• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    DOG
    DOG --- ---
    Dell dock PR01X + adaptér
    Pro staré (P4,C2D) laptopy D-serie:
    Latitude D400, D410, D420, D430,D500, D505, D510, D520, D530, D600, D610, D620, D630,D800, D810,D 820, D830
    Inspiron 500m, 510m, 520m, 600m, 8500, 8600
    Precision M20, M60, M65, M70, M90, M2300, M4300, M6300
    Součástí je i vhodný 19,5 V adaptér, který dock utáhne. CENA 150 Kč komplet. Palmovka

    OVEC
    OVEC --- ---
    Zdravím,
    nezavazí náhodou někomu doma rozkládací skříňka na šití? Manželka by si ji přála k Vánocům.
    Brno

    Obrázek je ilustrační, ale čím podobnější, tím lepší.

    K179
    K179 --- ---
    Ahoj,
    shanim miniaturni MP3 player s displayem, nic vice, nepotrebuju prehravat video ani pouzivat telefon..
    Dejte vedet do posty,diky.
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    Mám tu navíc knížky pro začátečníky do Nepustilovy jazykovky, pro (věčný) začátečníky. někde bych možná vyhrabala i cd...každá za kilo https://www.njs.cz/e-shop/ucebnice-anglictiny-gramatika + druhá cvičebnice

    Mě už pomohly, tak posílám dál
    VEVER
    VEVER --- ---
    Dále tu mám ještě pár věcí co je mi líto vyhodit, také z Prahy 5.

    1)Hromada mýdel (a klidně i ten hrnec co v něm jsou). Jsou asi spíš na praní, nejspíš meziválečná, ale kdo ví :) Fest zaprášená, ale jinak by jim teoreticky nemělo nic chybět, snad.
    2)Skleněné Petriho misky. Uvnitř je velmi podezřelý a úplně vyschlý zbytek nějaké kultury a živného média, celé je to omotané potravinou fólií. Původní majitel se zabýval pěstováním jehličnatých stromů in vitro, tak by tam počítám nemělo být nic jedovatého. Průměr od nějakých šesti cm až tak k patnácti. Cca.
    3)Fialová látka. Nějaký pevnější šusťák, říkala bych tomu batohovina, ale v typech látky se úplně nevyznám. Přijde mi, že na vnitřní straně má nějaký asi nepromokavý zátěr. Je ve velmi dobrém stavu, akorát se mi nelíbí ta fialová. Pokud by vám přišlo, že stojí za nějakou protihodnotu, bránit se nebudu.

    věci za odvoz – veverr – album na Rajčeti
    https://veverr.rajce.idnes.cz/veci_za_odvoz
    CHIX
    CHIX --- ---
    SHANIM: prosim o microvlnku, bude pouzita jako darce organu. tzn vzhled neresim jen aby fungovala.
    dikec
    praha a okoli
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    Srdečně zdravím. Neměl by někdo funkční pc za nějakou symboliku? Je to pro dobrou věc.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Za odvoz:
    - rychlovarna konvice. Nesviti ji kontrolka a je lehce olezla (ale ne spinava) od toho jak se ji rozpustil protiskluzovy povrch. Melo by to jit vydrhnout lihem & jarem.

    - dva noze na pastiku. (dobre se s nima maze napr maslo)
    - dva maly kratky kuchynsky noname noze nevalne kvality.

    praha 1

    MARSELKA
    MARSELKA --- ---
    zachovalé kozačky vel. 39 za 150 Kč - Praha 1/Praha 10





    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    123SVAB: ale jo, vzal bych si. Kam si mám přijet?
    123SVAB
    123SVAB --- ---
    Někdo nějaký vysavač v rámci klubu??
    YOZEF
    YOZEF --- ---
    Zdravim, nabizim fen na vlasy znacky carera (ma milion funkci ja se v tom nevyznam :D)..a pak tu stale mam repro bedny 5.1 na draty (bez jacku) ..kus za 100kc. Praha vrsovice.
    CHIX
    CHIX --- ---
    shanim vyjety olej praha
    SALE
    SALE --- ---
    ve freeshopu na Salé je mikrovlnka
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    Ahoj, měl by někdo zájem o šatní skříň (půlka poličky, půlka ramínka, žádnej novej dyzajn, ale slouží dobře:) ), stará CRT televize a skříňka pod televizi? Za odvoz, Praha 5 (fotky a rozměry, dodám když bude zájem)
    CAHOUN
    CAHOUN --- ---
    Shanim polistyren jeden nb dva, cim tlusci tim lepsi. Nezbyl nekomu po stavbe??
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Nabízíme rozkládací gauč
    fotky: gauč složený, rozložený na spaní, poškození na rohu. Úložné prostory. Rozměr podél levé stěny 280cm, podél pravé stěny 220cm, šířka složeného sedáku (včetně opěradla) 100cm. Nutno snést po schodech z 5. patra (nevejde se do výtahu). Praha 3
    Za odnos, ovoce/víno/oříšky potěší.






    TBC
    TBC --- ---
    Pro milovni staré fototechniky:

    ORWO Dunkelkammer Schutzfilter Nr.113 D.Gelbgrün ,Matt Dunkel

    Pha 3, kilo?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam