• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    BUTEO
    BUTEO --- ---
    BUTEO: Předběžně zadáno.
    BUTEO
    BUTEO --- ---
    Přítelkyni se urval microusb konektor na powerbance (teď uvnitř rachtá).
    Přenechám někomu technicky zdatnějšímu, kdo si myslí, že by ji dokázal opravit. Praha.

    iGET POWER B-12000 | iGET
    http://www.iget.eu/cs/power-b-12000

    HYENA77
    HYENA77 --- ---
    HYENA77: elektricky varic reserve, po predani mazu
    HYENA77
    HYENA77 --- ---
    Hodi se nekomu zbytky ytongu? za odvoz Zizkov

    HYENA77
    HYENA77 --- ---
    Daruji dreveny stul a zidli, likvidace dilny. zidle ma propalenou diru, deska stolu 134x78, odvoz Praha Zizkov



    HYENA77
    HYENA77 --- ---
    Nabizim zarubne 1x80L a 1x80P, 150Kc/ks, odvoz Praha Zizkov
    SATANAS666
    SATANAS666 --- ---
    Ahoj, nemáte doma někdo přebytečné dřevěné židle (2) a ideálně i dřevěný stůl? Praha. Děkuji
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    Libo skleničky? Za 30 peněz, nové, nepoužité. Dají se rozdělat a uložit do malé krabičky. Praha Stodůlky.

    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    TLOUDEV: 'rezervace' po indiansku...
    JINDRICH
    JINDRICH --- ---
    Futon, od pohledu zachovaly, pečlivě zabalen. U textilního kontejneru Koněvova 182. Praha 3.
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    shanim "klacicek" - spalik tvrdeho vyzraleho dreva cca 3x4x15cm pro vyrobu pazby pro miniaturni kusi. Praha/Melnik/Roudnice. Dik.
    TIMUREK
    TIMUREK --- ---
    Sháním kalísii vonnou - rostlinu, nemáte někdo oddenek / rostlinu navíc? Děkuji, Praha.
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    nemáte někdo nějaký (ideál bezbarvý) mořidlo/lak; cim bych natřela 4 palety? nechci se vzbudit s breberkama ve vlasech :D Praha; a klidně něco málo nad rámec klubu
    DIM_
    DIM_ --- ---
    Za odnos (nebo Kobylisy/Florenc/Hlavak) 3 pigtaily, co mi zustaly po upgradu routeru.
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    nemáte někdo furtal na kytaru? na zip; s kapsou a popruhama na zada... Praha. dikec;)
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    LUISA: neni tam zadny datum konce platnosti. jo a pardon, prehlidla jsem se, neni to nad 600 liber, ale do 500 liber. sorry, rano:)
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    Mam slevovej kod na sluzbu Transferwise - jeden transfer nad 600 liber bez poplatku, zajemci muzu poslat link. Zaroven za tri pozvany lidi dostanu nejakej bonus, tak pokud se nekdo chystate tu sluzbu vyuzit poprve, napiste. Dik!
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    TUILE: Resil jsem tohle pred 3 rokama. Oprava drazsi nez novej. DIY oprava nemozna.
    ROXXA
    ROXXA --- ---
    Daruji za odnos
    - časopisy AMOS (www.tvorivyamos.cz, inspirace pro vaši tvořivost),od poloviny roku 2015, je to čtvrtletník je to cca 8ks, asi 2 čísla chybí. Jen jsem do toho nahlédla, takže nepoškozené, jak nové, nejsem moc tvořivý typ. Časopis je moc pěkný, zajímavé nápady a návody.
    CAHOUN
    CAHOUN --- ---


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam