• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    nechcete nekdo asi 60 cisel cosmopolitanu (čísla za posledních 5-6 let). svazanej šňůrkama, 3balíky. Za odnos, dnes/zítra dopo; zítra po 3 letěj do konťáku. Strašnice
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    nezbavujete se nekdo prebytecne zehlicky? cim horsi, tim lepsi, zlikviduju ji behem chvile, neb s ni budu sundavat lepidlo ze stoupacich pasu na lyze. Praha, nejlepe centrum a nejlepe dnes ci zitra, dekuju.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Sklenice - kilovka medu, jen lehce načatá (tři lžíce). Je z Orlických hor, rok 2018, nějací Štěpánovi, žlutý, tuhý, spíš necukernatý, květový.
    (Máme rádi bílý pastovaný a těch květových se ná sešlo moc.)

    Za - klidně menší - sklenici bílého pastovaného nebo stovku. Mělník, jenom Mělník.

    M4RC
    M4RC --- ---
    Nechtěl by někdo nová pouzdra na kontaktní čočky? Kolegyně v práci nakoupila 6 roztoků na čočky a ke každému bylo jedno. Pokud máte někdo zájem, mám jich 6 v centru Prahy, stačí napsat a stavit se. Samozřejmě zdarma.
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    DEIKSAC: Doplnim, sila izolace 12cm, je toho asi 6bm pri sirce 120cm
    HONZIK_HAPPY
    HONZIK_HAPPY --- ---
    a ježek v kleci za 50,- Praha 1
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    HONZIK_HAPPY: Je kožená, nebo ne?
    HONZIK_HAPPY
    HONZIK_HAPPY --- ---
    70,- Praha 1

    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    mám tu dvě velmi pěkný europalety, přijela mi an nich stěrka a podle všeho to byl jejich první úkol - 150/kus
    dál načatej balík izolace rotaflex, síla cm, myslim, že tam ještě - metrů je - za láhev bílého
    obojí žižkov, kousek od tunelu
    LEPEK
    LEPEK --- ---
    IKSIK: co je to?
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    Daruji za odnos, nepoužité PRAHA 6

    MATHEA
    MATHEA --- ---
    nemate nekdo k dispozici laserovou b&w multifunkcni tiskarnu za hubicku, klido nad ramec klubu?
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    Některé za jablko/jablka, některé za jahody, více pošta. Vinohrady

    TBC
    TBC --- ---
    Americká 2, pha 2 za odnos

    MATHEA
    MATHEA --- ---
    MATHEA: album doplneno o dalsi nalezy z dilny
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    Za odvoz od Davle, nebo na P4 po domluve, daruji stare nalezy z pudy. V sobotu to poleti do kontasu. http://mathea.rajce.idnes.cz/daruji/
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    Taška ucházejícího oblečení pro 2leteho chlapce. Za 3 banány. Vinohrady

    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    Daruju cca 60 čísel cosmopolitanů (časák pro ženy), svázaný šňůrkama do 3 balíčků. Ideal někomu kdo jim poskytne další vyuzití, do sběru mi to přijde škoda... (azylák pro ženy nebo tak, na tvoření...)
    Strašnice, případně centrum Prahy po domluvě
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam