• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    Sháním šachy, kdyby se válely někomu doma nevyužité. Nejlépe magnetické, ale klidně i jiné. Praha
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    Nemá někdo doma někde hluboko v supkliku magsafe nebo i jiné náhradní díly na MacBook Pro 2009 v rámci skupiny? Díky (Praha a okolí)
    VEVER
    VEVER --- ---
    VEVER: Atualizovala jsem seznam, mýdla jsou udaná, skříňová stěna zamluvená, přidaný je mycí stůl. Všechno Praha 5
    https://veverr.rajce.idnes.cz/veci_za_odvoz
    ROKLAN
    ROKLAN --- ---
    Promo kód na Uber na 300 = domubezpecne
    VO_D_KOLEK
    VO_D_KOLEK --- ---
    Poptávám koberec nebo lino na dočasné přikrytí hototového schodiště (nášlapů) na stavbě, potřebuju 15 kousků zhruba 30 × 50 (i víc). Podmínkou je gumový podklad kvůli přilnavosti.
    Klidně lehce nad rámec klubu.
    Díky.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Nemate nekdo doma obyc audiokazetu ? rad bych na vanoce rozjel didaktik. zn: nahrana hra neni prekazkou
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Shanim velky deseti, dvaceti a vice litrove sklenene demizony na vyrobu medoviny, pokud se vam doma vali, pripadne vymenim za med :) Praha 1-6, 11, 12
    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    Zdravím, není tu někdy z Prahy 7 (nebo chystající se zítra jet kolem Výstaviště), kdo by pro svého psa/kočku, chtěl kilovku ořezu z lososa od Masožravců? Horác mi to nechce jíst, balení je jen načaté, rozmražené teď navečer. Zítra to můžu vzít sebou do Prahy, jsem celý den až do 18.00 na Výstavišti, je mi líto to vyhodit, případně jsem ráno do 8.00 v Roztokách
    LAMIA
    LAMIA --- ---
    Ahoj, sháním rýč, lopatu, motyku ... zaplatím, vyměním, dojedu. Praha, Praha-západ,Beroun. Moc děkuji
    CERTICA
    CERTICA --- ---
    CERTICA: Diky za obrovsky zaujem, uz je to zarezervovane pre jednu dielnu do pondelka, ak by sa to uvolnilo, urcite dam vediet :)
    123SVAB
    123SVAB --- ---
    sháním vysavač a přímotop....kdyby někdo měl...
    CERTICA
    CERTICA --- ---
    Ahoj, zbavujem sa tychto latok... ked som ich doteraz nezuzitkovala, odteraz to bude este horsie... a tiez potrebujem uvolnit priestor. Tak ak ma niekto zaujem, tak kto je skor schopny po to prist, su jeho :-) Byvame v Prahe, blizko metra Rajska zahrada. Ak by som sa neozyvala, uz sme v porodnici :-)

    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Mám tu kartičky na lego z džAlberta. Za odnos. Praha Jižní město
    LU_EXE
    LU_EXE --- ---
    MYKO: ještě ID Noodle, měsíc zpět
    ANIKEVESTIFEX
    ANIKEVESTIFEX --- ---
    Poptavam vysavac. Jakkoliv punkovej, hlavne at neco vysaje :D Prahaha
    CAHOUN
    CAHOUN --- ---
    Daruji vajicko za 2 plzne.) Praha Řepy, Jesenice

    MYKO
    MYKO --- ---
    shanim varnou konvici & plynovej varic
    Praha, Melnik a okoli
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Vyměním pár brambor za pár kusů uhlí. :)
    Praha
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    Za 150 nechám ventilátor/topítko, funkční
    2 žárovky - volant - funkční, jedna za kilo
    Kryt na samsung A8 - https://www.alza.cz/samsung-neon-flip-cover-galaxy-a8-2018-ef-fa530p-violett-d5237954.htm Za 150
    Praha
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    kdyby nekdo nevedel co s tlakovym hrncem rada se ujmu za treba domaci ovesne vlocky ci oves bezpluchy pestovane bez chemie...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam