzne slouzit. Jsou hodne mc pohodlna. 10 Kč/kus
    Ty desetikoruny by v pripade udani veci sly na voriskov.cz

    BE_RRY
    BE_RRY --- ---
    BE_RRY:
    BE_RRY:

    Oba inzeraty stale aktualni.

    Prosim jedince, co maji tendence napsat jednu zpravu a pak nekomunikovat, at radeji nepisou vubec.
    QWERTY
    QWERTY --- ---
    router, Praha -Modřany, za odvoz

    ROSADKO
    ROSADKO --- ---
    Neměli byste prosím někdo doma starýho walkmana s funkčním rádiem? Moje maminka po něm hrozně touží, chce na něm chytat nějakou francouzskou stanici. Dojedu si po Praze, kdyžtak pošta, děkuji předem;)
    GYGAL
    GYGAL --- ---
    Student shání na podzimní toulání po vlastech českých velký batoh/ krosnu objemem vhodný na tremping. Dojedu si po celé Praze.

    NAAALOZ
    NAAALOZ --- ---
    Sháním funkční vysavač.... I nad rámec klubu...Pište kdyžtak do zpráv.... Díky..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam