• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    Zdravím, od ledna budu bez Multisportky, tak jsem chtěla pořídit tu "nebenefitovou", ale na stránkách jsem to už nenašla, nevíte někdo, jestli to už zrušili? byla tuším za 1.000,-
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    shanim zehlicku, Praha.
    DPMAN
    DPMAN --- ---
    Formičky pro ty co ještě nemají napečeno a chtějí.
    Kulatých košíčků je 30 kusů a zubatých 12 kusů.
    Praha, Opatov
    150,-

    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    COMODOR_FALKON: Aktualizováno, tento víkend chystám likvidaci toho, co zbyde...
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    Pls nenašla by se u někoho rozbitá solná lampa za odvoz? (Resp. hrouda krystalické soli taky dobrá.) Hodila by se nám na pokus.

    Praha. Díky.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    PULKA: ohledně starší počítačové literatury - Programátorské poklesky vřele doporučuju, je to velký retro, ale pořád obrovská sranda.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Všem kteří mi darovali kazety děkuji, některé nahrávky byly velmi překvapivé.
    Přeju pěkný svátky.

    NYO
    NYO --- ---
    Daruji dětský kočárek. Hluboký kočár je možné vyměnit za golfový kočárek. Součástí je také děštník, pláštěnka, taška, ledvinka, zimní fusak.
    U hlubokého kočárku je nefunkční horní zip - je nutno opravit. Některá kola jsou po použití píchlá, takže je nutné je zalepit/vyměnit.



    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    LOVE_DALI: Rezervace
    PIZMA
    PIZMA --- ---
    nechcete někdo stará čísla časopisu Zahrádkář z letošního roku? Mám tu květen- srpen, od každýho čísla balík. Praha 6, Praha 7
    nezapomeňte, časopis Zahrádkář je nadčasový :)))
    GREENFAIRY
    GREENFAIRY --- ---
    KANAREK1: Myslím že jí mají v knihovně věcí v Hybernské
    LADDOBAR
    LADDOBAR --- ---
    Dám za odvoz už nepotřebný přebalovací pult - na rozích je trochu potrhaný, to by se asi dalo spravit ducktape na nějaké méně reprezentativní použití (třeba na chalupu : ) Je mi líto to jen tak vyhodit.
    Praha Modřany

    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    Nemáte doma někdo náhradní plastové kryty na sluchátka yourbunds? Takové ty co jen tak z uši nepadaji? Ztratila jsem všechny. V rámci klubu. Díky
    DOBROZEMAK
    DOBROZEMAK --- ---
    Zbytek..



    DOBROZEMAK
    DOBROZEMAK --- ---
    Za odvoz, Palmovka. Pouze nábytek.
    Jestli tapeta, pardon. Dávám z mobilu.

    DIAGONAL
    DIAGONAL --- ---
    Zdravím, nemáte někdo náhodou volnej slevovej mkód na flixbus ? prosinec. Díky . PM
    PERRYN
    PERRYN --- ---
    V Podoli ceka na odnos a facelifting stara satni skrin. Drevo neni shnile, ale ma například upadlou nohu a potrebuje prelakovat..

    PECH
    PECH --- ---
    sháním nálepky z alberta na Lego. Praha. díky.
    BILAKOBRA
    BILAKOBRA --- ---
    Zimní kombinéza, velikost psaná 92, my jsme nosili déle. 100,- Praha Strašnice

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam